Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+10 oy
104 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada kedi görmek bağımsız bir ruhu, kadınsı arzuları, yaratıcı ve güçlü bir kişiliği, geceyi, duyguları, şifa bulmayı, sakinliği, yeniden doğmayı, sezgi ve içgüdüsel hareketleri sembolize eder.

Bu hayvanlar kurnaz, cesur ve atik oldukları için, rüyada harekete geçilmesi gereken alanlara dikkat çekerler.

Kedigillerin insanla yaşayan belki de tek üyesi kedidir. Bu hayvanlar birçok insan için dost anlamına gelirken bazıları için de nefret edilecek kadar itici olabilir.

Bundan dolayı rüyada kedi görmenin yorumu kişiye göre değişiklik gösterebilir. Kedi bulunduğu ortamda negatif enerjiyi alarak topraklama yaptığı için rüya tabirlerinde pozitif dönüşümü simgeler.

Rüyayı gören kişinin kendini sömüren enerjilerden özgürleşerek, daha aktif bir yaşam süreceğine işaret eder.

Sembollerin genel olarak ne ifade ettiğinin dışında kişinin gerçek hayatında beklentileri doğrultusunda rüya yorumunun kişiye özel yapılması, rüyanın vermek istediği mesajı almak için önemlidir. Ayrıca rüyada görülen kedi dışındaki diğer sembollerin de rüya sahibi için ne anlama geldiği ve tamamının bir bütün olarak yorumlanması dikkat edilmesi gereken bir ayrıntıdır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

