Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
43 okuma
Ekru Rüya kategorisinde Karabasan (442 puan)  
Merhaba, rüyamda köydeyim ve köyden çıkmak üzereyim koyu mavi parlak bir arabaya binip yola çıkıyorum ama önümde eski beyaz arabalı biri daha var biraz zayıf esmer bir amca kullanıyor arabayı, arabanın üzerine birşeyler yüklemişler ikimiz de aceleyle sürüyoruz arabayı ama amca önden gittiği için hertarafı toz kaplıyor. Ben de yolu göremediğim için biraz yavaşlıyorum tozun biraz inmesini bekliyorum ki yolu görebileyim ama amca sanki bunu bilerek yapıyor, biraz ilerliyor sonra toz azalınca tekrar toz kaldırıyor. İki Üç kez tekrar edince geçmem gerektiğini düşünüp toz biraz inince önüne geçiyorum ama bana yetişip tekrar önüme geçmesinden de biraz korkuyorum o yüzden hızlı sürüyorum arabayı. Bu arada arabayı sürdüğüm yol toprak, biraz da yokuş ve cam kırıkları var, ama hiç sorun olmadan geçiyorum camlı yoldan. Amca da bir süre takip ettikten sonra başka tarafa yöneliyor ve geride kalıyor. Ben de devam ediyorum ama birden kendimi uçuyor buluyorum yokuş yukarı dağa doğru ilerliyorum (ilerlediğim yerler biraz kuru toprağın rengi beyaz-sarı tonlarında, gökyüzüne bakıyorum mavi güneşli bir hava) , bazen ayaklarım yere değiyor, bazen hızlanıyorum, bazen yükseliyorum. Önüme birkaçtane dik kayalardan oluşan yüksek yerler çıkıyor hızlanarak ama bir yandan da kayaya yakın bir şekilde uçuyorum. Bağzı yerler biraz daha düzlük ama ileriye doğru yanyana derin,uzun  çukurları var. Çukurların birleşim yerlerinden, en yüksekte kalan tarafta uçmaya çalışıyorum ama tepe kısımları biraz sivri olduğu için hizada kalmakta da biraz zorlanıyorum. Uzunca bir süre uçuyorum sonra karşıma etrafı dik kayalarla çevrili  bir alan çıkıyor ama ara ara yarısı açık geniş bir alan, duruyorum orada, sonra yanımda birkaç kişi daha oluyor ve geldiğim tarafa tekrar dönüp bakıyorum, etrafıma göz gezdiriyorum, geldiğim tarafta uyuyan iki tane çita var çok korkmuyorum yanımdakiler  biraz tedirgin sadece, meğer gece burada kalmayı düşünüyormuşuz. Çözüm yolu düşünüyorum, içimden burada bir araba olsa en azından onda kalsak diye geçirirken bir araba beliriyor ortada beyaz renkli transit gibi. Tam rahatlıyoruz kalacak yerimiz var derken biri arabanın içine bakmaya gidiyor ama arabanın içinde de uyuyan biri yavru iki tane çita var bu defa da onları çıkarmaya çalışıyoruz ve sonunda da çıkarıyoruz, birtanesi saldıracakken hemen kapıları, camları kapatıyoruz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+6 oy
Likya Rüya Bilgesi (346k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Bulunduğunuz yerden ayrılma istiyor olabilirsiniz. Hayatınızda bir takım değişilikler yapacaksınız. Bu değişiklikler iyi yönde olacak gibi görünüyor. Manevi bir yükselişiniz olacak. Bekarsanız hayırlı bir kısmet karşınıza çıkabilir. Bulunduğunuz ortamdan farklı bir çevreye girebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız iş hayatınızla ilgili bir başarı yakalayabilirsiniz. Sizin hayatınızla özetle çok büyük bir değişilik olacak. Rüyanız olumlu ve hayırlı.

Sevgiler,
Ekru Karabasan (442 puan)  
Teşekkürler:)

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 171 okuma
Simay 19 Mart Bilgi kategorisinde Simay Rüyazede (653 puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 54 okuma
Sonsaglikbukucu 28 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Sonsaglikbukucu Karabasan (441 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 54 okuma
Adams 7 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (18.2k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
Yaren1989 25 Haziran Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (83.8k puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 44 okuma
6 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Pınar   yazdı
+5 oy
1 yorum 43 okuma
Pelin Su 12 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Pelin Su Rüya Yorumcusu (18.5k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 45 okuma
Yaren1989 19 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (83.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 23 okuma
eirene 24 Haziran Rüya kategorisinde eirene Rüya Tabircisi (5.8k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 44 okuma
Yaren1989 9 Mayıs Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (83.8k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 19 okuma
Nazlı GÜNGÖR 9 Haziran Rüya kategorisinde Nazlı GÜNGÖR Karabasan (155 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
ahmet3838 18 Şubat Rüya kategorisinde ahmet3838 Karabasan (497 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 25 okuma
Semanur 2 Ocak Rüya kategorisinde Semanur Rüyazede (507 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
mustafaharputi 7 Haziran 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.7m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

21k rüya

84k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

93 Aktif
4 Üye ve 89 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19302
Dün : 24768
Toplam : 17291394
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 3472 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 695 e
  3. Karga Karga - 199 e
  4. Simge Simge - 137 e
  5. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 135 e
  6. Hypnos Hypnos - 74 e
  7. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 54 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...