Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+10 oy
167 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kedi görmek bağımsız bir ruhu, kadınsı arzuları, yaratıcı ve güçlü bir kişiliği, geceyi, duyguları, şifa bulmayı, sakinliği, yeniden doğmayı, sezgi ve içgüdüsel hareketleri sembolize eder.

Bu hayvanlar kurnaz, cesur ve atik oldukları için, rüyada harekete geçilmesi gereken alanlara dikkat çekerler.

Kedigillerin insanla yaşayan belki de tek üyesi kedidir. Bu hayvanlar birçok insan için dost anlamına gelirken bazıları için de nefret edilecek kadar itici olabilir.

Bundan dolayı rüyada kedi görmenin yorumu kişiye göre değişiklik gösterebilir. Kedi bulunduğu ortamda negatif enerjiyi alarak topraklama yaptığı için rüya tabirlerinde pozitif dönüşümü simgeler.

Rüyayı gören kişinin kendini sömüren enerjilerden özgürleşerek, daha aktif bir yaşam süreceğine işaret eder.

Sembollerin genel olarak ne ifade ettiğinin dışında kişinin gerçek hayatında beklentileri doğrultusunda rüya yorumunun kişiye özel yapılması, rüyanın vermek istediği mesajı almak için önemlidir. Ayrıca rüyada görülen kedi dışındaki diğer sembollerin de rüya sahibi için ne anlama geldiği ve tamamının bir bütün olarak yorumlanması dikkat edilmesi gereken bir ayrıntıdır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

138 Yorum

+7 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir

İslam kültüründe de kediye hassasiyetle ve saygıyla yaklaşılır.

Bu rüya için genellikle negatif yorumlar yapıldığını görmekteyiz. “Negatif” tanımı aslında tıpkı bir rahim gibi karanlık, boş ve yüklenebilen, içine alan manasına gelir.

Siyah kedinin renginden dolayı “negatif” olarak kabul görmesi biraz daha fazladır ama bu genel geçer bir kabul etme biçimidir. Bütün bunların aksine rüyada kedi görmek rengi ne olursa olsun, gergin olanı rahatlatan ve ortamda bulunan “negatif” enerjileri topraklama özelliğine sahiptir.

Kediler kendi kararları doğrultusunda değişen koşullara göre yönünü yeniden tayin edebilen esnek, güçlü ve zeki hayvanlardır.

Bu nedenle “kedi gibi dört ayak üstüne düştün” söylemi şanstan çok, kişinin olaylardan kendi faydasına bir yol bularak çıkmayı başardığı için kullanılan bir deyimdir.

Bütün bunlardan dolayı rüyada kedi görmek derin anlamlar içerir ve kişiye yaşadığı sorunun nerede olduğuna dair ipucu verir ve yaşam içinde esnek olunması gereken durumlara dikkat çeker..

Onları negatif ve sevimsiz bulan kişiler daha çok anlatılan hikayelerden etkilendiği gibi başka etkenlerden dolayı da böyle hissediyor olabilirler.

Rüyada hayvanın rengi ve bulunduğu ortam yorum açısından çok önemlidir. Kişiye, duyması ve görmesi gerekenler konusunda yol gösterir.

Hastalar için şifa bulmaya, dişiliği sembolize ettiğinden çocuk isteyen biri için, doğurganlığa ve güç sahibi olmaya işaret eder.

Hayvanı yaralı bir durumda görmek, kişinin incinen yanlarını anlatır. Veterinere tedavi için götürmek ise, iyileşmek, sorunlara çözüm bulmak anlamına gelir.
+6 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Bu rüya ruhsal bir korunmadır. Kişinin eril enerji veya devlet tarafından sağlanan bir himaye altına gireceğine, yaşamda farklı alanlarda destek bulacağı anlamına gelir.

İş hayatıyla ilgili başarılara, aile içindeki saadete, mutluluğa, sevinçli ve güzel bir haber almaya delalet eder.

Aynı zaman da kişinin istekleri doğrultusunda harekete geçmesi gerektiğine, şanslı günler içinde olduğuna yorumlanır.
+7 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Siyah Kedi Görmek

Kişiye rüya içinde kendini iyi hissettiriyor ise korunduğu anlamına gelir. Üzerindeki negatif enerjiden özgürleşip ve sakinleştiği, görüş açısının daha net olduğu bir dönemin içinde bulunduğuna delalet eder.

Rüyada siyah kediden korktuğunu görmek, kişinin yaşamda başına gelmesinden korktuğu bir durumdan kurtulacağına veya, korkuları ile yüzleşmesi gerektiğine tabir edilir.

Siyah kediyi evde görmek, kişinin bazı negatif duygu ve düşüncelerden arınması gerektiğine, kavga ve gürültüden uzak durmanın faydalı olduğuna işaret eder. Eve gelip giden insanlar konusunda daha seçici davranması gerektiğine yorumlanan uyarıcı bir rüyadır.
+7 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Sarı Kedi Görmek

Görüldüğü mekana göre değişik yorumları olabilir. Sarı kediyi evde görmek, güzel ve sevimli bir kadın ile evlenmeye, sevinç ve mutluluk getiren güzel bir habere, çocuk sahibi olmaya, ikili ilişkilerde başarılı olmaya delalet eder.
+6 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek, kişinin korkularını temsil eder. Kara kedinin uğursuzluk olduğuna inan kişi için bu rüya bir kabus olabilir.

Başka bir yorumu ise korku duyulan konu ne olursa olsun kişinin bu durumdan iyi bir sonuç alacağı anlamına gelir.
+5 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Sürüsü Görmek

Kişinin kedi sürüsü görmesi, iş arkadaşlarının veya rakiplerinin zeki, kurnaz ve fırsat bekleyen kimseler olduğu anlamına gelir. Bir çok kedinin bir arada olması kişinin yaşam koşullarına göre bazı önlemler alması gerektiğini haber verir.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Evde Kedi Görmek

Bu hayvana sahip olmayan birinin onu evinde görmesi, eve yeni bir aile üyesinin katılması ile birlikte, sevinçli güzel haberler almaya ve gelecek olan bir misafire delalet eder.

