Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+7 oy
30 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (359 puan)
Rüyamda tatile çıkmışım yanımda eşim var ama dış görünüşü normalden farklı. Çok güzel bir köy evi buluyoruz harika diyorum çok beğeniyorum böyle uzun zaman dışarıdan eve bakıyorum her noktasını inceliyorum. Neyse sonra orada kalmaya karar veriyoruz ve içeri giriyoruz.ben mutfağa giriyorum bir şeyler hazirlayalim diye musluğu açıyorum çaydanlık dolduracagim ama şu bir geliyor bir gelmiyor böyle firk firk yapıyor neyse ben çaydanlığı dolduruyorum eşime veriyorum o Ocak üstüne koyuyor . Ben bu musluk biraz aksın düzelir herhalde diyorum sonra musluktan siyah zift gibi bir şey akmaya başlıyor tüm lavabo zift doluyor . Ben eşime al o çaydanlığı dök içindeki suyu , içilmez o diyorum ,oda getirip döküyor .ben bunda bir tıkanıklık var diyorum bunu bir gidersem diye düşünüyorum derken lavabonun altından bir patırtı sesi geliyor  ahhh şimdi açıldı galiba diyorum .bir bakıyorum lavabonun altından kaşık çatallar çıkmış . Onları alıyorum bak bunlardi tıkayan ondan böyle akıyor bu su diyorum. Şimdi düzelir normal su akmaya başlar diyorum. Sonra o köy evinin oturma odasına geçiyorum .bizimle beraber başka arkadaslarda gelmiş hep beraber oturuyoruz sonra fareden bahsediyor biri.aksam burada küçük yavru bir fare gördüm diyor. Bende olur köy evi ne olacak diyorum.iclerinden biri ay olamaz diyor nerde gördün diyor arkadaş yatak yanını gösteriyor. Sonr oradan bir fare çıkıyor o arkadaş çığlık atıyor. Ben fareyi izliyorum . Bu pek fareye benzemiyor yavru bir kirpimi ne diyorum daha çok kirpiye benziyordu. Duvardan tırmanıyor tavanda Şili bir biçimde yürüyor ben hayretlt izliyorum nasıl bir hayvan bu tavanda bile yürüyor diyorum ve onu çok sevimli buluyorum. Sonra diğer arkadaş bagriyor bak işte bu fareydi akşam gördüğüm diyor yatak altından küçük yavru fareler çıkıyor henüz tam olarak tuylenmemisler bile aman ne güzel seyley diyorum ben gülümsüyorum. Hiç kimse korkmuyor herke, onları izliyor. Fare var burada yer yatağında yatmamak lazım diye düşünüyorum. Sonra aynı grup bb ir başka yerde cafe gibi bir yere gitmiş görüyorum oturuyoruz böyle bir dağ tepesi üzerindeyim Karadeniz gibi bir yer . Camdan dışarı bakıyorum dağlık yeşillik bir yer ama uzak dağların tepelerinde dalga dalga kar var görüyorum. Aaaa diyorum dağların tepelerinde ne kadar çok kar var. Eşimin bir arkadaşı gelmiş bayan ben size en son geldiğimde oturduğum koltuğun yanında tabak çanakların duruyordu diyor bende o zaman biz tasinacaktik ondan tabak çanaklar öyle ortada duruyordu diyorum.sonra birden hepimiz Tekirdağ'da çok güzel lüks butik bir otelde görüyorum kendimi otel odalarının bulunduğu koridoru görüyorum orada yürüyorum . Koridorun sol tarafı tamamen ahşap beyaz çerçeveli camlardan oluşuyor.oradan dışarı bakıyorum guzel bir manzara vardı ama kar varmiydi hatırlamıyorum sanki gün batımı gibiydi . Güzel bir yer diyorum . Öyle uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (161k puan)
Merhaba,

Bu aralar yakın çevrenize dikkat etmeniz konusunda rüyanız uyarıyor sizi. Durup dururken aile hayatınızda tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Biraz sakin kalarak kriz durumunu atlatabilirsiniz. Bir süre karamsar günler yaşayacaksınız. Fakat bu durum kısa sürecek.

Sevgiler,
Rüyazede (359 puan)
Teşekkür ederim
Rüya Bilgesi (161k puan)
rica ederim.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (51.3k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 34 okuma
2 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hilal özçelik Rüyazede (102 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (9.4k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 39 okuma
+4 oy
0 yorum 11 okuma
2 Ocak Rüya kategorisinde Semanur Rüyazede (67 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 23 okuma
23 Aralık 2019 Rüya kategorisinde ismailint Karabasan (-176 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 29 okuma
+5 oy
1 yorum 26 okuma
10 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Ruya.ci Rüyazede (84 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 36 okuma
21 Mart 2019 Rüya kategorisinde Chieftain yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
24 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Loknic23857 Karabasan (-228 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 58 okuma
2 Ocak 2017 Rüya kategorisinde aydinnazli3838 Rüyazede (214 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.3k rüya

25.2k yorum

16.1k düş-ünce

2.9k üye

80 Aktif
8 Üye ve 72 misafir
Bugün : 18718
Dün : 28002
Toplam : 12588820
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1398 e
  2. Likya - 510 e
  3. asiya - 175 e
  4. Karga - 173 e
  5. danla - 154 e
  6. Ezg - 116 e
  7. geekone3388 - 113 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...