138 Yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Kedi Yakmak
Hayırsız bir kişi yüzünden girilecek işte uğranacak bir zararın istenmeyen durumlara yol açacağına, bu sebeple bazı hatalı kararlar verileceğine, işlerin daha kötü bir hal alacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine alamet eder. Aynı zamanda, zor bir durumun sevilen bazı kişilerin vereceği destek sayesinde kolayca çözüleceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyanda Kedi Kovalamak
Eğer rüyada kediyi kovalıyorsanız bu iyi anlam taşır. Kedi kovalamak hayırlı olaylarla karşılaşacağınızın işaretidir.
Rüya sahibinin başarılarından dolayı kıskanç bir kimsenin varlığına işarettir. Kişinin var olan sorunları tek başına yeneceğine yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
19- Rüyada Dişi Kedi Görmek
Bazı tabircilere göre kedinin dişisi hilekar kötü bir hizmetçi kadın demektir. Kedi bir şahsın etrafında dolaşıp onu korumaya çalıştığı halde, o sahsa hem zararı ve hem de faydası dokunan bir adama nispet edilir.
Dikkat: Kedinin fare ile ve kurdun koyunla ittifak halinde görülmeleri nifak ve riyaya işarettir. Eğer halk korku içinde iseler düşmanlarından emin olurlar. Nefsi rüyalardan olan rüyada kedi görmek şeytanın vesvesesine kapılmaya da yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada kedi tarafından tırmalanmak, rüya sahibine karşı düşmanlık besleyen kişilere işaret eder. Eğer kedi tımalaması sonucu kan akmışsa, göz çıkmışsa ya da yaralanılmışsa bu düşmanın sinsi ve tehlikeli olduğu yönünde yorulur. Eğer tırmalayan kedi erkek ise o kişinin sağlığına dikkat etmesi gerekir. Tırmalayan kediyle mücadele ediliyorsa bu hayatınızda düşmanlarınıza karşı mücadele içinde olcağınız ve pes etmeyeceğiniz anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Kedi Görmek
Rüyada kedi görmek çocuk sahibi olacağınıza, eğer kadın iseniz eşinizden dolayı biraz sıkıntı çekeceğinize, etrafınızda düşmanlar olabileceğine işaret etmektedir.
Rüyada kedi görmek, son derece laubalı ve çevresindeki insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü bir erkeğe yorulur.
Bir diğer rüya tabirine göre rüyada kedi görmek anne iseniz, çocuğunuza karşı gereğinden fazla zorlayıcı davranıyor ve onun eğitimini çocuğunuzu sıkacak bir şekilde vermeye çalışıyorsunuz demektir.
Çağdaş ulemaya göre rüyada kedi görmek riyakar insanlarla karşılaşacağınıza veya bir konu hususunda ümitsizliğe düşeceğinize yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Dişi kedi
Rüyada dişi kedi bir yandan size faydası dokunurken bir yandan da zararını göreceğiniz bir kişiyi simgeler.
Rüyada dişi kedi görmek kötü karakterli bir kadına işaret eder.
Gördüğünüz dişi kedi eğer ev kedisiyse, rüyanız sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın işaretidir. Gördüğünüz dişi kedi eğer sokak kedisiyse, etrafınızdan birinin tavır ve davranışlarının sonucu olarak sıkıntılı bir durumla karşılaşacaksınız demektir.
Dişi bir ev kedisi sizi tırmalarsa, bir yıllık bir süre içinde huzur ve mutluluğunuz kalıcı olacaktır. Ayrıca hanenize bereket gelir.
Rüyada görülen dişi kedi kurnaz ve iki yüzlü bir kadını da simgelemektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedi öldürmek
Rüyanızda kedi öldürmeniz Kirmani’ye göre gerçek yaşamınızda bir hırsızla karşılaşarak onu zaptedeceğinize delalet etmektedir.
Allame Meclisi’ne göre ise kedi öldürmek feraha kavuşacağınızın işaretidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedi ile kavga
Rüyanızda bir kedi ile kavga etmişseniz bu rüya bir hastalık geçireceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedi eti yemek
Rüyada kedi eti yemek, haram yiyen birinin ya da bir hırsızın malından fayda sağlayacağının habercisidir. Rüyada kedi eti yemek aynı zamanda sihirbazlık hilelerini öğreneceğinize de delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kediyi ısırmak
Rüyada siz kediyi ısırıyorsanız veya ona zarar veriyorsanız, hastalığınızın biraz fazla zaman süreceğine delalet eder. Eğer hasta değilseniz sağlığınız konusunda dikkatli olmasınız zira uzun süreli bir rahatsızlık geçirebilirsiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Ev kedisinin ısırması
Eğer gerçek yaşamınızda bir dişi kedi besliyorsanız ve kediniz rüyanızda sizi ısırmışsa bu rüya önünüzdeki bir yıl boyunca huzurlu ve rahatta olacağınıza yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Vahşi kedinin ısırması
Rüyanızda gördüğünüz kedi vahşi bir kedi ise ve sizi ısırmışsa; bu rüya önünüzdeki yol boyunca işlerinizin ters gideceğine işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedi tırmalaması
Rüyanızda kedi sizi tırmalamışsa etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına delalet eder. Bu düşmanlara karşı dikkatli olmalısınız çünkü gerçekten tehlikeli olacaklardır.
Size saldıran kedi eğer erkekse bir hastalık geçireceğiniz şeklinde yorumlanır. Eğer bu kedi yabani bir erkek kedi ise geçireceğiniz hastalık şiddetli olacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedinin göz çıkarması