Rüyada evin yatak odasında görülen kedi, gönül ilişkilerinde sorun olduğuna yorumlanır. Eşler arasına, üçüncü bir kişinin girdiğine dikkat çeker.

Rüyada kedinin eve girmesi, ev halkında bulunan negatif duygu ve düşünceleri temizleyip, daha sakin davranışlar göstereceklerine ve şans olgularının yüksek olduğuna yorumlanır.

Rüya sahibinin kedi tarafından kendine bir şey getirdiğini görmesi, hislerinin yol göstermesiyle birlikte, getirdiği şeyin simgelediği nesneye bağlı olarak eline geçecek olan sonucu temsil eder.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedinin Bir Şey Çaldığını Görmek

Rüyada kedinin evde bir yiyecek çaldığını görmek, aile içindeki kişilerin yeterince ihtiyaçlarının karşılanmadığı anlamına gelir. Bazen de dışarıdan gelen aç gözlü bir kişinin evden bir şeyler aldığına delalet eder.

İş yerinde hayvanın gizlice yiyecek bir şeyler aldığını görmek, para ve hesap işlerini yapan kişilere karşı dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kedi bulunduğu ortamdaki negatif durumları ortaya çıkarır. Bu sebepten dolayı nerede ne aldığı rüyayı anlamak için önemli bir detaydır.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Kedi Görmek

Rüyada hamile olan bir kedi görmek, kişinin hayatında yeni sevinç ve mutluluk yaşayacağına delalet eder. Bir çok konuyu temsil ediyor olabilir, iş kurmak, mevcut işi büyütmek, evlenmek, çocuk sahibi olmak gibi güzel gelişmelere yorumlanır.

Aynı zaman da bazı isteklerin gerçekleşmesi için belli bir süre beklenmesi gerektiği anlamına da gelir.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Doğumu Görmek

Rüya sahibinin bir kediyi doğum yaparken görmesi, sevinçli bir haber almaya, arzu ve isteklerinin gerçekleşmek üzere olduğuna yorumlanır. Gösterilen çaba ve sabırla beklenen sürecin ardından gelen güzel günlere delalet eder.

Hamile kedinin yorumunda olduğu gibi kişinin özel veya iş hayatındaki değişiklikliği temsil eder. Sevdiği kişi ile evlenmek, aile kurmak, çocuk sahibi olmak gibi güzel gelişmelerin tez zamanda hayatına yön vereceğine işaret eder.

Ayrıca doğan yavruların sayısı adedince kişinin istediği şeylere kavuşacağı anlamına da gelir.
+5 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Büyük Kedi Görmek

Kişinin hayatında ilk defa bu kadar büyük bir kedi görmesi ve şaşkınlık veya korkuya kapılması, gerçek yaşamında otorite olarak kabul ettiği bir kimseden ne denli korktuğunu yansıtır. Bu aslında bir kişiyi veya durumu gözünde olduğundan fazla büyüttüğü anlamına gelir.

Rüya sahibinin büyük kedinin kendine saldırdığını görmesi, İş hayatında güçlü rakipleri olduğuna delalet eder. Saldıran kediyi etkisiz hale getirmek, kişinin rakiplerini alt ederek yeniden gücüne kavuşacağı veya işle ilgili bir ihaleyi kazanacağı anlamına gelir.

Kişi kedinin saldırması anında yaralandığını görmesi, yaşayacağı bir olaydan küçük bir zararla çıkacağına yorumlanır.

Kedinin dişi veya erkek olması da kişiye yaşanacak bir durumla ilgili özel bilgiler verir. Erkek kedi iş hayatı ve güç kullanmayı anlatır. Dişi kedi sezgilerle hareket etmeyi veya güçlü bir kadın ile yaşanacak gönül ilişkisine delalet eder.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Taşlamak

Rüyada bir kediyi taşladığını görmek, kişinin hayatında bazı durumlarla yüzleşmekten veya sezgilerine direnmeye delalet eder. Her iki durumda da kişi gerçeklerden kaçtığı sonucuna yorumlanır.

Haberci bir rüyadır, kedi negatif bir duruma dikkat çeker, görüldüğü çevre iş yeri, ev veya sokak olabilir. Kedinin bulunduğu yere göre kişi hangi durumlardan kaçmaya çalıştığını rahatlıkla anlayabilir.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, saflık, masumiyet, sevinç ve mutluluğa, hamile bir kadına, güzel ve sevimli bir dosta veya kişinin sevgiye duyduğu ihtiyaca delalet eder.

Bu rüya kişinin özgürlüğe giden yolda, öğrenilmesi gereken derslere işaret ederken, çocuksu bir neşeye ve yeni şeyler keşfetme isteğine de yorumlanır.

Rüyada kedi yavrusu görmek bazen de farkedilmeyi bekleyen korunmaya muhtaç birinin sizden yardım beklediğine veya kendisinin de sevgiye ihtiyaç duyduğuna delalet eder.
+5 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Yavruları Görmek

Rüyada anne kedi ve yavrularını görmek, kişinin kendi yaşamında kaygılandığı durumları temsil eder. Kaygı duyulan konu çocukları veya işi, çalışanları olabilir. kişi kendinin bazı konularda yetersiz olduğunu düşünüyor da olabilir.

Yavru kedileri beslediğini görmek, endişe duyulan konulardan emin olmak anlamına gelir.

Bazen de bu rüya kişinin çocuk sahibi olmak istediğine delalet eder. Kişinin arzu ettiği şeye kavuşmakla birlikte sorumluluklarının artacağına yorumlanır.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedinin Öldüğünü Görmek

Rüyada hasta olan bir kedinin öldüğünü görmek, kişinin kendi özgürlüğünün kısıtlandığını hissetmesine neden olan olayların varlığına delalet eder.

