Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
325 okuma
Aynur Altay Tabir kategorisinde Rüyakar (3.3k puan)  
Bir hafta içinde benzer rüya gördüm. Ben 49 yaşında öğrenci olmayan hiç bir sınav işi olmayan biriyim.bunu baştan belirtmek istedim.1  .ruyam:.dolaşmaya çıktım üniversitenin önünden geçerken aaaa bugün benim sınavım vardı diye hatırlıyorum ve okula girdim.sinava geç kalmıştım ama soru kağıdını verdiler . Sınava başladım sınav İngilizce Türkçe çeviri sınavı .ilk cümleyi çevirdim bir sonraki cümle silik çıkmış okunmuyor gozetmene gittim. Bende başka kağıt yok dedi oradan başka bir kız öğrenci benim sınavım bitti ben vereyim sana benim kağıdını dedi. Gözetmen olur dedi ve ben kağıdı aldım . Fakat bu sınav kağıdının üstüne bordo renkli bir güpür dantel yapıştırılmış olduğu için yine okumakta güçlük çektim. Bir başka kız öğrenciden bana şu ikinci cümleyi söyle dedim olmaz gözetmen görür kızar dedi. Ben telaşla şimdi zaman bitecek off yapamadım bitiredim sınavı diye düşünüyorum o arada birinden daha yardım istemek istedim ,onuda becemedim. Sonunda kağıdı ters çevirdim öylece oturdum kendi kendime gülerek ne yapalım kısmet olmadı diye kabullenmiş bir biçimde rüyam bitti. 2. Ruyam: bu defa sınava zamanında giriyorum . Sınav yine İngilizce çeviri sınavı . Sınavda 1. Bölümü İngilizceden Türkçeye çeviri bitirdim. 2. Bölüm Türkçeden İngilizce bölümüne geldim uzun bir cümle var ,off şimdi bunu nasıl cevirecegim dedim cümleyi okudum son bitimine geldiğimde kâğıtta golgelenmeler oldu cümlenin sonunu okuyamadım. Ay Allah sonunu bir okuyabilsem cevirecegim ama diyorum kendi kendime. O sırada sınav soru kağıdının kenarlarının yırtık olduğunu görüyorum cevap kagidim ise beyaz Pembe çizgili bir kağıt bir tane daha var oda beyaz gri çizgili bir kağıt.ilk çeviriyi gri çizgili kağıda yaptım. İkinci bölümünde Pembe çizgili kağıt a yapacaktım ancak olmadı birden sınav soru kağıdını kaybettim yok oldu. Başka hiç tanımadığım insanlar var etrafında. Onlara soruyorum nerde benim sınav kağıdı diye. Son derece telaşlıyım .Ben ağlamaya başladım sonra çıldırmış gibi etrafta ne var yoksa dağıtmaya kaldırmaya başladım  .masa örtülerini, başka başka örtüler ,bir tek kırık beyaz renkte ince bir battaniye vardı kaldırıp attığım örtülerin üstünde ,o aklımda kaldı .nerde bu kağıt diyorum. Etrafimdaki kişiler genelde erkekti beni sakinleştirmeye çalışıyorlar. Sanki böyle geçti bitti der gibi. Ben çok üzgünüm ağlıyorum yapacaktim bitirecektim diye hala direniyordum , uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+3 oy
Mirac Rüya Ustası (62.1k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanız hayırlı olsun kardeşim bu rüyaya göre sizin hayatında köklü değişiklikler olacaktır ve bu değişiklikler pozitif anlamda olacaktır...
0 oy
Aynur Altay Rüyakar (3.3k puan)  
Yakın zamanda 16 yaşında oğlumu kaybettim başka çocuğum yok hayatım zaten kökünden değişti 6 ay önce. Geçmişte kalmış olabilir mi bu köklü değişim yoksa tekrar köklü bir değişim daha mı varbenim icin
+1 oy
Mirac Rüya Ustası (62.1k puan)  
Bu iyi bir değişim olacaktır. Yani öyle hissettim. Her insanın başında kötü şeyler geçer. Bu arada başınız sağolsun Rabbim ayetinde der ki biz sizi canlarınızla ve mallarınızla imtihan edeceğiz her kim sabrederse ona altında ırmaklar akan cenneti vereceğiz diyor. Siz sabredin çünkü sağlam imanla çürük imanın ayrışması lazım.
+1 oy
Aynur Altay Rüyakar (3.3k puan)  
Amin inşallah iyi yönde bir değişim olur. Bir yetim kız çocuğunu alıp bakıp büyütmek istiyorum inşallah rabbim bana hayırlısını verir .oğlum ölmeden önce adak adamistim oğlum iyilessin yetim bir kız çocuğunu alacağım diye . o gitti artık hiç kimse yok. Tek çocuktu benim oğlum . Okulda ,mahallede ,ailede yeri bir baskaydi. Öğretmenleri bu devirde böyle bir çocuk nasıl olur diyorlar di. Sıfır yalan , sürekli her gördüğüne yardım ederdi . Cebinde hiç para durmazdi hemen birilerine bir şeyler alır yada verirdi. Yolda gördüğü her dilenciye para vermek için beni durdururdu. Annem onlar bizden zengindir vermeyelim para diyordum benimle tartisirdi nerden biliyorsun . Neden öyle dedin nerden anladın diye beni soru yağmuruna tutuyordu. Çok merhametli idi. Üstün zekalı bir deha idi. Yurt dışından teklifler bile geldi onun için .  Beş yaşında oyuncaklarinibozup legolarla birleştirip paketleme fabrikası kurmuştu çalışan. Bunun için ödül aldı Koç tan. Sahneye çıkmamıştı ödülü babası aldı. Son araştırması DNA yapısında yapılacak genetik bir kodlama ile insanoğlunun suda fotosentez yaparak oksijene ihtiyaç duymadan yaşayabilmesi idi . Tamamlayamadı yarım kaldı hep hayalleri istekleri projeleri. Neyse başınızı agrittim kusura bakmayın tekrar teşekkür ederim
Mirac Rüya Ustası (62.1k puan)  
Nazar etmişler.
Önemli değil rabb esenlik versin

İlgili rüyalar

+9 oy
2 yorum 86 okuma
+7 oy
1 yorum 94 okuma
dimit 29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (10.4k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 27 okuma
+5 oy
1 yorum 106 okuma
kemtamin 2 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde kemtamin Karabasan (479 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 38 okuma
12 Şubat 2019 Rüya kategorisinde anonim   yazdı
+5 oy
6 yorum 64 okuma
+7 oy
2 yorum 120 okuma
Mirac 22 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (62.1k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 33 okuma
13 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Berna Çilrlo   yazdı
+7 oy
2 yorum 30 okuma
nazlidemirr 9 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde nazlidemirr Rüyazede (881 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 76 okuma
+4 oy
2 yorum 41 okuma
Sonbahar 23 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (257k puan)   yazdı
+2 oy
16 yorum 36 okuma
mustafaharputi 17 Ocak Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (11.4m puan)   yazdı
+9 oy
40 yorum 163 okuma
mustafaharputi 22 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (11.4m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...