Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (401 puan)  
Merhaba. Rüyam biraz uzun oldu, okuduğuniz için teşekkür ederim.
Ben üniversiteyi Çinde okudum. Şuan eskiden almış olup değerlendirmediğim bir işle ilgili birisiyle görüşmek üzereyim. Kendisi kanada vatandaşı fakat asyalı. Onunla ilgili ola bilir diye düşünüyorum niyeyse.

 Rüyamda üniversitedeyim yine. Diplomalar için seremoni yapılacak. Geri döndüğüm için çok mutluyum. İçeri girer girmez kantine gidiyorum, kahve almaya. Kasiyere diyorum ki, işte burda iki türlü kahve oluyor genelde birisi çok güzel, diğeri de içilecek gibi değil diye. Sizde hangisi diye soruyorum, kız 6 tl diyor. Ah o zaman kötü olanı diyorum zaten görüntüsünden de belli. Güzel olanı 3 tldi eskiden diye düşünüyorum. Kahvemi içip tuvalete gidiyorum. Beni orda kimsenin istemediğini düşünüyorum, hareketleriyle gösteriyorlar. Aslında banyo yapmışım, fakat aynaya baktığımda kollarım falan baya kıllı, saçlarımın yarısı siyah (doğal rengi), geri kalanı da yanık kahve rengi. Duş almaya tuvalete giriyorum. Orda Çinde hiç bulunmamış eski iş arkadaşımı görüyorum, ah sen de mi geldin, ne güzel diye öpüşüyoruz falan. Kuzenim falan da gelecekmiş, onlarla okumuşum güya. Ben eski sınıfıma girip, oturuyorum orda. İçeride bir de küçük çocuk var. Ona göz kulak oluyorum gibi. Ailesi beni orda istemiyormuş. Psikopat bir erkeği musallat etmişler bana, beni odadan çıkarmaya çalışıyor. Bütün ünide beni aramış, sonunda nerde olduğumu bulmuş. Sen bekle burda gibisinden şeyler söylüyor, çıkıyor. Balta aramaya gittini düşünüyorum ve odadan ayrılıyorum. Çocuğu orda tek başına bıraktığım için azıcık pişmanım. Sonra çantamı almadığımı farkediyorum. İçeri gittiğimde çantamı ateşe verdiğini görüyorum, yanında aklı başında biri de var, vazgeçirmeye çalışıyor. Beni görünce, saldırıyor falan ve beni de ateşe veriyor. Fakat yanan kişi ben değilim, en fazla 11 yaşında asyalı bir kız çocuğu. Benmişim rüyamda. Öyle çıplak halde yanıyor, vücudunda hiç bir yanık izi yok. Sonum böyleymiş diye üzülüyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+6 oy
Rüya Ustası (57.2k puan)  
Rüyanız hayırlı olsun kardeşim bu rüyaya göre siz bazı şeyleri çok merak ediyor ve bazı şeyler için çok kaygılanıyorsunuz. Merak ettiğim tuvalet temiz mıydı yoksa kirli mı? Temiz ise bu işte rızkınız yok kirli ise yani pislik var ise rızkınız var ve bu işe kabul edileceksiniz.
+5 oy
Rüya Bilgesi (4.4m puan)  
Rüyada birinin yanmış olduğunu görmek iyi değildir, gerçekte de bazı musibetler yaşamaya, iftiraya uğrama tehlikesi ile karşı karşıya kalmaya, çok üzücü haberler duymaya tabir edilir. Büyük bir yıkım yaşamak anlamına gelir.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 37 okuma
14 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde POYRAZ50 Karabasan (406 puan)   yazdı
+7 oy
6 yorum 182 okuma
16 Eylül 2019 Durugörü kategorisinde Prenses789 Rüyakar (3.5k puan)   yazdı
+2 oy
10 yorum 12 okuma
23 saat önce Bilgi kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (34.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 24 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
28 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (3.9k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 29 okuma
11 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (3.9k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 47 okuma
6 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Murat   yazdı
0 oy
2 yorum 29 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 38 okuma
15 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Hümeyra   yazdı
+9 oy
1 yorum 115 okuma
+5 oy
2 yorum 42 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

65k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

79 Aktif
2 Üye ve 77 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6526
Dün : 22133
Toplam : 16055073
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 857 e
  2. Sonbahar - 140 e
  3. Karga - 36 e
  4. magdalena - 25 e
  5. RuyAra - 15 e
  6. Ehlibeyt - 15 e
  7. Rüya Tabircisi - 11 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...