Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
73 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
düzenledi
Rüyamda bir çok hayvan arkadaşım varmış. Ve hepsiyle konuşabiliyordum. Küçük beyaz genç bir kedi vardı arkadaşım. (Çok yavru değil, yeni ergen gibi) Ben buna gidip kargalarla oynamasını söylüyorum. Bu gidiyor işte kargalara atlıyor falan. Kargalar da bununla oynuyor. Sonra bu ufak bir kuşa saldırıyor. Ben yapma falan diyorum. Bu oynarken kuşu öldürüyor ama kuş da konuşuyor o sırada acı çektiğini söylüyor yani. Sonra ben ölü kuşu elime alıyorum, kediye çok kızıyorum söyleniyorum. Kargalar beni teselli etmeye çalışıyor. Yanlışlıkla oldu falan diyolar. Ben ağlamaya başlıyorum. Bu benim yüzümden oldu, benim sorumluluğumdaydı diyorum. Bir yandan kediye de kızıyorum. Ağlarken kedi geliyor yanıma özür diliyor. Bi daha yapmayacağını falan söylüyor. Ölü kuş böyle beyaz küçük et parçasına dönüşmüş. Ye o zaman bunu diyorum hiç olmazsa ölümü bir anlam kazansın diyorum kediye veriyorum. Bu utanıyor falan. Yiyip yemediğini hatırlamıyorum.

Ne tuhaf rüyadır :D

1 yorum

0 oy
Rüyakar (1.8k puan)
Rüyada hayvanla konuştuğunu görmek, şu sıralar çok istediğiniz bir şeyi başarmaya gücünüzün yeteceği ve bir an önce harekete geçmeniz gerektiği anlamına gelir.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
23 Aralık 2018 Rüya kategorisinde özgür yazdı
+2 oy
0 yorum 25 okuma
18 Eylül 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 39 okuma
4 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 20 okuma
1 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 63 okuma
5 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 13 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Fatih yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
19 Nisan Rüya kategorisinde Oktay yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
10 Nisan 2017 Rüya kategorisinde zlm yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
27 Ocak 2017 Rüya kategorisinde Gonca yazdı
+4 oy
1 yorum 52 okuma
14 Aralık 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
2 yorum 47 okuma
21 Eylül 2016 Rüya kategorisinde sıkkıntavsan yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...