Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
82 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Ustası (57.4k puan)  
Rüyamda çok susuyordum. Sonra bana şu geliyordu ama şu acı geliyordu(madenli su) annemde sana bayat şu getiriyor diyorlardı aslında suyu veren ölen babaannemdi ve yanında bir japon.  Sonra ben annemi dinleyip arabadan indim araba siyahtı sonra bahçeye gittim (dayımın bahçesiydi ama bizim evin bahçesine benziyordu.) Daha sonra çok sıkıştığımi hissediyorum rüyamda tuvalet yok sonra dayım tuvaletin yerini gösteriyordu. Tuvalet dışarıdaydı yanında siyah hortumda su akıyordu, tuvaletin etrafı otlarla çevrili. Dayım ve babam oturmuşlar beyaz bir masanın etrafında altlarında beyaz sandalye konuşuyorlar ben tuvalete girmişken tuvalet temizdi ama benle beraber ici insan pisliği ile doluydu sonra birden bana baktı babam çünkü tuvalet tepedeydi ve etrafındaki otlar kaybolmustu

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
suasaman yorgunluk ve ibadette aksaklığa yorulur yani bir şeyleri tamamlaman gerekir. su verilmesi aslında yardım ve şifadır ama ölen babaannenin vermesi aslında rızıktır ama içmen gerekir. içmezsen malında kısmi azalma olur. japon sadık insanları temsil eder bu noktada sadık bir insanla evlenmeni temenni ediyorum. tuvalete gitmeyi yalnız kalmak istediğine kafa dinlemek istediğine yorumluyorum.. hortumdan akan su gelirdir kazançtır. tuvaletin içindeki pislik eğer dışkı ise bu maldır. tuvaletin etrafındaki ot aslında evlenmek ve çevrenin genişlemesidir ama kaybolması sanki çevrenle bir kopukluk olacak gibi görünüyor.
 bahçeli ev girmende iyi bir ahlaka sahip olacağına güzel bir değişime gideceğine yada gitmek istediğine yorulur.rüyan çok karışık aynı konular üzerinde çelişkili semboller var bu tür rüyalar gerçekten zor ben detaya inen birisi olduğumdan bu rüyalar benim kafamı çok karıştırıyor. aslında bu rüyalardan uzak duruyorum senin için yorumlamaya çalıştım. bilinçaltı psikoloji ve normal rüyalar karışmış gibi rüyada bu kadar karışımın olması kafanında karışık olduğunu gösterir aslında rüyalar daha net olmalıdır.
+4 oy
Rüya Ustası (57.4k puan)  
Ben bugün hastaydım doğrusunu söylemek gerekirse ikidir ölen babaannemi görüyorum. Yaşarken bizi sevmezdi hatta annem ona bakmasına rağmen gider onu sevmeyen gelininin çocuklarını severdinoperdi koklardı ben bilmem ondan sevgisini ama rüyamda hep ban tebessüm eder ve bir şeyler verir. Ama ben ise ondan hep uzak dururum cunkunruyamda bilirim rüya olduğunu ve yine bilirim onun bizi sevmediğini. Ben şey dedim acaba dua mı istiyor? Kaldı ki dua istiyorsa asla etmem çünkü o bize çok sorun yarattı. Ben zaten baba tarafından hep zarar gördüm ama yaşım ilerleyince de anne tarafından zarar görmeye başlıyorum. Aslında haklı olabilirsiniz ayet der akrabalarla bağınızı kesmeyin ama onlardan zarar görünce bağlarımı kökten koparıyorum uyarıcı olabilir mi diye
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
ölen her insanın duaya ve fatihaya ihityacı olduğu kesin ama bu bilinçaltıda olabilir. dua edip etmemek senin tercihindir ona karışmam.
Rüya Ustası (57.4k puan)  
Yorumunuz için teşekkür ederim
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
rica ederim.
+4 oy
Rüya Bilgesi (358k puan)  
Merhaba,

Bu aralar kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz. Özel hayatınızda kafanıza gereksiz yere taktığınız konular olabilir. Rüyanız gerçek hayata dönüp toparlanmanız konusunda sizi uyarıyor. Aile büyükleri arasında bir miras paylaşımı konusunda tatsızlıklar çıkabilir. Ya da bir konuda anlaşmazlığa düşebilirler. Bir taraftan da maddi ve manevi destek alacaksınız birilerinden. Aileniz olabilir.

Bu arada ne olursa olsun babaannenize dua okutmalısınız. Siz okumak istemeseniz bile onun duaya ihtiyacı var.

Sevgiler,
Rüya Ustası (57.4k puan)  
Teşekkür ederim yorumunuz için
Rüya Bilgesi (358k puan)  
rica ederim.
Rüya Ustası (57.4k puan)  
Ama asla ve asla o kadına dua falan etmem. Çünkü sevgi görmedim o kadar saygı göstermeme rağmen neler ettiğini bir Rabb bir ben bilirim
Rüya Bilgesi (358k puan)  
siz bilirsiniz. hayırlara vesile olsun
Rüya Ustası (57.4k puan)  
Amin insallah
Birşey soracağım ben yorum olarak paylaşmamıştım nasıl yorum olarak paylaşılmış olabilir bir de yeşil tik nedir artı veriyorum ama yeşil tik verirken puanım dusuyor
Rüya Bilgesi (358k puan)  
tik en iyi yorum. biz yorumcuların yorumlara devam edebilmesi için ve kazanabilmesi için gerekiyor. Evet sizin puanınız düşüyor. Fakat yorum yazarak kazanabilirsiniz tekrar.En iyi yorum seçilmediğinde yorumcular pek yorumlamak istemiyor.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 25 okuma
7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (400 puan)   yazdı
+2 oy
11 yorum 28 okuma
22 Mayıs Bilgi kategorisinde Sonbahar Uzman Yorumcu (27.2k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 131 okuma
24 Ekim 2019 Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (4.7k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 45 okuma
22 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (463 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 33 okuma
20 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Karabasan (400 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 37 okuma
19 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (463 puan)   yazdı
+6 oy
0 yorum 17 okuma
24 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Nihal   2 yazdı
+2 oy
1 yorum 41 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 43 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 790 okuma
4 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Sucu   yazdı
+3 oy
1 yorum 12 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (400 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63.6k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

85 Aktif
4 Üye ve 81 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7269
Dün : 22652
Toplam : 16011327
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3335 e
  2. Sonbahar - 677 e
  3. Karga - 459 e
  4. kuzgun - 158 e
  5. Likya - 101 e
  6. yirmiyedi - 71 e
  7. Arşiv - 66 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...