Yara almış bir ilişkide artık iyileşme söz konusu değildir ve bu kişinin iş veya özel hayatı ile ilgili yaşadığı bir sorunu bir şekilde çözme vaktinin geldiğine tabir edilir.

Bazen de kişinin duygusal olarak bir yara aldığı anlamına gelir ve psikolojik olarak iyi değildir.

Böyle bir rüyada kişinin kendi özgürlüğünü hangi durumların veya kişilerin kısıtladığını bulması halinde, içinde olduğu duruma bir çözüm getirebileceği konusuna dikkat çeken bir rüyadır.

Daha çok ikili ilişkide bir birine zarar veren bu beraberliğin biteceğine veya bitti ise kişinin bu durumu kabul etmesi gerektiğine yorumlanır.

Kedi her zaman bulunduğu yerde negatif olan enerjiyi pozitife dönüştürür. Kedinin öldüğünü görmek de kişinin hayatında artık bitmesi gereken durumlara dikkat çeker.

Rüya için de veya uyandığında kişinin kendini nasıl hissettiği yorum için önemlidir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Ölüsü Görmek

Kişinin kendini yenileyerek, harekete geçmesi gerektiğine delalet eder. Ölüm her zaman yeni bir başlangıç yapmayı veya yapmak gerektiğini hatırlatır.

Biten veya bitmesi gereken bir ilişkiyi veya iş hayatın da yapılması zorunlu hale gelen bir durumu da temsil eder.

Aynı zaman da kişi için hayatta ilerlemesini engelleyen düşünce veya davranışlardan kurtulması gerektiğine dikkat çeker.

Kedi ölüsünün görüldüğü yer ve kedinin rengi, kişiye ilişki de olduğu kimseden kendisine bir fayda olmadığını görmesi gerektiğini hatırlatır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin bir kedi öldürdüğünü görmesi, karışık bir ruh haline işaret eder. Bu rüya kişinin bir kimseye karşı bastırdığı öfkeyi temsil eder.

Bir konuda haksızlığa uğradığını düşünen kişinin buna neden olan kimseye zarar vermek istediği anlamına da gelir.

Aynı zamanda kişinin rüyası, sıkıntılı bir durumdan kendi sezgilerine güvenerek hareket edip kurtulacağı anlamına da gelir.

Kişinin öldürdüğü kedinin kime ait olduğu ve rengi rüyanın yorumunu değiştirecektir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedinin Kesildiğini Görmek

Rüya sahibinin bir kedinin kesildiğini görüp hiç engel olmaya çalışmadığı ve bu durumu izlediğini görmesi, kalben katılaştığı anlamına gelir. Aynı zaman da hiç bir anlamda meşru olmayan bir duruma ortaklık ettiğine delalet eder.

Bazende kişi kendini bir kurban olarak hissediyor olabilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Sevmek

Kazançlı bir işe girmeye, evliliğe veya çocuk sahibi olmaya, bazen de girilen işlerde dikkatli olup, menfaatini korumak gerektiğine delalet eder.

Normal yaşamında bu hayvanı seven birinin, rüyasında onu okşayıp sevdiğini görmesi, vefalı bir dosta veya öyle biriyle tanışmaya ve muhabbet etmek anlamına gelir.

Günlük yaşamında bu hayvanı sevmeyen birinin rüyasında, sevdiğini görmesi, kişinin çıkarları doğrultusunda ikiyüzlü davrandığına ve bundan dolayı içten içe rahatsız olduğuna yorumlanır.

Rüyada bir kedinin gelip sizden sevgi beklediğini belli edip sürtünmesi, kişinin iyi niyetli olduğuna ve bundan dolayı zarar görebileceği konuların varlığına veya olaylara dikkat çekiyor olabilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi ve Fare Görmek

Rüyada bu iki hayvanın bir arada olduğunu ve kedinin fareyi yakalamaya çalışmadığını ve iki dost gibi bir arada durduklarını görmek, kişinin iş hayatında veya özel hayatında kendisi aleyhine yapılan bir iş birliğine ve sinsi çıkarcı insanların çevresinde bulunduğuna, dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır.

Kedinin fareyi yakalamaya çalıştığını görmek, kişinin dostları tarafından çıkarlarının korunduğu anlamına gelir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Tırmalaması

Onun tarafından tırmaladığını gören kişi, maddi konularda zarara uğrayacağına ve bu konuda dikkatli olması gerektiğine delalet eder. Başka bir yorumu da, yakınında bulunan bir kadın tarafından zarar göreceğine ve kırıcı sözler duyacağına işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüya sahibinin gözünden kaçan bir konunun varlığına dikkat çeker. Söylediği şey ise, önemli bir ayrıntıyı haber veriyor olabilir.

Böyle bir rüyada nerede ve hangi durumda olduğuna bağlı olarak etraftaki sembollerin anlamlarına göre yorum yapılması gerekir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Olduğunu Görmek

Kişinin bir çıkmazı olduğuna, zor bir durumun içinde olduğuna delalet eder. Bu durum kişinin sakin davranıp uygun anı kollaması, cesur ve atik olması gerektiğine işaret eder.

Bazen de bir kedi gibi, kendisinin de sevgiye muhtaç ve bekleyiş içinde olduğu anlamına gelir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Eti Yemek

Kişinin bir yanlışın içinde olduğuna veya haram yoldan rızkını temin ettiğine ve bundan duyduğu rahatsızlığa delalet eder.

Bu rüya kişiye davranışlarını yeniden gözden geçirmesi gerektiğine dikkat çeker.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Vahşi Kedi Görmek

Yeni girişimde bulunulan bir işte rakiplerin çok güçlü olduğuna ve kişinin yaptığı şeylerde veya iş yaptığı insanlara karşı daha dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.