Kedinin göz çıkarması aynı kedi tırmalaması gibi yorumlanır. Düşmanlarınız sizden saklanmayacak ve açıkça hasetlerini belli edeceklerdir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada kediye dönüşmek
Rüyanızda bir kediye dönüştüğünüzü görmeniz hırsızlığa delalet eder. Hırsızlık yoluyla veya dinen haram olan yollarla geçiminizi sağlayacağınızın habercisidir.
Rüyanızda bir ev kedisine dönüştüğünüzü görmüşseniz ve evde rahat yerinizde uyumuşsanız, bu uzunca bir süre işlerinizin ters gideceğini gösterir.
Rüyanızda kediye dönüştükten sonra başka bir kediyle kavga etmeniz, girişeceğiniz işle ilgili vicdansız bir kimse ile ortaklık yapacağınıza veya bu kişiden yardım alacağınıza fakat, bu kişiyle tartışmak suretiyle iş ilişkinizi bitireceğinize delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Kedi Görüp Öldürmek
Aile hayatında yaşana tartışmalar ve kavgalardan kurtulmak için ve iş hayatında yaşanabilecek maddi ve manevi büyük kayıpların önüne geçmek için rakiplere ve aile üzerinde gözü olan kötü niyetli kişiler için önlemler alınacağına ve bu önlemler sayesinde sorunların büyük oranda çözüleceğine rivayet edilir. Aynı zamanda, mutlu aile tablosunu bozmaya çabalayan kişilerle mücadele edileceğine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Siyah Kedi Isırması
Ortaya konulan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler sayesinde kazanılan başarıları ve gelinen mevkiyi kıskanan bir kişinin, büyük bir plan kurduğuna, bu planı hayat geçirmesi ile birlikte rüyayı gören kişinin maddi olarak büyük kayba uğrayacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine yorulur. Beklenmeyen bir anda ve hiç olmadık bir sebepten ötürü çok zarara uğranacağına ve uzun bir zaman boyunca bu zarardan kurtulmak için çaba harcanacağına alamettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Doğum Yapan Kedi Görmek
Rüyayı gören kişinin, iş konusunda çok iyi bir noktaya geleceğine, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, bu sorunların gittikçe büyüyeceğine, dertlerin artacağına ancak daha sonra yavaş yavaş ortadan kalkacağına ve rahat bir nefes alınacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, çok istenen bir işin büyük bir çaba gösterilerek yapılabileceğine bu yüzden daha iyi bir çalışma düzenine girilmesi gerektiğine yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Kedi Tüyü Görmek
Hayırlı bir işin ortasında meydana gelecek kötü bir olay yüzünden sıkıntı çekileceğine ancak bu durumun çok uzun sürmeyeceğine, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına ama bu sorunun kısa süreli olacağına ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine tabir edilir.
+1 oy
Uzman Yorumcu (29.5k puan)
Açıkçası rengi ne olursa olsun ne zaman kedi görsem ya hastalanıyorum ya da kötü bir olay benim basımdan geçiyor. maalesef :-(
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Hastaligada yorumlanir kedi
Uzman Yorumcu (29.5k puan)
Dogrudur ama ben normalde kedi seviyorum
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
kedi genelde dişil varlığı simgeler ama
Uzman Yorumcu (29.5k puan)
Hmm... anladım
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedi satmak
Rüyanızda bir kediyi para karşılığı sattığınızı görmüşseniz, malvarlığınızı harcayacağınız şeklinde tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedi ile kavga
Rüyanızda kediyle kavga ederek yenilmişseniz hastalıklarınızdan hızlı bir şekilde kurtulacağınıza delalet eder. Aynı zamanda bu rüya mutlu günlerin yakında olduğun da işaretidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedi ve fare
Rüyanızda bir kedi ve farenin dostane bir şekilde olduklarını görmeniz ikiyüzlü insanlarla bir araya geleceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedi kovalamak
Rüyada kedi kovalamak hayırlı olaylarla karşılaşacağınızın işaretidir.
bazende bir kötüyü defetmektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Eve giren kedi
Bir kedinin evinize girdiğini görmeniz, evinize hırsız gireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Eve giren kedi evdeki yemekleri yerse, hırsız evinizden bazı malları alıp gidecektir.
Sabah namazından sonra kedi görülmesi, altı gün boyunca devam edecek bir rahatsızlık geçireceğinize delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedi okşamak
Eğer kedileri seviyorsanız rüyada kedi görmek vefalı bir dosta işaret eder. Kedi okşamak ise onunla olan muhabbetinizin işaretidir.
Eğer kedilerden hoşlanmıyorsanız, rüyada kedi okşamak ikiyüzlü bir insana hak ettiğinden fazla değer vereceksiniz demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedinin sürtünmesi
Rüyada kedinin size sürtündüğünü görmüşseniz, etrafınızdaki insanlara karşı safça tavırlar sergiliyor ve onlara pembe gözlüklerle bakıyorsunuz demektir. Gereğinden fazla yardım ve iyi niyet sonrasında nankörce tavırlarla karşılaşacaksınız. Dikkatli olmalısınız çünkü bir konuda sizi kandırabilirler.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Beyaz Kedi Görmek
