Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+12 oy
117 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
Merhabalar,
Uzun bir aradan sonra tekrar konu başlıklarına devam ediyorum..
Rüya esnasında bir çok durum ve konu görüyoruz. Ama daha önce rüyasında bilgi alanlarınız var mı? Yani şöyle bir durum; Lisede iken bir sınav öncesi rüyamda soruları gördüm ve sabah o soruların cevaplarına bakıp sınava girdim 98 puan almıştım. Bu benim için çok önemli bir olaydı. Günlük hayatımızda dejavu yaşarız ya ben daha önce rüyamda gördüğümü bildiğim bir çok benzeri olayda yaşadım. Bu tarz hikayeleriniz ve durumlarınız var mı?
Sorularınızı da sorabilirsiniz...:)
Herkese teşekkür ederim şimdiden.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+9 oy
Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
bir ara bir tanıdığıma toplantıda liderin yanında ki kadına dikkat et demiştim ve bu çıkmıştı.. bilgi evrende saklı frekansına girip o bilgiyi rüyalarda almak üzerine binlerce örnek var.. Bilim adamları rüyalarında periyodik tabloyu, atomu, dikiş makinesini icat ediyor iken bizler rüyalardaki kerametleri nasıl kullanabiliriz acaba?
+11 oy
Rüya Tabircisi (4.5k puan)
Bir sene sınava hazırlanıyordum ve rüyamda da sınava girmiştim sınavda görevli bana bu sene sen kazanamayacaksın demişti ve ben o yıl kazanamamıştım
Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
haberci rüyalar ile ilgisi var böyle olayların aslında sana dikkat etmen gerektiğini söylemişler sen ise kabullenişe geçmişsin.. Kazanacağını düşünseydin kazanacaktım desem üzülür müsün bilmem ama böyle de bir acı bilgi bu..
Rüya Tabircisi (4.5k puan)
Biliyorum ama ben moralimi bozmadım sonuna kadar pes etmeden çalıştım
Rüyazede (396 puan)
Peki rüyamız gerçekte iyiye işaretse örneğin bir hayalimizin gerçekten de gerçekleşeceğine işaretse ama rüyanın tabirini yapan yorumcu gerçeğin aksine tam tersini söylüyorsa ve biz de ona inanırsak sonuç ne olur?
Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
daha sık görülen durum bilinçaltı kabulü olabiliyor rossess
Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
eyyup.22  kişi söylenen sözlere göre şekillenir.. Tabi kötü yorum yapılınca kişi kendini ona göre inandırıyor.. aslında yorumcular bu noktada çok dikkatli olmalı kötü yorum rüyalara yapılmamalı..
+10 oy
Uzman Yorumcu (31.4k puan)
Benim basımdan şu olay geçti. Bir gün uni 3 falan 3 tane sayımı görüyorum.  Bunlar bir yerdeler sonra bir dayım yani büyük olan ikisine kazık atıyor onları yarı yolda bırakıyor sebebi kurak bir arazide küçük şu birikintisi ve oval kuck bir yeşillik ve ortasında gölcük içerisinde minoo balıklar için sonra ortanca dayım ve küçük dayım üzülerek arkaya baka baka yollarına devam ediyorlar. Daha sonra ortanca dayım hafif yeşillik bir alanda bir dere yatağı görüyor küçük sayımla biraz önceki dayımın kuluckalandigi gölcükte bulunan balıklardan biraz daha büyük balıklı nehir görüyorlar ikisi avlamıyorlar daha sonra bu ortanca dayım küçük sayımı kullanıyor balık avlamaya gönderiyor ve balıkları kendi yiyor etrafta kaz sürüsü sonra dayim bu küçük sayımı kovuyor bu dayım üzülerek arkasına baka baka gidiyor ben de bunları en aşağıda izliyorum ama herşeyi net görüyorum. Daha sonra dayım çamura sallanıyor dayıma sesleniyorum dayı çırpın az daha dayan sonra çıkıyor attigim ip sayesinde çıkıyor ve bir köprüye geliyor bu kez tüm arazi yeşil bir alana çıkıyor ve ona ihanet eden 2 sayımı görüyor ikisi de aslında hayali şeylerle uğraşıyor daha sonra kendisi okyanusta kocaman dev balıkları avliyordu.  Bu rüyam çıktı büyük dayım azcik iş buldu çebi para buldu diye ikisine tekme attı cunkunruyamda gördüğüm gibi gölü kuruyordu gerçekten de çalışamıyor çünkü kanser oldu. Ortanca dayım büyük olandan daha fazla kazanıyordu o da gördüğüm gibi nehri kurudu ve o da kanser küçük olan ise ıssız kald i ameliyat oldu şuan onun yükselişini bekliyorum çünkü bu zamana kadar çıktı
Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
herkesin tekniği aslında kendine göre gelişiyor. Biraz araştırmak lazım bu durumları, çünkü burada yazmaya çalışsam yeterli gelmez. Bende kendi kendime bu yolu deniyor ve buluyorum. Siz de deneyerek, okuyarak bir arayış içine girin elbet cevaplar gelir..
Uzman Yorumcu (31.4k puan)
Belki bir klavuz olabilirdiniz
Çünkü elimde hiç bir harita yok
Nerede ve nasıl başlayacağımı bilmiyorum
Çünkü rüyalar gerçekten sihirli bir araç belki de bir çok kişiye yol gosteririrm
Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
Bu konuda deminden beri yazıyorum ya kendi yolunuzu çizmelisiniz, kendi yolumda ilerlemem gerekiyor, bu yolda seçici ve dikkatliyim. Öğrendiklerimi yavaş yavaş ekliyorum beni takip edersiniz okursunuz, araştırırsınız tekrar söylüyorum çünkü en önemli kısmı ben değilim araştırmaktır.. Ben okyanus da bir kovayım.. siz okyanusa dalın..
Uzman Yorumcu (31.4k puan)
Peki teşekkür ederim:-D
+10 oy
Rüya Bilgesi (184k puan)
Sınav sorularını görmek benim de başıma geldi. Ayrıca çözemediğim problemleri çözmek de rüyalarımda olduğu zamanlar vardı. Güzel oluyor çok rüyada bilgi almak.
+4 oy
Rüyakar (3k puan)
Ben başıma gelen olayların perde arkasındaki gerçekleri rüyamda görebiliyorum. Ben mesela olumsuz şeyler düşünsem, rüyamda aslında öyle olmadığını görüyorum.