Bir başka yorumu da kişinin yaşam koşullarından özgürleşmek istediğine ve istediği şeyi elde edeceğine delalet eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Dişi Kedi Görmek

Bekar biri için, aşık olup evleneceği bir kadına yorumlanır. Dişi bir ev kedisi görmek, sakin ve sevgi dolu, sadık bir eşe sahip olmaya delalet eder.

Rüyada dişi bir sokak kedisi görmek, sonu hüsranla bitecek bir aşka, vefasız bir dosta yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Erkek Kedi Görmek

Erkek kedi görmek bir kadın için, sadakat duygusundan yoksun bir erkekle kurulan veya kurulacak ilişki anlamına gelir. Ayrıca rüyada erkek kedi görmek kişinin iş hayatında birlikte çalıştığı sadece kendi isteklerini yaptıran bir arkadaşı veya patronu temsil eder.

Bu rüyada ki detaylar yorum için önemlidir. Rüya içinde kedinin nerede görüldüğü ve ne yaptığı yorumu değiştirebilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kuyruksuz Kedi Görmek

Rüyada kuyruksuz bir kedi görmek, kişinin son zamanlarda kendisi için önemli bir şeyi kaybettiği anlamına gelir. Yaşadığı bu kayıptan dolayı kendini eksik, güçsüz ve dengesini kaybetmiş ne yapacağını bilmeyen bir durumda gördüğüne delalet eder.

Bu duygular içinde olan kişinin, yakın zamanda yeniden eski yaşam formuna dönerek iyileşeceğine tabir edilir.

Bu rüyanın bir başka yorumu da kişiye dikkatli olması için haberci bir rüyadır. Rüya sahibinin içinde bulunduğu duruma göre iş veya özel yaşamıyla ilgili konular olabilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Yakmak

Rüya kedi yakmak, kişinin yaşadığı bir travmayı temsil eder. Negatif duygu ve düşüncelerin yoğun olması ile birlikte canı yanan kişinin kalbi ile bağlantısını keserek katılaştığına yorumlanır.

Kediyi yaktıktan sonra pişmanlık duymak, kişinin iyileşmek için hazır olduğuna ve bu durumda bir destek alması gerektiğine yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Kurtarmak

Rüyada bir kediyi zor bir durumdan kurtarmak bu bir çatının üstü veya bir çukurun dibi olabilir. Rüya sahibinin sıkıntılı veya zor bir durum da olduğuna delalet eder. Bu rüya kendine bir yardım elinin uzatılacağı anlamına gelir. Gelecek yardım maddi veya manevi olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedilerin Çiftleştiğini Görmek

Rüyada çiftleşen kediler görmek, rüya sahinin işlerinin büyümesiyle birlikte sorumluluklarının artacağı anlamına gelir.

Bir başka yoruma göre de, kişinin bir konuda aldanarak zarar göreceği anlamına gelir. Özel veya iş hayatında daha dikkatli davranmak gerektiğini hatırlatır. Kedilerin görüldüğü yer de kişiye bir mesaj veriyor olabilir. Rüya içinde ve uyandığında kişinin ne hissettiği rüyanın yorumu için önemlidir.

Rüyadan iyi hislerle mutlu uyanmak, güzel ve hayırlı gelişmelere delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Yıkamak

Rüyada kedi yıkadığını görmek, olumsuz duygu ve düşüncelerden arınmak veya geçmişten gelen sıkıntılardan kurutulup ferahlamaya delalet eder. Bazen de kişi kendini zorlayan bir durumun içinde görüyor veya yakın çevresine zorluk yaratıyor olabilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada kedi beslemek, rüya sahibin çalışanlarını veya ev halkını temsil eder. Sevgi ve şefkat dolu olan kişinin, maddi veya manevi sıkıntıdan kurtulacağına delalet eder.

