Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (0 puan)
Rüyada şeytanı gôrdürm uzun boylu ayakta duran siyah kürklü bir hayvan gibiydi yüzünü hatırlayamıyorum sanırım boynuzlarıda vardı ben ona hizmet ediyordum şeytanın bir oğlu olması gerektiğinden ben ona bir kadın getirdim ve şeytan kadinla cinsel ilişkiye girdi ,sonra benim bir kız arkadaşımla bir çayırlık alandayız
Ben ona diyorum bekle sana şeytandan bir hediye getiriyim ,ve gittiğim yer bacası olan barbekü yeri ve beyaz  duman çıkıyor oraya giderken bitiyor.
Rüyam aslında bu kadar değil çoğunu unuttum seytanla daha çok şey yaptım ama ne olduğunu hatırlamıyorum.
Lütfen yorumlarsanız sevinirim .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüyazede (208 puan)
Düşüncemi yazmicaktım ama yazmak istedim, bu rüyayı dünyevi olarak yorumlayacaklar ama pek de dünya insan ilişkisi değil bu rüya, astral bir boyutta ,ruhun şeytana hizmet etmiş ola bilir çünkü karşılığını almışsın, hayatında şu aralar çok olumsuz hayırsız bir iş yada durum var mıydı birden o durum o iş olu verdi birden tuhaf bir şans veya uğur oldu mu bu rüyayı dünya ve insan ilişkisinden ayıran bir nikta var çünkü, şeytanın oğlu olması gerektiği, yani benim nacizane hislerim ve düşüncelerim bazı insanlar din ve inac bakimindan diğer boyutlara ve astral olana inanmaz ,ama yinede sen kendine çok dikkat et bu rüyayı gördükten sonra eğer yorgun ve bitkin uyandıysan uykunu alamamış gibi dikkat et.
Rüyazede (208 puan)
Medyumlar bile ,kötü enerjilerin insan hayatlarını çalışdığından bahseder,inacin ne bilmiyorum ama ibadet etmen  gerekli olduğunu söylüyor rüya,  artık hizmet ettiğinin şeytan değilde allah olması gerektiğini...
0 oy
Rüya Bilgesi (278k puan)
zayıf bir kişiliğe sahip olduğuna yakın zamanda aklına düşecek olan kötü düşüncelere delalettir. Rüya sahibinin çevresinden çok kötülük gördüğü ve çok ihanete uğradığı bu sebeple kendisinin de aynı kötülükle cevap vermeye çalışacağı bir dönemi işaret etmektedir.

İlgili rüyalar

+5 oy
5 yorum 19 okuma
29 Ağustos Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (278k puan) yazdı
+8 oy
4 yorum 49 okuma
+4 oy
2 yorum 36 okuma
9 Ağustos Durugörü kategorisinde Zeynep_gl Rüyazede (208 puan) yazdı
+5 oy
4 yorum 33 okuma
25 Temmuz Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+5 oy
4 yorum 50 okuma
5 Temmuz Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 30 okuma
30 Haziran Rüya kategorisinde Beste yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
6 Haziran Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
2 yorum 43 okuma
+5 oy
2 yorum 17 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde BANU yazdı
+5 oy
1 yorum 31 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.3k rüya

10.7k yorum

7.9k düş-ünce

2k üye

104 Aktif
4 Üye ve 100 misafir
Bugün : 17509
Dün : 18521
Toplam : 10032637
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 604 e
  2. Mirac - 156 e
  3. seli - 58 e
  4. Karga - 44 e
  5. Prenses789 - 29 e
  6. Eyja - 26 e
  7. Likya - 22 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...