Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
92 okuma
Durugörü kategorisinde Rüyakar (2.3k puan)
Telepati yapmak özel bir yetenek gerektirir mi?Bunu bende yapabilir miyim?Arkadaşımda denemek istiyorum başarabildiğimi nasıl anlarım?Çok sağolun:))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

11 Yorum

+6 oy
Rüyakar (633 puan)
Ben bir ara telepati yapmayı öğrenmeye çalıştım hatta denedim ama başarısız oldum. Sonra denemeyi bıraktım.
İşe yaradığını anlaman için mesajı ilettiği kişi sana geri dönüt yapmalı. Mesela sen çok susadın ama su almaya üşeniyorsun. "kardeşim bana su getirse keşke" diyip telepati yaptığın zaman kardeşin sana durup dururken su getirirse anla ki oldu :)
+3 oy
Rüyakar (2.3k puan)
Anladım peki ben şuanda merak ettiğim için arıyorum.Küs olduğum bir arkadaşıma da denesem ama o çok inatçı ve gururlu olsa yine de başarabilir miyim? Sadece telepatiyi merak ediyorum:)
+3 oy
Rüyakar (633 puan)
Bu bir yerde o kişinin iradesine müdahele ediliyor gibi oluyor ama telepati yapmak yerine onun için çabalasan? ;) tabii olayda kim haklı kim haksız bilmiyorum.
Ayrıca telepatide enerji aktarımı yapıldığı için baş ağrısı oluyor. Telepati 3.gözle alakalı bir durum.
+3 oy
Rüyakar (633 puan)
Ha ama "telepati yapıcam" dersen şunu da söyliyim: aranızda bağ varsa başarılı olma ihtimalin artar.
Benim tavsiyem telepati yapmak  yerine kendin çabala ve onu geri kazan :)
+7 oy
Rüya Tabircisi (8.5k puan)
Merhaba Prenses, telepati özel bir yetenek gerektirmez, çünki evren prensipleri ve içindeki canlılar telepatik sistemin içine doğarlar. Mesela canın baklava çektiğinde, birinin elinde baklavayla içeri girmesi 'tesadüf'den çok telepatik bir çekimdir. Baklavaya duyduğun istemin tutarlı ciddiyetini arkadaşının düşüncelerine de verirsen, başarılı olman kuvvetle muhtemel. Bu, işin genel kısmı. Uygulama için önerebileceğim yol ise şöyle; Öncesinde durulaşma, saflaşma, arınma niyet ederek suyla temas ediyoruz (duş, el yıkama, su içme gibi). Sonra arkadaşınla karşı karşıya oturun. Karşımızdaki kişiden, aklından bir hayvan (bitki, çiçek, meyve gibi birşey de olabilir) tutmasını istiyoruz. Tüm detaylarıyla, formunu, renklerini, desenini zihninde canlandırıyor. Acele etmene hiç gerek yok. Bu sırada biz de zihnimizi mümkün olduğunca temiz ve dingin tutmaya odaklıyoruz. Zihninden o anda bir sürü tahmin geçebilir, ikilemlere kulak asma. Genel olarak ilk zihninde canlanan görüntü doğru cevap oluyor. İlk başta pratik için mümkün olduğunca basit imajlar seçmeye çalışın, hatta öncesinde görücü kişiye 10 şık sunabilirsin. Bu da aynen diğer yetilerimiz gibi pratikle gelişen bir durum. Şimdiden iyi çalışmalar.
+3 oy
Rüyakar (2.3k puan)
Sağolun:)peki yukarıda da sordum karşıdaki kişi bizimle konuşmak istemiyor çok inatçı bir insan.Yine de telepati sayesinde mutlaka yazar mı?
+4 oy
Rüya Tabircisi (8.5k puan)
Günaydın, arkadaşının sizinle konumasını sağlamak için 'telepati' kullanmak isteme kısmını anlayamadım. Yani bir nevi düğüm çözme büyüsü gibi birşey mi bu :))) Benim önerdiğim telepatiyi bilinçli kullanım yönteminde, karşında çalışma yaptığın kişi annen, kardeşin, herhangi bir arkadaşın da olabilir. 1 günde tek seferde bunu yapan varsa ne güzel... ben duymadım, görmedim. Bir de şunu söyleyebilirim, 'mutlaka'nın garantisi yok, yani mutlaka yazarmı bilemem. Niyet sabır ve tutarlılık ister ;)