Mevki değişikliğine, evlilik yapmaya, güzel bir kadınla yaşanacak aşka ve bağlanmaya delalet eder. Kedinin dişi veya erkek oluşu, rengi rüyanın yorumunu değiştirir. Hayra yorumlanan bir rüyadır ve kişinin hayatında beklenmedik bir anda ihtiyaç duyduğu konuda yardım alacağına işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Erkek Kedi Görmek
Erkek kedi kişiyi arkasından çekiştirmek anlamına da gelmektedir. Erkek kedi görmek kitap ve hesap defteri demektir. Rüyada erkek kediler, hanım için cefa demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Büyük Kedi Görmek
Erkek kedi evladın, düşmanın, hırsızın ve söz taşımanın işaretidir. Rüyanızda büyük kedi görüyorsanız bir kişi arkasından çekiştireceksiniz. Büyük kedi hüzün ve kederdir. Gücü ve yaratıcılığı temsil ettiği gibi kötü şans ve talihsizliktir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Yavru Kedi Görmek
Kedi aynı zamanda hizmetçiye, yavru kedi, hizmetçi ve koruyucu anlamına gelir. Bazı yorumcular yavru kedi görmeyi hırs, düşmanlık, keder ve hüzün olarak tabir ederler. Rüyada kedinin etinden veya yağından bir şey almak ise hırsızın malından elde edilecek menfaattir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Sevmek
Kişinin rüyasında kedi sevmesi, kendisini sevdirmeye çalışan kimseye delalet etmektedir.
Bazen de bu rüya vefasızlık anlamına gelir. Manasız ve akıl dışı söz kişiyi ifade eder. Kendini halka sevdirmeye çalışan bir kimse demektir.
Bazen de kedi sevmek, evladı için didinen kadına işarettir. Kedi okşamak; liyakati olmayan birine gereğinden fazla önem verdiğinize yorulur. Bazen de söz ve şaka yapan insan manasına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Isırması Görmek
Rüyamda kedi ısırması çocuğun terbiyesi konusunda hırs yapan kadına delalettir. Bu rüya halk hakkında adalete veya dünyanın durumunun bozulmasına işarettir. Kedi ısırması düşmanları def etmeye işarettir. Bazen de fesat ehli hırsız kimse demektir.
Rüyasında kendi evindeki dişi kedisinin kendi sahibini ısırması, ev sahibinin rahat edeceği bir sene anlamına gelmektedir. Rüyalarda görülen kediler, hizmetçidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyamda Kedi Tırmalaması
Bir kedi tarafından tırmalanmak; tehlikeli düşmana da işarettir. Kedinin, birine sürtündüğünü görmek; iyi niyetinizin kötüye kullanılacağına yorulur. Aynı zamanda bazı dalkavuklar tarafından aldatılacağınıza delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Beslemek Görmek
Kişinin emrinde çalışan insanlara işarettir. Öfkesini dizginleyen, gizli bir kimseye yorulur. Rüyada kediyi beslemenin farklı anlam ve yorumu yapılmıştır.
Bazı tabircilere göre kedileri beslemek sıkıntının gitmesine ve yapılacak iyiliklere işaret eder. Kişinin yaşamını olumlu yönde değiştirecek gelişmeleri işaret eder. Rahatlık ve varlıklı bir kimseden elde edilecek mala işarettir. Rüyada kedinin ısırıp tırmalaması, kısa süreli hastalıktır.
Rüyalarda kedi beslediğini görmek bir işletmede amir olmak anlamındadır. Derecenin yükselmesini gösterir. Şanlı ve büyük kimseler nezdinde yüksek mevkiye çıkmaya yorulur. O kimler eliyle gelecek mala ve menfaate işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Eve Kedilerin Girmesi
Evinize bir kedi girdiğini görmek; evinize hırsız gireceğine işarettir. Kedinin evinizdeki bazı yiyecekleri yediğini görmek; hırsızın evden bir şey çalacağına delalettir. Bazı tabirciler, kediler, rüya sahibinin ev halkından olan bir hırsızdır, dediler.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile Kedi Görmek
Rüyada görülen hamile kediler, şefkatli bir kadına delalet eder. Aynı zamanda şefkatli olduğu kadar husumetli bir kadını da ifade eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Evde Kedi Görmek
Bir şahıs bir eve bir kedinin girdiğini görse, o eve hırsız girer. Eğer o evden bir şey almış çıktığını görse, o evden hırsız bir şey götürür
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Öldürmek
Bir kediyi kestiğini veya öldürdüğünü ya da tuttuğunu gören kimse, bir hırsızı tutar ve ona galip gelir.
Bir kediyi öldürüp derisini yüzdüğünüzü görmek; hırsızlıkla elde edilen bir mal alacağınıza yorumlanır.
Rüyamda kedi öldürmek genişliğe çıkmak demektir. Kediyi öldürdüğünüzü görmek; hırsızı alt edeceğinize veya etkisiz hale getireceğinize işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Bir Sürü Kedi Görmek
Halk dilinde nankör bir hayvan olarak bilinen kediler kötü arkadaşlara işaret eder. Kedi sürüsü görmek kendinize çeki düzen vermenizi belirtir. Kötü alışkanlıkları olan arkadaşlar konusunda dikkatli olmanıza işaret eder.
Anne kedi ve yavrularını bir arada görme; endişe ve rahatsızlığa işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Yavru Kedi Görmek
Yavru kediler rüya sahibinin yakın çevresini ihmal ettiğine ve yeteri ilgi göstermediğini belirtir. Aynı zamanda yakın bir kimsenin yardım beklediğini ifade eder. Bazende kedi yavruları endişe anlamına gelmektedir.
Kedi yavrusu, hayatın sunduğu yeni şeyleri keşfetmeye yorulur. Aynı zamanda bu rüya masumiyet ve saflığı simgeler.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Yavruları Görmek
Rüyada kedi yavruları görmek, rüya sahibine bir yandan faydası bir yandan da zararı dokunacak bir kişiyi simgelemektedir. Bazı yorumlara göre kedi yavruları görmek, kurnaz ve iki yüzlü bir kadının varlığına işaret etmektedir
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Saldırısına Uğramak
Rüyada kedinin saldırması rüya sahibinin rahat edeceği bir seneye delalet eder. Yabani ve vahşi kedinin saldırıp, çokça zahmet vermesi, rüya sahibinin eziyet ve meşakkat çekeceği şiddetli bir seneye işarettir. Saldıran kedinin dişi ve ev kedisi olması rahatlığa yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada sarı kedi görmek; kendiden beklenmeyecek bir üçkağıt çevirecek bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine ve bu kimse ile sıkı bir rekabet içerisine girileceğine işaret eder. Ayrıca maddi kaynaklarda yaşanacak kısa süreli sıkıntılara da delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada ölmüş kedi görmek; veya kedi öldürmek; bir hırsızı yakalamaya veya birine karşı galip gelmeye yorulur.fesat birini yenmeye yorumlanır
