Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+2 oy
43 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kehanet rüyaları, bir başka değişle psişik rüyalar kategoriler halinde sınıflandırılabilirler:

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

14 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Ölülerle İletişime Geçme: Bu tarz rüyalarda ölülerle iletişime geçilir. Ölmüş olan kişi aniden rüyada belirir ve önemli mesajlar verir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüya Esnasında Sesler Duyma: Bu rüyalar esnasında oldukça açık biçimde bazı sesler duyulur. Gelen sesin kaynağı bilinmez. Ancak bazen, rüyayı gören kişi seslerin kaynağını tahmin edebilir ya da bilebilir. Bu rüya tipinde sesler aracılığıyla verilen mesajı algılayabilmek önemlidir.
Rüya Tabircisi (4k puan)
Bu konuyla ilgisi var mı? Bilmiyorum ama uyku ile uyanıklık arasında kalbe ilham yoluyla bir söz gelir mi? Düşünce yoluyla değil, kalben gelirse rahmani ya da şeytani olduğunu nasıl anlarız?
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Doğrudan Gerçeği Görebilme: Bu tarz rüyalarda görülen olaylar aynı zaman aralığında, kişinin gerçek hayatında da gerçekleşir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Empatik Rüyalar: Bu rüyalarda bir olayın en dip noktasına kadar inilir. Bu durumun oluşmasında kişinin duygusal yapısı etkendir. Genellikle aileler, çiftler ya da çok yakın arkadaşlar tarafından görülen rüyalardır.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Paylaşılan Rüyalar: Siz ve size çok yakın birinin aynı gece aynı rüyayı görmesiyle ortaya çıkan rüya tipidir. Kişiler tarafından aynı rüya görülür ve bu rüya paylaşılmış olur. Bu tip rüyalar, birbiriyle çok güçlü bağlantı içerisinde olan kişiler tarafından görülür.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Telepatik Rüyalar: Bu rüyalar, görülen rüya alanı içerisinde mesajların taşınması aracılığıyla oluşur. Bu rüyalar aracılığıyla başka insanların düşüncelerini duyabilirsiniz.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Uyarıcı Rüyalar: Tanımda da belirtildiği üzere bu rüyalar, sizi gelecekte yaşanabilecek olaylarla ilgili ikaz edip, uyarırlar. Böylelikle gelecekte yaşayacağınız olası felaketleri değiştirme ya da düzeltme şansına sahip olabilirsiniz.
+1 oy
Uzman Yorumcu (30.7k puan)
Ölülerle iletişime geçme: Bu rüyaları genelde görürüm. Ya bende dua ister ya bir şey verir ya da alır yada normalde sağken o ölü o kişiyi yanına çağırır ya da ben ölmüş olanın yanına giderim. Ama bir şey istemesi ya da alması ve yahut normalde sağken kisi/Ben de olabilir ölünün yanına gidiyorsak hastalanıyorum şiddetli bir şekilde eğer o kişi o olunub yanında kalıyorsa o kişi ölüyor. Defalarca şahit oldum.
+1 oy
Uzman Yorumcu (30.7k puan)
Rüya esnasında ses duyma: Bu durumu da çok kez yaşamışımdır.  Ilginçtir ki. Bu da anlam veremediğim rüyaları bana söyleme ya da beni uyarma vs olabiliyor.
+1 oy
Uzman Yorumcu (30.7k puan)
Doğrudan gerçeği görme: Bu tür rüyalar benim için nadir oluyor. Mesela en bariz ve unutamadığım rüya. Üniversiteyi kazandığın şehrinde büyük alışveriş merkezinde alışveriş yapmam. Bunu lise döneminde görmüştüm ve üniversite kazandığım şehirde alışveriş yaptığım sırada o rüyanın aynısını yaşadım tabi bu üniversite 3. Sınıftım ve ben bu rüyayı lise 3. Sınıfta görmüştüm.
+1 oy
Uzman Yorumcu (30.7k puan)
Empatik Ruyalar: Ben bu rüyayı ailem veya akrabalarim hakkında görürüm. Özellikle şu an aram bozuk olan kuzenimi defalarca görmüş olmam.
+1 oy
Uzman Yorumcu (30.7k puan)
Paylaşılan rüyalar: Genelde annem ile benzer anlama gelecek olan rüyaları aynı gece görüruz. Hatta daha dün sabah yaşamıştık.
+1 oy
Uzman Yorumcu (30.7k puan)
Telepatik ruyalar:  Ben bu rüyamı genelde beni sevmeyen benim arkamda bana çamur iftira atan veya dedikodumu yapanları şeklinde görüyorum. Hatta eski erkek arkadaşımı bizzat beni aldattığını kimle nasıl konuştuğunu da gördüm
+2 oy
Uzman Yorumcu (30.7k puan)
Uyarıcı ruyalar: Bu tür rüyaları çoğu zaman görürüm. Hem de ufak bir davranışında ya korkutmuşum ya da peygamberler tarafında bana kızılır.

İlgili rüyalar

+2 oy
3 yorum 32 okuma
30 Ağustos 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+2 oy
5 yorum 47 okuma
30 Ağustos 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 20 okuma
15 Nisan 2019 Rüya kategorisinde aysinyir yazdı
+1 oy
0 yorum 36 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (68.4k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 9 okuma
6 Şubat Rüya kategorisinde Tarık Murat Rüyazede (115 puan) yazdı
+3 oy
4 yorum 14 okuma
24 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+9 oy
4 yorum 93 okuma
+4 oy
4 yorum 28 okuma
12 Ağustos 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
0 oy
2 yorum 11 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.7k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

92 Aktif
1 Üye ve 91 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15769
Dün : 21542
Toplam : 13415291
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 158 e
  2. Karga - 29 e
  3. Likya - 20 e
  4. Rüya Tabircisi - 17 e
  5. Mia - 13 e
  6. Cansuuüu - 12 e
  7. Ay Parçası - 11 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...