Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+7 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-196 puan)
Merhaba. Rüyam biraz uzun oldu, okuduğuniz için teşekkür ederim.
Ben üniversiteyi Çinde okudum. Şuan eskiden almış olup değerlendirmediğim bir işle ilgili birisiyle görüşmek üzereyim. Kendisi kanada vatandaşı fakat asyalı. Onunla ilgili ola bilir diye düşünüyorum niyeyse.

 Rüyamda üniversitedeyim yine. Diplomalar için seremoni yapılacak. Geri döndüğüm için çok mutluyum. İçeri girer girmez kantine gidiyorum, kahve almaya. Kasiyere diyorum ki, işte burda iki türlü kahve oluyor genelde birisi çok güzel, diğeri de içilecek gibi değil diye. Sizde hangisi diye soruyorum, kız 6 tl diyor. Ah o zaman kötü olanı diyorum zaten görüntüsünden de belli. Güzel olanı 3 tldi eskiden diye düşünüyorum. Kahvemi içip tuvalete gidiyorum. Beni orda kimsenin istemediğini düşünüyorum, hareketleriyle gösteriyorlar. Aslında banyo yapmışım, fakat aynaya baktığımda kollarım falan baya kıllı, saçlarımın yarısı siyah (doğal rengi), geri kalanı da yanık kahve rengi. Duş almaya tuvalete giriyorum. Orda Çinde hiç bulunmamış eski iş arkadaşımı görüyorum, ah sen de mi geldin, ne güzel diye öpüşüyoruz falan. Kuzenim falan da gelecekmiş, onlarla okumuşum güya. Ben eski sınıfıma girip, oturuyorum orda. İçeride bir de küçük çocuk var. Ona göz kulak oluyorum gibi. Ailesi beni orda istemiyormuş. Psikopat bir erkeği musallat etmişler bana, beni odadan çıkarmaya çalışıyor. Bütün ünide beni aramış, sonunda nerde olduğumu bulmuş. Sen bekle burda gibisinden şeyler söylüyor, çıkıyor. Balta aramaya gittini düşünüyorum ve odadan ayrılıyorum. Çocuğu orda tek başına bıraktığım için azıcık pişmanım. Sonra çantamı almadığımı farkediyorum. İçeri gittiğimde çantamı ateşe verdiğini görüyorum, yanında aklı başında biri de var, vazgeçirmeye çalışıyor. Beni görünce, saldırıyor falan ve beni de ateşe veriyor. Fakat yanan kişi ben değilim, en fazla 11 yaşında asyalı bir kız çocuğu. Benmişim rüyamda. Öyle çıplak halde yanıyor, vücudunda hiç bir yanık izi yok. Sonum böyleymiş diye üzülüyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Uzman Yorumcu (25.8k puan)
Rüyanız hayırlı olsun kardeşim bu rüyaya göre siz bazı şeyleri çok merak ediyor ve bazı şeyler için çok kaygılanıyorsunuz. Merak ettiğim tuvalet temiz mıydı yoksa kirli mı? Temiz ise bu işte rızkınız yok kirli ise yani pislik var ise rızkınız var ve bu işe kabul edileceksiniz.
+5 oy
Rüya Bilgesi (825k puan)
Rüyada birinin yanmış olduğunu görmek iyi değildir, gerçekte de bazı musibetler yaşamaya, iftiraya uğrama tehlikesi ile karşı karşıya kalmaya, çok üzücü haberler duymaya tabir edilir. Büyük bir yıkım yaşamak anlamına gelir.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 24 okuma
14 Temmuz Rüya kategorisinde POYRAZ50 Rüyazede (10 puan) yazdı
+6 oy
5 yorum 69 okuma
+4 oy
1 yorum 19 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (19.3k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 14 okuma
28 Ağustos Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
11 Haziran Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 25 okuma
6 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Murat yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (19.3k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 25 okuma
15 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Hümeyra yazdı
+8 oy
1 yorum 94 okuma
+3 oy
1 yorum 17 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Gül Rüyazede (22 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
19 Ekim Rüya kategorisinde Yunus şahin Rüyazede (185 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

19.9k yorum

11.9k düş-ünce

2.4k üye

66 Aktif
2 Üye ve 64 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15543
Dün : 18107
Toplam : 11035966
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 536 e
  2. Karga - 23 e
  3. Yaren1989 - 21 e
  4. Adams - 14 e
  5. Eyja - 13 e
  6. yok - 13 e
  7. Nilay_hat - 10 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...