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada gri kedi görmek; manevi anlamda sizi sıkan veya yoran kişi veya kişilerden kurtulacağınızı anlatır. Rüyada gri kedi görmek aynı zamanda mal artışına, rahatlığa  ve dürüst arkadaşların varlığına da işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Beslediğini Görmek
Rüyada kedi beslemek, kişi için doğacak olan düşmanlara gelecek olan zorlu hayata tabir edilir. Rüyasında kedi besleyen kimse kendi elleriyle kötü niyetli kimselere malzeme olur. Bu kimseler yapılan kötülüklerden ders almayarak kendisini ve ailesini her daim zor durumda bırakır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Kedi Görmek
Rüyada hamile kedi gören kişinin, çok güçlü hislere sahip olduğunu ve hissettiklerinin neredeyse hepsinin çıktığına delalet eder. Rüyada hamile kedi gören rüya sahibinin hayırlı işlere gireceğine, ailesine maddi destek sağlayacağına delalet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Kovalamak
Rüyada kedi kovalamak, rüya sahibinin hayırlı olaylarla karşılaşacağına işaretidir. Ayrıca başka bir tabire göre rüyada kedi kovalayan kişinin iş hayatında başarılı olması yüksek kazançlar sağlaması, aile hayatında çok mutlu olduğu ancak onu çekemeyen gizli bir düşman tarafından kötü işlere çekilmeye çalışılacağına işaret eder. Bu nedenle rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar yaşayacağı ancak bu sıkıntılardan ders çıkararak daha dikkatli olacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Konuşan Kedi Görmek
Rüyada konuşan kedi görmek, rüya sahibine kötülük yapmaya çalışan birinin planlarının bozulacağına alamet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin meslek hayatında yeni atılamlarda bulunarak, kazanç elde etmesi anlamına da gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Birden Fazla Kedi Görmek
Rüyada birden fazla kedi görmek, çevresindeki kötü niyetli insanlara uyarak onların girdiği bataklıklara sürüklenmeyi, meşru olmayan yollara gireceğine, bundan dolayı itibarını kaybetmeye, Allah katında günaha girmeye yorulur. Rüya yorumcularına göre, kötü bir insana kanarak hayırsız işler yaptığı anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kedi yavrusu görmek, hayırlı olaylara ve bol kazanç elde etmeye işarettir. Rüya sahibinin hayallerine çok kısa bir süre içerisinde ulaşacağına, hayatının bolluk ve bereket içerisinde geçeceğine, iş hayatında çok başarılı birisi olacağına delalet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada yeni doğmuş kedi yavrusu görmek, kişinin kolay yolda kazanacağı paraya, mala işaret eder. Rüya sahibinin yüz kızartıcı işler yapan kimselerle iş birliği yaparak kısa sürede yüklü paralar kazanacağına, haksız kazanca bulaşacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada siyah kedi görmek; aile hayatında büyük tartışmalara ve sorunlara yok açacak bir kişinin varlığına, kardeşler arasında tartışma yaşanacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Kovalaması Görmek
Kedi kovalaması düşmanlığı açık olan bir düşmandır. Mücadele etmeniz gerektiğini belirtir. Kedi tarafından kovalanan kişinin sağlığına dikkat etmesine işaret eder. Kediyle yaptığa mücadele ve münakaşada mağlup olan kimse yakalandığı hastalık, üzüntü ve kederinden acilen kurtulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kedi tüyü görmek; hayırlı bir iş sırasında meydana gelecek olan kötü bir olay yüzünden sıkıntıya düşüleceğine fakat bu durumun çok uzun sürmeyeceğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Çok Kedi Görmek
Rüyada çok kedi görmek, iş hayatında ortaya konulacak projeler ile çok büyük paralar kazanmaya ve huzur içinde yaşamaya delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada çok kedi görmek, rüya sahibinin istemediği olaylarla karşı karşıya kalacağına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Yavru Kedi Görmek
Rüyada yavru kedi görmek, bolluk ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin hanesinden mutluluğun eksik olmayacağına, sofraların hep birlikte kurulup neşeli günlerin geçeceğine delalet eder. Rüyada yavru kedi görmek, kişinin maddi kazancının artacağına da rivayet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Yavru Kedi Sevdiğini Görmek
Rüya sahibinin hayata her zaman olumlu baktığına işaret eder. Rüyada yavru kedi görmek, kimi zaman paranın azalacağına da yorulur. Rüyada yavru kedi beslemek, rüya sahibinin, yardım ettiği kişiler olduğuna ve onlardan her zaman yardım göreceğine delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Yavru Kedi Ölüsü Görmek
Rüyada yavru kedi ölüsü görmek, iş hayatından ya da ev hayatından birinin, yaptığı hırsızlık ya da dedikodu gibi bir durumdan dolayı işinden kovulacağına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Büyük Kedi Görmek
Rüyada büyük kedi görmek, rüya sahibinin büyük ve kötü işlere gireceğine, kötü düşünceleri, aşırı hırsı nedeniyle her şeyi yapacak kadar gözünün karardığına tabir edilir. Rüyada büyük kedi gören rüya sahibinin işlerini büyüteceğine de delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Beyaz Kedi Görmek
Rüyada beyaz kedi görmek, ailenizle ilgili yaşadığınız sorunların çözüleceğine işarettir. Rüyasında beyaz kedi gören kişinin iş hayatında birçok başarısızlığa sebep vererek ailesini ve sevdiklerini hüsrana uğratır. Yorumculara göre rüyada beyaz kedi görmek, aynı zaman da sıkıntılara göğüs germeye, iradeli yapıya sahip olmaya, elde edilen başarılara yorumlanır.
Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada beyaz kedi görmek ise, inanç yoksunu kötü niyetli kimselere el açmaya, onlardan medet ummaya, kişilerin oyunlarına boyun eğmeye yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Beyaz Kedi Sevdiğini Görmek