Ben de sınavla ilgili bir örnek vereyim. Liseye geçiş sınavına 1 gün kala 1 tane matematik sorusu görmüştüm kitapçıkta ve sınav esnasında aynı soruyu, aynı yerde gördüm. Rüyamda soru ilk sayfada ikinci soruydu. Kitapçıkta da öyleydi.

Lise 3'te iken rüyamda annem bana "senin üniversite hayatın 11 yıl sürecek" demişti. Şu anda üniversite okuyorum, seneye mezun olucam ama ben şimdiden ikinci üniversitem için sınava hazırlanıyorum :) lisede gördüğüm bu rüyayı hiç ciddiye almamıştım.
Sonuç: Sınava tekrardan hazırlanan bir Eyja.

İlgili rüyalar

+5 oy
5 yorum 51 okuma
2 Aralık 2019 Bilgi kategorisinde Ruyaninmeali Rüya Görüşmecisi (41.2k puan) yazdı
+1 oy
3 yorum 13 okuma
21 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 70 okuma
16 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Merve3434 Rüyakar (3.2k puan) yazdı
+2 oy
18 yorum 5 okuma
+15 oy
11 yorum 296 okuma
18 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Merakettim67 Rüyazede (547 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 26 okuma
16 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde Tabir-i Rüya Rüya Tabircisi (5.2k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
19 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 29 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (88.3k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 26 okuma
31 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde ugurovsky Karabasan (-24 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 45 okuma
5 Ağustos 2019 Bilgi kategorisinde jeandark34 Rüyakar (572 puan) yazdı
+9 oy
2 yorum 77 okuma
27 Temmuz 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (184k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.2k yorum

18.9k düş-ünce

3.5k üye

102 Aktif
1 Üye ve 101 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 24120
Dün : 18856
Toplam : 14545700
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 958 e
  2. geekone3388 - 15 e
  3. Aysegul27 - 12 e
  4. Farbe - 8 e
  5. Rüyazede - 8 e
  6. desmodus - 7 e
  7. eylemkaplan - 5 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...