Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+2 oy
32 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bu rüya tipinde, görülen rüya aracılığıyla geleceği görebiliriz. Rüyanın kehanet rüyası olduğunu belirlemekte biraz zorlanabiliriz, çünkü böyle bir rüyayı ancak olay gerçekleştikten sonra kabulleniriz. Örneğin rüyalarda geleceğe yönelik pek çok başarı öyküsü görürüz, ancak bunların çoğu gerçekleşmez ya da sadece tesadüf eseri gerçekleşir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bilim dünyasında, psişik güçlerin varlığına inanılmaz. Bilim adamları mantık çerçevesi dahilinde, rüyaların insanlar için ancak bir öneri ya da kılavuz niteliği taşıdığını düşünürler. Bu rüyalar doğrultusunda yapılan işlerle de bu rüyaların gerçeğe dönüştüğü tezini savunurlar. Bir diğer teori ise, bireylerin rüyalarını kendi istekleri dahilinde yönetip, geliştirdiği ve ardından da istedikleri sonuca ulaştıkları tezi şeklindedir. Çünkü rüyalar çok çabuk unutulabilir. İnsan hafızası rüyaları çok keskin ve tüm hatlarıyla hatırlamayacaktır. Bir diğer teori de beynin rüyayı algılayan kısmının, bilinci oluşturan kısımdan daha hızlı çalıştığına, dolayısıyla bilgi aktarımın daha net olacağına işaret eden tezdir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bu teorilere rağmen yine de rüyaların gelecekten haber verdiğine ve kehanetler içerdiğine inanan insanlar da vardır. Kehanet rüyaları çok büyük felaketlerle, savaşlarla, suikastlarla, kazalarla hatta at yarışlarıyla bile bağlantılı olabilirler. Bu tarz rüyaların önceden görülmesi suç oranının azalmasına yardımcı olabilir. Tarihte, Abraham Lincoln suikaste uğramadan iki hafta önceki bir demecinde, kendi vücudunu bir tabutun içinde gördüğünü belirtmiştir. Aynı şekilde İngiliz mühendis John Dunne gerçekleşen bir volkan patlamasını daha öncesinde rüyasında gördüğünü belirtmiştir.

Kehanet rüyaları görmek endişeli durumların yaşanacağının habercisi olabilir. Bu nedenle gördüğünüz rüyaları irdelemek, önemli kararlar almakta ya da herhangi bir konuda doğru yolda güvenle yürümek anlamında size yardımcı olabilir.
+2 oy
Uzman Yorumcu (30.7k puan)
Kehanet rüyalar bazen can sıkıcı bazen de bir nimet çünkü çoğu zaman:
-Noluyor ya bana?!
Gibi tepkiler verebiliyorum,Ben.

İlgili rüyalar

+2 oy
14 yorum 43 okuma
30 Ağustos 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+2 oy
5 yorum 47 okuma
30 Ağustos 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+9 oy
4 yorum 93 okuma
+1 oy
1 yorum 20 okuma
15 Nisan 2019 Rüya kategorisinde aysinyir yazdı
+1 oy
0 yorum 36 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (68.4k puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 25 okuma
+7 oy
5 yorum 56 okuma
18 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+10 oy
2 yorum 32 okuma
8 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Freestyle Rüyazede (111 puan) yazdı
+2 oy
5 yorum 13 okuma
10 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.7k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

84 Aktif
2 Üye ve 82 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15561
Dün : 21542
Toplam : 13415083
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 158 e
  2. Karga - 29 e
  3. Likya - 20 e
  4. Rüya Tabircisi - 14 e
  5. Cansuuüu - 12 e
  6. Ay Parçası - 11 e
  7. Mia - 10 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...