İşle ilgili olarak kazanılan başarıları kıskanan bir kişinin varlığına, ancak bu kişinin rüya sahibine pek zarar veremeyeceğine rivayet edilir. Aile hayatındaki mutluluğu gözüne kestiren kötü bir kişinin, aile bireylerini birbirlerine düşürmek için bazı oyunlar yapacağına ancak hiçbir şekilde başarılı olamayacağına ve kendisini paralamakla kalacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Kedi Sevmek
Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu ortama ya da duruma göre değişiklik gösterir. Eğer işle ilgili bir karar verilecekse ortaklık kurulan ya da maddi destek istenen kişinin kötü niyetli bir kişi olabileceğine işaret eder. Evlilikle ilgili bir durum varsa eğer yakında nur topu bir çocuğa sahip olunacağına alamettir. Ayrıca, çok sevinilecek bir haber alınacağına ve bu haber doğrultusunda kazançlı bir işe girileceğine ancak atılacak adımlarda dikkatli olunması gerektiğine yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedinin kaybolması
Rüyanızda gördüğünüz kedinin kaybolması rahatsızlığınızın alevleneceğine veya bir konuda sıkıntıya düşeceğinize delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Kara Kedi Görmek
Aile hayatında büyük tartışmalara ve sorunlara yol açacak bir kişinin varlığına, yakın zaman içinde kardeşler arasında büyük bir tartışma yaşanmasına sebep olacağına, eğer bu olayların daha da büyümesi istenmiyorsa bu kişinin haneden uzaklaştırılması gerektiğine rivayet edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Eve Kedi Girmesi
Hane halkı arasında laf taşıyan, eşleri ve kardeşleri birbirine düşüren ve kısa süre içinde neredeyse bütün emellerine ulaşma aşamasında olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için yalnız bırakılacağına işaret eder. Ayrıca, sıkıntılı bir dönemin başlayacağına, kazancın günden güne düşeceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Sarı Kedi Görmek
Kendisinden beklenmeyecek bir üçkağıt çeviren bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, bu kişi ile çok sıkı bir rekabet içine girileceğine ancak daha sonra yapacağı bir hata yüzünden kendi kazdığı kuyuya düşeceğine yorumlanır. Aynı zamanda, bazı maddi kaynaklarda yaşanacak kısa süreli sıkıntılara işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Anne kedi ve yavruları
Rüyanızda yavrularıyla birlikte bir anne kedi görmeniz bazı konularda kaygılanacağınızın işaretidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Kedi iniltisi
Rüya tabircilerine göre rüyanızda kedi iniltisi duymanız, gıybete gireceğiniz konusunda bir uyarı niteliğindedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Misk kedisi
Rüyanızda misk kedisi görmüşseniz, dışarıdan kötü gözüken fakat içi tertemiz olan bir erkekle yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada Vahşi Kedi Görmek
Yapılacak işte çok güçlü bir rakiple karşılaşılacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine, işlerin aksayacağına, bazı projelerin askıya alınacağına, beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına ve sahip olunan mallardan bir kısmının satılacağına alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Rüyada kedi görmek psikolojik yorum
Rüyada kedi görmek  bağımsız bir ruhu, kadınsı arzuları, yaratıcılık ve gücü sembolize eder. Ayrıca talihsizlik ve kötü şansı da temsil etmektedir. Rüya sembolü, rüyayı gören kişinin bir kedi sever olup olmadığına bağlı olarak ayrı bir anlama sahiptir.  Kedi sevmeyen biriyseniz çevrenizde bulunan bir kişinin karakteriyle ilgili hoş olmayan şeyler farketmiş fakat bunu kabullenmek istemiyor olabilirsiniz.

İlgili rüyalar

+8 oy
37 yorum 93 okuma
13 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.2m puan) yazdı
+6 oy
76 yorum 71 okuma
12 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.2m puan) yazdı
+4 oy
16 yorum 40 okuma
2 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.2m puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 38 okuma
+4 oy
1 yorum 26 okuma
+3 oy
2 yorum 22 okuma
8 Eylül 2019 Tabir kategorisinde Mirac Uzman Yorumcu (29.5k puan) yazdı
+4 oy
5 yorum 29 okuma
3 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.2m puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 327 okuma
+1 oy
0 yorum 25 okuma
15 Şubat 2019 Rüya kategorisinde Burcu yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.3k rüya

25.3k yorum

16.2k düş-ünce

2.9k üye

69 Aktif
4 Üye ve 65 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12423
Dün : 21028
Toplam : 12629105
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Likya - 46 e
  2. mustafaharputi - 45 e
  3. Pelin1905 - 12 e
  4. Hayalperest33 - 10 e
  5. Zübeyde101 - 9 e
  6. berkayoz - 8 e
  7. Hifam - 7 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...