Rüyada beyaz kedi sevmek, kişinin yakın çevresinde kurduğu ilişkilerde kötü niyetli kimselerin olduğuna işaret eder. Rüyasında beyaz kedi seven kimse, kendi elleriyle düşmanlarına fırsat doğurarak ileriye dönük yaşayacağı sıkıntılara öncülük yapmış olur. Bu rüya aynı zaman da başarısızlığa toplumda dışlanmaya, hor görülmeye tabir edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kedi Yıkamak
Anne iseniz, çocuğunuza karşı gereğinden fazla zorlayıcı davranıyor ve onun eğitimini çocuğunuzu sıkacak bir şekilde vermeye çalışıyorsunuz demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kedi görmek ya da; kedinin sizi ısırdığını görmeniz kısa süreli bir hastalık yaşayacağınız ya da işlerin bir süreliğine ters gideceği manasına gelmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Ölü Kedi Görmek
Rüyada ölü kedi görmek, rüyayı gören kişinin mal varlığını çarçur edeceğini göstermektedir. Bir başka tabire göre bu rüyayı gören kişi ihtiyaç sahibi birine nafaka vererek geçimini sağlamasına yardımcı olacaktır. Rüyada ölü kedi gören kişinin etrafında güven verdiği söylenmektedir. Rüya sahibi emanete ihanet etmez emin kişi olur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek
Rüyada kedi yavrusu sevmek, rüya sahibinin kötü düşüncelerle onu yanlışa sürükleyen insanlardan kendini kurtarmayı başararak kötülüklerden arınacağına işaret eder. Kendini kötülüklerin pençesinde kurtaran rüya sahibinin, hafifleyeceğine, rahata ereceğine ve huzuru bulacağına yorulur. Rüyada kedi yavrusu sevmek, rüya sahibinin az ama helal mal olsun diyerek bunu hayat felsefesi olarak benimsemesidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Yavru Kedi Öldürdüğünü Görmek
Rüyayı gören kişinin malından nasiplenmeyi kafasına koyan bir kişinin varlığı anlamına gelir ve rüya sahibinin bu kişiyi hayatından çıkaracağına yorulur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Beyaz Kedi Kovaladığını Görmek
Rüyada beyaz kedi kovalamak, kişi için hayra delalet edilen bu rüya düşmanlarını bertaraf etmesine, özgürlüğe koşmasına yorumlanır. Rüyasında beyaz kedi kovalayan kimse elindeki fırsatları değerlendirerek düşmanlarını bozguna uğratır. Kimi alimler görülen bu rüya hakkında özgürlüğe açılan en güzel yol şeklinde ifade ederler.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kara Kedi Yavrusu Görmek
Rüyada kara kedi yavrusu görmek, iş hayatında çok güvenilen biri tarafından ihanete uğramaya ve çok büyük zarara uğramaya işaret etmektedir. Rüya sahibinin iş hayatına sıfırdan başlayacağına, kısa bir süre içerisinde eski durumuna kavuşacağına rivayet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kara Kedi Görmek
Rüyada siyah kedi görmek, rüya sahibinin kişiliği hakkında bilgi vermektedir. Rüyayı gören kişinin, duygusal biri olduğunu, yaşanacak kötü ya da zararlı olayları önceden hissedebildiğini göstermektedir. Aynı zamanda bu rüya, iş ve özel hayatta yaşanacak kötü olaylara da delalet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kara Kedi Tarafından Isırılmak
Rüyada kara kedi tarafından ısırılmak, rüya sahibinin sezgilerine rağmen yaşanacak kötü olaylara işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Sarı Kedi Görmek
Rüyada sarı kedi görmek, rüyayı gören kişinin hayatında daha önce hiç yapmadığı hataları yapacağına, çevresindeki insanları kızdıracağına, onların tepkisini alacağına delalet etmektedir. Rüya sahibinin kötü, art niyetli kişilere uyarak onlarla işler yapacağına ve bundan dolayı canının sıkılacağına, kendisini tehlikeye atacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kedinin size sürtünmesi, yanaşması; etrafınızdaki insanların size karşı daha dostça, iyimser tavırlar içerisine gireceğini ve sizi daha da fazla sevmeye başlayacağı anlamını taşır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kedi sevmek; eğer kedi beyaz ya da açık renkli ise bu bolluk bereket, mal ve mülkte artışa işaret eder. Evde, işte ve aşkta huzurlu ve mutlu olacağınıza, küs olduğunuz veya tartıştığınız biri varsa bu kişi ile barışacağınıza yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Sarı Beyaz Kedi Görmek
Rüyada sarı ve beyaz karışımı kedi görmenin anlamı, rüya sahibinin hem iyi hem de kötü düşünceler barındırdığını, isterse hayırlı isterse de kötü işlerle ve olaylarla karşılaşacağına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Eti Yediğini Görmek
Rüyada kedi eti yemek, rüya sahibinin haram mal yiyen birinden fayda göreceğine işaret etmektedir. Ayrıca haram mala işaret eder. Mısır kültüründe sadakatsizliğe  işaret ettiğine inanılır. Genel olarak rüyada kedi eti yemek uğursuz ve hayırsız işlere bulaşmak, evliliğe ihanet etmek yönünde yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Öldürmek
Rüyada kedi öldürmek, kişinin feraha ve huzura kavuşacağı anlamına gelmektedir. Bir başka tabire göre rüyada kedi öldürmek, karşınıza geçmişi insanları sömürmekle geçmiş, işe yaramaz ve adi bir insanla karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Bu insana karşı olacak ve ona dur diyeceksiniz. Rüyada kedi öldürmek düşmanlarınızın olduğuna da işaret eder. Bu düşmanların size zarar vermek amacında olduğuna yorulur
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kedi iniltisi duymak, rüya sahibinin gıybete gireceği konusunda bir uyarı niteliğindedir. Kişinin etrafındaki insanlar tarafından sevileceği, girdiği ortamlarda saygı göreceği manalarına da gelmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedinin Kaybolduğunu Görmek
Rüyada kedinin kaybolması, kişinin bir konuda gireceği sıkıntıya ya da bir hastalığın alevleneceğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek
Rüyada kedi sevmek, farklı anlamlarda yorumlanabilmektedir. Rüya sahibinin işle ilgili bir karar vermesi söz konusu ise etrafında bulunan kötü niyetli bir kimseye danışmaması konusunda uyarı niteliği taşımaktadır. Rüyayı gören kişinin çok dikkatli olması gerektiğine delalet etmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Vahşi Kedi Görmek