+3 oy
Rüyakar (2.3k puan)
Anladım internette tek seferde yapılabilecek bir şey olduğundan bahsediyorlar.Ben de nasıl bu kadar kolay diye merak ettim.Sizin bahsettiğiniz yöntem imgeleme ve hissetme mi?Ben tutulan şeyi gözümün önüne getiremiyorum ama içime bir his doğuyor.Mavi renkte olduğu kalem olduğu gibi.Ama ne kadar denesem de gözümün önüne bir şey gelmiyor.Bir tek göz görüyorum.
+4 oy
Rüya Tabircisi (8.5k puan)
Aynen, görmek göz görüsü değil sadece. His tam da ihtiyacımız olan şey. Ayırdında zorlandığımız yegane şey hisettiğimiz öngörü ile öğrenilmiş ego mu yoksa saf benlik mi. Bişi görmeye çalışmak zaten bizi olaydan daha da uzaklaştırıyor. Zihnimizi dingin bırakma pratiği de diyebiliriz bu çalışmanın başlangıcına. Bu meditasyonda da geçerli. Meditasyon hiçliğe geçmek... ve dolayısıyla hiçlikteki sessizlikte dinginlikte görülen duyulan hissedilen şeyler duru görü. Tek göz görmen çok güzel. Başlamış görün gelişmeye. Sabırlı olursan bir süre sonra bahsettiğim şeyi deneyimleyebilirsin. Anlık bir amaç için kullanamasan da sorduğun tüm soruların cevabı, çözümlemelerinin kaynağı o gözün ardında diyebiliriz.
+1 oy
Rüya Bilgesi (574k puan)
bu linki inceleyin negatif enerjileri atmak için neler yapılabilabir. bence önce negatif enerjilerden arınmak lazıım
https://www.ruyadaruya.com/36266/negatif-enerjileri-uzerinizden-atmak-icin-neler-yapiyorsunuz
https://www.ruyadaruya.com/36052/kabus-gormeye-karsi-kullanilan-taslar
Rüyakar (2.3k puan)
Sağolun:)))))
Rüya Bilgesi (574k puan)
rica ederim.
0 oy
Rüya Bilgesi (574k puan)
özel yöntem kullananlar tabiki vardır. budistler, şamanlar, ruhbanlar, keşişler, kahinler büyücüler veya başka şekillerde kullanan insanlar vardır. ayrıca tasavvufta da kullanılan bir durumdur ama tasavvuf bunlardan daha farklıdır.

İlgili rüyalar

+7 oy
3 yorum 78 okuma
+8 oy
3 yorum 117 okuma
+3 oy
1 yorum 18 okuma
20 Eylül Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (112 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 30 okuma
5 Ağustos Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (112 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 22 okuma
9 Eylül Rüya kategorisinde Fatma Rüyazede (40 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
7 Eylül Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (112 puan) yazdı
+5 oy
5 yorum 56 okuma
3 Eylül Rüya kategorisinde Ela Rüyazede (146 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 27 okuma
17 Ağustos Rüya kategorisinde Yaseminyel Rüyazede (17 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
+4 oy
1 yorum 20 okuma
5 Temmuz Rüya kategorisinde Zeyneb Karabasan (-214 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.8k rüya

15.9k yorum

9.7k düş-ünce

2.2k üye

51 Aktif
2 Üye ve 49 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12207
Dün : 18935
Toplam : 10565175
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 977 e
  2. Karga - 100 e
  3. kuzgun - 62 e
  4. Yıldız Tozu - 51 e
  5. blmdmr - 36 e
  6. Merve3434 - 35 e
  7. Turna - 31 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...