Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
9 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (279k puan)
Kehanet rüyaları, bir başka değişle psişik rüyalar kategoriler halinde sınıflandırılabilirler:

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

14 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (279k puan)
Ölülerle İletişime Geçme: Bu tarz rüyalarda ölülerle iletişime geçilir. Ölmüş olan kişi aniden rüyada belirir ve önemli mesajlar verir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (279k puan)
Rüya Esnasında Sesler Duyma: Bu rüyalar esnasında oldukça açık biçimde bazı sesler duyulur. Gelen sesin kaynağı bilinmez. Ancak bazen, rüyayı gören kişi seslerin kaynağını tahmin edebilir ya da bilebilir. Bu rüya tipinde sesler aracılığıyla verilen mesajı algılayabilmek önemlidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (279k puan)
Doğrudan Gerçeği Görebilme: Bu tarz rüyalarda görülen olaylar aynı zaman aralığında, kişinin gerçek hayatında da gerçekleşir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (279k puan)
Empatik Rüyalar: Bu rüyalarda bir olayın en dip noktasına kadar inilir. Bu durumun oluşmasında kişinin duygusal yapısı etkendir. Genellikle aileler, çiftler ya da çok yakın arkadaşlar tarafından görülen rüyalardır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (279k puan)
Paylaşılan Rüyalar: Siz ve size çok yakın birinin aynı gece aynı rüyayı görmesiyle ortaya çıkan rüya tipidir. Kişiler tarafından aynı rüya görülür ve bu rüya paylaşılmış olur. Bu tip rüyalar, birbiriyle çok güçlü bağlantı içerisinde olan kişiler tarafından görülür.
+1 oy
Rüya Bilgesi (279k puan)
Telepatik Rüyalar: Bu rüyalar, görülen rüya alanı içerisinde mesajların taşınması aracılığıyla oluşur. Bu rüyalar aracılığıyla başka insanların düşüncelerini duyabilirsiniz.
+1 oy
Rüya Bilgesi (279k puan)
Uyarıcı Rüyalar: Tanımda da belirtildiği üzere bu rüyalar, sizi gelecekte yaşanabilecek olaylarla ilgili ikaz edip, uyarırlar. Böylelikle gelecekte yaşayacağınız olası felaketleri değiştirme ya da düzeltme şansına sahip olabilirsiniz.
0 oy
Rüya Yorumcusu (19.7k puan)
Ölülerle iletişime geçme: Bu rüyaları genelde görürüm. Ya bende dua ister ya bir şey verir ya da alır yada normalde sağken o ölü o kişiyi yanına çağırır ya da ben ölmüş olanın yanına giderim. Ama bir şey istemesi ya da alması ve yahut normalde sağken kisi/Ben de olabilir ölünün yanına gidiyorsak hastalanıyorum şiddetli bir şekilde eğer o kişi o olunub yanında kalıyorsa o kişi ölüyor. Defalarca şahit oldum.
0 oy
Rüya Yorumcusu (19.7k puan)
Rüya esnasında ses duyma: Bu durumu da çok kez yaşamışımdır.  Ilginçtir ki. Bu da anlam veremediğim rüyaları bana söyleme ya da beni uyarma vs olabiliyor.
0 oy
Rüya Yorumcusu (19.7k puan)
Doğrudan gerçeği görme: Bu tür rüyalar benim için nadir oluyor. Mesela en bariz ve unutamadığım rüya. Üniversiteyi kazandığın şehrinde büyük alışveriş merkezinde alışveriş yapmam. Bunu lise döneminde görmüştüm ve üniversite kazandığım şehirde alışveriş yaptığım sırada o rüyanın aynısını yaşadım tabi bu üniversite 3. Sınıftım ve ben bu rüyayı lise 3. Sınıfta görmüştüm.
0 oy
Rüya Yorumcusu (19.7k puan)
Empatik Ruyalar: Ben bu rüyayı ailem veya akrabalarim hakkında görürüm. Özellikle şu an aram bozuk olan kuzenimi defalarca görmüş olmam.
0 oy
Rüya Yorumcusu (19.7k puan)
Paylaşılan rüyalar: Genelde annem ile benzer anlama gelecek olan rüyaları aynı gece görüruz. Hatta daha dün sabah yaşamıştık.
0 oy
Rüya Yorumcusu (19.7k puan)
Telepatik ruyalar:  Ben bu rüyamı genelde beni sevmeyen benim arkamda bana çamur iftira atan veya dedikodumu yapanları şeklinde görüyorum. Hatta eski erkek arkadaşımı bizzat beni aldattığını kimle nasıl konuştuğunu da gördüm
+1 oy
Rüya Yorumcusu (19.7k puan)
Uyarıcı ruyalar: Bu tür rüyaları çoğu zaman görürüm. Hem de ufak bir davranışında ya korkutmuşum ya da peygamberler tarafında bana kızılır.

İlgili rüyalar

+1 oy
3 yorum 7 okuma
30 Ağustos Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (279k puan) yazdı
+1 oy
5 yorum 15 okuma
30 Ağustos Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (279k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 19 okuma
15 Nisan Rüya kategorisinde aysinyir yazdı
+1 oy
0 yorum 33 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.4k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 46 okuma
+4 oy
4 yorum 20 okuma
12 Ağustos Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (279k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 10 okuma
12 saat önce Rüya kategorisinde Mlkkk Karabasan (-33 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 29 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Berna Rüyazede (80 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.3k rüya

10.7k yorum

7.9k düş-ünce

2k üye

99 Aktif
4 Üye ve 95 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17988
Dün : 18521
Toplam : 10033116
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 619 e
  2. Mirac - 156 e
  3. seli - 58 e
  4. Karga - 44 e
  5. Prenses789 - 29 e
  6. Eyja - 26 e
  7. Likya - 22 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...