Rüyada vahşi kedi gören rüya sahibinin iş hayatında bazı aksilikler yaşayacağına, projelerin askıya alınacağına ve yakın çevreden birinin sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder. Kişinin mutsuz olacağı bir dönem geçireceğine de alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Tüyü Görmek
Rüya sahibinin kötü bir olay yüzünden sıkıntı çekeceğine ancak bu durumun çok uzun sürmeyip, sorunların en kısa zamanda halledileceğine işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Kanı Görmek
Rüyada kedi kanı görmek, rüya sahibinin yaptığı bazı hatalar nedeniyle sıkıntılı günler geçireceğine ancak bir kişinin yardımı sayesinde işlerin daha iyi ve daha kazançlı duruma geleceğine delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Ölü kedi
Rüyanızda bir kedi öldürmeniz, öldürülen bir kedi görmeniz veya kedinin kaybolması gibi kediye gelen zararla ilgili her türlü durum; özgürlüğünüzün kısıtlanmasıyla ilgilidir. Hiç de istemediğiniz bir şekilde kendi özgürlüğünüzü kısıtlıyor olabilirsiniz. Üstelik bu sizin seçiminiz de olabilir.
Örnek vermek gerekirse; evlilik arifesindeki bir erkek böyle bir rüyayı görüyorsa evliliğin özgürlüğünü kısıtlayacağını düşünüyor olabilir. Bununla birlikte evlilik bu erkeğin kendi seçimidir.
Hayatınızda özgürlüğünüzü kısıtlayan durumları keşfetmeli ve çözüme kavuşturabileceklerinizin üzerinde durmalısınız.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kara kedi
Rüyada kara kedi görmek endişelerinizi temsil eder. Kara kedinin genel olarak kötülük, yıkım ya da kötü şans getireceği düşünülür. Kara kedinin bu kötü ünü hayatınızdaki olumsuzlukları, kaygı ve korkuları kara kedi şeklinde simgelemenize neden olur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Eti Yemek
İş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olarak atılan adımların kazanç getireceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine ve hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına işaret eder. Elde bulunan imkânlarla en iyi şekilde bir iş kurulacağına, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına ve kısa süre içinde bir eve sahip olunacağına alamettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi İdrarı Görmek
Hayırlı bir şekilde başlayan bir işin bir süre sonra zarar getirir bir hal alacağına, bazı sorunların başgöstereceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zarara uğranacağına ve aile bireyleri ile aranın açılacağına delalet eder. Aynı zamanda iş konusunda yardım edilen birinden ihanet görüleceğine yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi İşemesi
Rüyayı gören kişinin, beklemediği bir anda kötü bir kişi ile muhatap olacağına, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların artacağına, zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, yapılan hatanın bir sorun doğuracağına ve bu yüzden uzunca bir süre boyunca üzüntü duyulacağına işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kuyruksuz kedi
Rüyanızda kuyruğu olmayan ya da herhangi bir uzvu eksik olan bir kedi görmeniz, yaşamınızda kararlarınızı özgürce veremediğinizi ve bundan dolayı rahatsızlık hissettiğinizi göstermektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Yalaması
İş konusunda sevilen bir kişiden alınacak destek ile büyük bir işe girileceğine, huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına, tartışmaların sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına ve hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına rivayet edilir. Kişi, hayırlı bir yola çıkıp bu yolda başarılı olacak demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kedi ısırması
Çevrenizdeki kişilere karşı gereğinden fazla ödün veriyor olabilirsiniz ve bunun zararını da en çok siz görüyorsunuz. Yaptığınız fedakarlıklar sizin yaşamınızı olumsuz yönde etkiliyor olabilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Taşlamak
Aile hayatını kıskanan ve sahip olunan mutluluğa göz diken bir kişinin aile bireyleri ile ilgili olarak bazı planları olduğuna, bu kişinin aileden uzaklaştırılması gerektiğine, aksi takdirde çok sıkıntılı ve üzücü olayların yaşanacağına ve hane huzurunun bozulacağına işaret eder. Aynı zamanda, güzel günler geçirileceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ve yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına alamettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi İle Konuşmak
Zor bir durumda olan bir kişi ile yardım edileceğine, ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, bu yüzden kendisi ile tartışılacağına, yaptıklarından ötürü kendisi ile tüm bağların koparılacağına ve iş hayatında daha dikkatli adımlar atılacağına delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedi Kanı Görmek
Rüyayı gören kişinin, yaptığı işte bazı sorunlar meydana geleceğine, bu yüzden bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine ancak sevilen bir kişinin işe el atması ile daha büyük sorunlar ortaya çıkmadan sorunların bitirileceğine ve işlerin daha iyi ve daha kazançlı bir duruma getirileceğine tabir edilir.  Ayrıca, verilen kararlar doğrultusunda daha iyi bir işe girileceğine, çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına yorulur.

İlgili rüyalar

+8 oy
37 yorum 150 okuma
13 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+6 oy
76 yorum 84 okuma
12 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+4 oy
16 yorum 42 okuma
2 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 40 okuma
+4 oy
1 yorum 29 okuma
+3 oy
2 yorum 27 okuma
8 Eylül 2019 Tabir kategorisinde Mirac Uzman Yorumcu (30.7k puan) yazdı
+5 oy
5 yorum 34 okuma
3 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 357 okuma
+4 oy
2 yorum 29 okuma
+1 oy
0 yorum 26 okuma
15 Şubat 2019 Rüya kategorisinde Burcu yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.8k yorum

17k düş-ünce

3.1k üye

59 Aktif
0 Üye ve 59 misafir
Bugün : 370
Dün : 23048
Toplam : 13447192
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 456 e
  2. Likya - 48 e
  3. Rüya Tabircisi - 46 e
  4. Karga - 46 e
  5. Ruya.ci - 19 e
  6. sonsuz - 16 e
  7. Simge - 16 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...