Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
77 okuma
Üstat_Simuy_Alaca Durugörü kategorisinde Rüya Bilgesi (144k puan)  
Rüyamda bir camiye girdim ama nasıl bir cami etraf karanlık etraf buğulu cami kocaman ,caminin içi çok farklı günümüz okulların içi gibi,,merdivenler var merdivlenlerin sağında solunda derslikler var  sıralar ve tahtalar sıraların üstünde defterler kalemler bir sürü insan var merdivenlerde kolidorlarda geziyor ama bisey ters ben ve cami renkli ama orda gezen insanlar siyah beyaz yani eskiden telivizyonda nasıl desem siyah beyaz filimler olur ya onun gibiler normel insan ama siyah beyazlar ve ben o an için o insanlar için görünmezim  ,sonra insanlar kayboldu ben delirdim sinirliyim caminin merdivenlerdinden yani okul içi gibi olan merdivenlerden iniyorum çıkıyorum ve kulağımda kulaklık şarkı açık ben merdivenden inip çıkıyorum hızlıca koşarak bir nefretim öfkem var ,ben başka bir varlık gibi guclerim varmış gibiydim yani en son merdivenin en yukarısına yani binanin katındaki en tepeye çıktım ordan atladım yere o kadar az kala durdum yere çarpmadan durdum yerle aramda santimler var ben havadayım kızıyorum kendime hangi konudan neyden bilmiyorum ama o camide nefretimi dizginlemek için girdim iste havadayken yere yakınken bi cümle kurdum aşık aşık ama kime ,o zaman bir görüntü gördüm rüyamda vizyon bile ola bilir yani rüyamda gördüm, bana ait çocukluğumdan kalma iki oyuncak vardı ,oyuncaklardan birinde asılı olması gereken bisey varmış ama şimdi yoktu bebegin uzerinde iğne ile iliklemiş annem ama şimdi yok bu sey ney ve nerde bilinmiyor ama o sey bulunup benim çocukluk oyuncaklarıma geri iliklenmesi lazımmış o görüntüyü gördüğüm esnada her yer karanlık bulutlar gri hava baya kasvetli bulanik görüntüler, sonra o görüntü bitti camideyim hala kalktım kendimi düzelttim dedim ki saat baya geç oldu gitmeliyim ,camiden çıktım hava hala kasvetli caminin önünde ise bi şeyden yapılmış simge gibi heykel gibi baykuş figürü var ama nasıl nefret kusuyorum nasıl neyle hesaplaşıyorum ole bir ofke ben kendimde ilk defa gördüm o baykuş heykeline saldırdım bi heykel daha vardı ama hatirlamiyorum baykuş heykelini tekmeleyerek yıktım, birde üstümde bir kıyafet var mükemmel di ,böle yakası kürkümsü uzun pelerin gibi yaka kısmını bir arada tutan mükemmel gümüş renkli bir zincir var sanki asil bir insan kıyafeti ya o kıyafeti çözemedim çünkü ellerimde de kitaplar var camoye ders işlemeye gelmiş gibiyim geç kalmış gibi de hissedeiyorum sanki evime yada bir yere gidicekmisim gibi heykeli parçaladım gidicem bir ses bana bir ilden ve bu camiyi bulmamdan söz etti ve sıkı sıkı tembihledi bul dedi bende tamam dedim .uyandım şimdi bu diğer rüyanın da devamı değilse ben hiç bişey bilmiyorum ben anlam veremiyorum nasıl bişey bana ne anlatmak istiyor karabasan yada cinli rüyalarda korku olur korkarım ama dünkü rüyamda birde bundan korkmadım daha garip bir duygu var başka bir hissiyat var ,anlamıyorum ama anlamam gerekli bir mesaj var ama anlamıyorum aşk dan bahsediliyor ama ben dünyevi bu hayatda aşka önem vermem bu duygu bana yabancı bir duygu kafam allak bullak .
Karga Rüya Bilgesi (719k puan)  
Bu rüyanı daha sonra hatırlat yine, derin incelemek gerekiyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (719k puan)  
Burada caminin neyi simgelediğini bulmak gerekiyor. Maneviyat? veya itaat, biat gibi şeyleri mi yoksa ibadet, dini duyguları mı?

Bana sorarsan itaati temsil ediyor sende ve bu duruma karşı tepkilisin, kızgınsın, istemiyorsun. Muhtemelen reel hayatında da teslim olmak sana göre değil. Bırakmıyorsun kontrolü. Bunun hikayesi de çocukluğuna dayanıyor gibi görünüyor rüyanda.

Bütün rüyan itaat etmeye baş kaldırış imgeleri ile dolu.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (11.4m puan)  
itaati simgelediği gibi devletin büyüklerini şahsın bulunduğu bölgenin yöneticilerini aile büyüklerinide simgeler ayrıca sığınma ihtiyacı duyulduğuna da işaret eder.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 22 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (239k puan)   yazdı
+16 oy
1 yorum 45 okuma
Adams 23 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (17.6k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 40 okuma
16 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Isa   yazdı
+3 oy
0 yorum 37 okuma
+4 oy
7 yorum 48 okuma
26 Ocak 2019 Rüya kategorisinde Muhammed   2 yazdı
+4 oy
1 yorum 58 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (239k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 55 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 11 Kasım 2019 Durugörü kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (144k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 107 okuma
coyote 15 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde coyote Rüya Yorumcusu (11.3k puan)   yazdı
+9 oy
0 yorum 85 okuma
Kahin 21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Ustası (56.5k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 149 okuma
Kahin 21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Ustası (56.5k puan)   yazdı
+14 oy
6 yorum 114 okuma
sonsuz 20 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde sonsuz Rüya Bilgesi (121k puan)   yazdı
+5 oy
100 yorum 190 okuma
mustafaharputi 18 Aralık 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (11.4m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 29 okuma
vetre 29 Ekim 2020 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (491k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...