Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
68 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (687 puan)
yeniden etikenlendirildi
Rüyamda beni istemeye gelmişler ve ben de çok hevesliyim babam pek yanaşmıyor gibi. Sonra kendimi yatağımda yatarken görüyorum ve bir din alimiyle sohbet ediyoruz, örümcekle ilgili bir şey söylüyor bana gülüyor şakalaşıyor benimle. Sonra ben elime aldığım bir fotoğrafa bakiyorum fotografta lavanta bahcesi var.
Rüyakar (687 puan)
Hoca beyaz giyimliydi ve başı takkeliydi.
Rüya Bilgesi (1.2m puan)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
seçti
 
En İyi Yorum
dayanamadım yorumlayayım. senin gerçekten talibin çıkabilir ama babanda yanaşmayacak burada benzer durum yaşanabilir. alim senin mutlu olacağını anlatmaya çalışıyor gibi sanki aradaki aracı olan kişi görünüyor seni ikna etmek isteyen biri olabilir.lavanta bahçesinin resmini ise kendi ideallerin olduğuna ve bu uğurda bir çok şeyi gözden çıkarmış olduğuna yada çıkaracağına ki bu bazı insanlarda olabilir.
Rüyakar (687 puan)
Teşekkür ederim ben de benzer tarzda düşünmüştüm yorumu bu günlerde çok görüyorum bunun gibi rüyalar. Bu rüyayı gördüğüm gün istihare de yapmışmıydım tam hatırlamıyorum genelde çok sık yaptığım için. ama eğer istihare de yaptıysam hayırlı anlamına mı geliyor?
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
kararı senin vermen gerektiğine işaret ediyor hayırlı olduğu sana anlatılıyor rüyanda ama biz emin değiliz sanki sen daha çok başka konuyla ilgilisin iş veya eğitim yada kariyer gibi hocanın beyaz takkesi her nekadar hayra yorumlansada babanda pek yanaşmıyor sende öyle görünüyorsun.
+5 oy
Rüya Yorumcusu (13.6k puan)
Merhaba,

Yazdıklarınız bana,

Evlilik ile ilgili size talepler çokken sanırım azalmaya başlamış.Bu durumu oluşturanda ailede taliplilere karşın bir konsensüs oluşmamış olması galiba.İlk kısımda babanızın sorun çıkarması ve lavanta bahçesine fotoğraftan bakmanız(eski bir duruma bakmak gibi)

“Birbirinizle çekişmeyin, sonra korkuya kapılırsınız da kokunuz gider” ayetini hatırlattı.


Yani kokunuz(cazibeniz,yaşınız,döneminiz,kısmetiniz vb ne derseniz adına) gitmeden eğer gerçekten istekli iseniz evliliğe bir aday üzerinde mutabakat sağlamanız gerekiyor.

Odaya girene kadar ki mesaj bu bana göre:Yani,bir şeyin zamanı gelmiş ise uzatmamak lazım.

Örümcek sembolü ve din alimi ile devam eden kısım ise,Hz.Muhammed(sav) efendimizin Hz.Ebubekir(ra) ile hicretleri esnasında mağarada ki kalışlarını anımsatıyor.Bu yüzden Hz.Ebu bekir’e yar-i gâr(mağara arkadaşı) da denir.Siz de mağarayı temsilen odanızda din alimi ile arkadaş gibi şakalaşıyorsunuz.

Bu durumda odanızda sürekli görüştüğünüz bir talipli var ise onun da doğru kişi olacağını gösteriyor olabilir.Bu kişi kim ise hayat boyu çok iyi anlaşacaksınız.Bu da bana göre ikinci kısmın mesajı.

DAB,

Selamlar.

DAB,

Selamlar.
Rüya Yorumcusu (13.6k puan)
Odanızda görüşmekten kastım iletişim araçları ile,muhabbet-sohbet manasında.
Rüyakar (687 puan)
Henüz hiçbir talibim olmadı aslında görüştüğüm biri de yok.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
evlilik her insanın doğal hakkıdır kariyer olmadan da yapabilir kariyerine de devam edebilirsin burada önemli olan senin evleneceğin insanla mutlu olacağına inanman inanmıyorsan eğer evlilik fırsatı önüne gene çıkacaktır ama şu bir gerçek bazen zor bazen kolay ama karar sana kalıyor.yani kendi hayatın önemlidir.
Rüyakar (687 puan)
Teşekkür ederim
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
rica ederim.
+2 oy
Rüya Bilgesi (164k puan)
Merhaba,

Rüya gerçek anlamda da aynı yorumlanır. Büyük bir olasılıkla sizi biriyle tanıştırmak istiyorlar. Yakın zamanda sizi istemeye gelebilirler. Ruh eşinizi bulacağınızı hissettim. Mutlu bir evlilik yapacaksınız. Tam gönlünüze göre olacak.

Hayırlara vesile olsun.

Sevgiler,
+3 oy
Rüyazede (141 puan)
Boyle ruyalari bende goruyorum. Sanirim kercekle uyuwuyor. Bu ruyalarin yorumu genelde gercekte olan evliliye iwaret ediyor. Hepimize hayirlisi olsun. Amin

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 34 okuma
11 Aralık 2019 Durugörü kategorisinde Aysun1991 Rüyazede (102 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 57 okuma
9 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Fatma Rüyazede (82 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 43 okuma
29 Haziran 2019 Tabir kategorisinde alcn Rüyazede (382 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
5 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Zeyneb Rüyazede (141 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 34 okuma
17 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Yaseminyel Rüyazede (73 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 53 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Fatmanur yazdı
+5 oy
1 yorum 26 okuma
7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (135 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (52k puan) yazdı
+8 oy
11 yorum 125 okuma
22 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Prenses789 Rüyakar (2.6k puan) yazdı
+8 oy
3 yorum 122 okuma
+6 oy
1 yorum 50 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.3k rüya

25.3k yorum

16.2k düş-ünce

2.9k üye

73 Aktif
4 Üye ve 69 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12526
Dün : 21028
Toplam : 12629208
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Likya - 46 e
  2. mustafaharputi - 45 e
  3. Pelin1905 - 12 e
  4. Hayalperest33 - 10 e
  5. Zübeyde101 - 9 e
  6. berkayoz - 8 e
  7. Hifam - 7 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...