Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-202 puan)
Rüyamda evimizde kuzenlerim, teyzem dayım vs varlar.
kuzenimler gidiyordu bir yere gitmeden sırtında bir şey fark ettim, bi baktım kedi olduğunu gördüm iki patisiyle kuzenimin omzuna dokunmuş sallanıyor. Kuzenime dedim, sırtında kedi var diye, hiç haberi yokmuş nasıl oldu diye şaşırdık. kedi beyaz gri renkteydi çok tatlıydı. Sonra ben bunu odama götürdüm boynunda da tasma gibi bir şey vardı 2 gün falan kalır bakarım ben sonra da sahibi gelir herhalde dedim anneme, annem onayladı. evin bir yerinden bi kedi çıktı, bu kediden küçüktü. İki tane kedi vardı şimdi. Hem şaşkın hem çok mutluydum. Evdekiler evin koridorunda toplanıp bir şeyler konuşuyordu ben de onların yanına giderken kedi sıkıldın mı dedi, yok evdekilerin yanına gidiyorum dedim. Kedinin konuştuğunu söylediğimde annem, inanmayarak bakmıştı. Evden gitmiştik (sanırım teyzemlere)  benim aklım hep kedilerdeydi..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Uzman Yorumcu (25.5k puan)
Öncelikle rüyanız hayırlı olsun kardeşim.  Ruyada ev görmeniz sizin iç dünyanızı sembolize eder. Akrabalar ise mentalite olarak yalnız hissediyorsunuz. Bu konu karşısında çevrenizin sözü ile çok hareket ettiğinizi gösterir.  Bu aslında başkasının değil sizin kendiniz ne istiyor olabilirsiniz diye şapkanızı önünüze alıp düşünmek gerektiğini gösterir.  Uyarıcı nitelikte bir rüyadır.
Karabasan (-202 puan)
teşekkürler yorumunuz için.
Uzman Yorumcu (25.5k puan)
Rica ederim
+4 oy
Rüyakar (1.7k puan)
Rüyanız hayırlara vesile olsun... bana göre aileniz kendinizi en güvende hissettiğiniz alanı temsil ediyor... Bir şekilde bu alana dahil olmak isteyecek güler yüzlü ama içi bambaşka insanlara karşı dikkatli ve uyanık olmalısınız. Sizin merhametinizden faydalanmak isteyecek kişiler ile sınanacaksınız özellikle şu sıralar. Ailenizin öngörülerinden faydalandığınız taktirde bu tarz konulardan minimum zarar ile çıkacağınızın göstergesi bu rüya bana göre... Sevgiler...
Karabasan (-202 puan)
Teşekkürler yorumunuz içinn

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 39 okuma
9 Ağustos Durugörü kategorisinde Zeynep_gl Rüyazede (378 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde X yazdı
+6 oy
1 yorum 25 okuma
+4 oy
2 yorum 20 okuma
6 Eylül Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (112 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 30 okuma
28 Ağustos Tabir kategorisinde Rüyazede Rüyazede (86 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
18 Haziran Rüya kategorisinde Mlkkk Rüyazede (2 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 21 okuma
27 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
9 Eylül Rüya kategorisinde Yagmur2012 Rüyazede (2 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 13 okuma
20 Temmuz Rüya kategorisinde Güll Rüyazede (6 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 33 okuma
19 Temmuz Rüya kategorisinde Qkkwkwkekkf Rüyazede (57 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 46 okuma
17 Mayıs Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (136k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.8k rüya

15.9k yorum

9.7k düş-ünce

2.2k üye

55 Aktif
3 Üye ve 52 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12170
Dün : 18935
Toplam : 10565138
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 977 e
  2. Karga - 100 e
  3. kuzgun - 62 e
  4. Yıldız Tozu - 51 e
  5. blmdmr - 36 e
  6. Merve3434 - 35 e
  7. Turna - 31 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...