Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+9 oy
54 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-250 puan)
yeniden etikenlendirildi
Rüyamda beyaz yeni bir gemideyim, karşımda tanımadığım genç bir adam ve kadın, (adam yakışıklı, kumral, beyaz tenli, uzun boylu kıvırcık saçları var, kadın da güzel biraz balık etli bir yapısı var,turuncu saçlı o da,aynı kıvırcık saçlı,)  adamın yanında da galiba kız kardeşi var. adam o esnada kadına seni seviyorum diyor ama kadın geminin kenardaki demirlerinin arasına girmiş uykulu uykulu hareket ediyor ve sonunda da denize düşüyor. (Bu arada ben kadınla aramda bir bağ hissediyorum sanki o kadın aynı zamanda benim ama uzaktan izliyorum onu) hemen düştüğü yere bakıyoruz hepimiz, denizin rengi duru biraz koyu bir mavi, içindeki herşey net bir şekilde görünüyor. denizde birçok büyük canlılardan var aralarında neredeyse boşluk bile yok öyle yüzüyorlar.düşen kadın bunlardan birinin üzerine düşüyor bir süre üzerinde baygın şekilde gidip ilerliyor sonra sürekli bir diğerinin üzerine düşerek devam ediyor ilerlemeye. Biz de takip etmeye çalışıyoruz. Bir süre sonra ben adamın olduğu yerden ayrı buluyorum kendimi düşen kadını buluyorum bir filin üzerinde kadın, ada gibi bir yer ama ada kar ile kaplı, yanında birkaç hatırlamadığım hayvan daha var. küçük buz dağları ve karla kaplı dağlar ın arasından çıkıyor. Sonra etrafında birkaç küçük çocuk beliriyor  ve onlarla oynamaya başlıyor mutlu bir şekilde, bir yandan çocukların sayısı da artmaya devam ediyor ama. ben de yanlarına gidiyorum hiç birşey demeden sadece izliyorum ve merak ediyorum ne durumda nasıl diye. Ama hiç birşey hatırlamıyor . yavaş yavaş karlar erimeye başlıyor çiçekler açıyor etraf yeşilleniyor, bir kız çocuğuyla oynarken çocuk birşey yapıyor hatırlamıyorum tam olarak, kadın bir anı hatırlıyor. O esnada da adam geliyor bir hayvanın üzerinde ve yüzünde biraz telaşlı bir ifade var. Rüyam bitiyor sonra.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+6 oy
Rüya Yorumcusu (13.6k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Yeni bir ilişkiye başlamak üzerisiniz veya başladınız(yeni beyaz renkli gemi) ve bu ilişki de erkek tarafı  durumu evlilik müessesine doğru götürmek istiyor(yanında kız kardeşi var)Ancak erkek tarafının olayı ilerletişini size göre doğal bulmuyorsunuz daha doğrusu tarz olarak sizin erkek tarafının tazrı ile ilgili doğa üstü bir beklentiniz var.Belki de evlilik ile sonuçlanabilecek bir ilişkinin kendi tarzınızda size özel ve aşkın bir şey olmasını istiyorsunuz çünki siz erkek tarafının aksine kendi yaşamınızda da her zaman normalin ötesini yaşıyor ve arzu ediyorsunuz(Gemi korkuluklarında uyuyacak kadar cesur  ve aşağıya düşme ihtimaline karşı hiç korkusuz olmak,sonunu düşünmemek).

Normal üstü tarzınızın en büyük sembolleri hem denize düştüğünüzde hem de adada ilgili ortamın en büyük hayvanının sırtına biniyorsunuz(Denizde balina-Kara da fil)

Bu ilişkiden beklentinizin gerçekleşmesi için size özel ve normal üstü bir tarz ile gemiden (ilişkiden çıkıyorsunuz)iniyorsunuz(denize düşmek).Kendinizi dinlemek için arayı da soğutuyorsunuz buzlu,karlı bir adaya(kendi içinize) çekiliyorsunuz,kendinize has tarzınız ile yine hiç olmayacak normal üstü uslubunuz hala devam ediyor (karlı ve soğuk bir yerde hiç olmayak bir hayvanın üzerinde ,fil üstündesiniz)Bu durum bir şey yapacaksanız en ekstremini,en büyük alet-edavat ile en  kaliteli şekilde yaparım der gibi sanki.

Sonra çocuklar geliyor,çocuklar(çocuklaşmak) bu normal üstü tarzın farkına varıp biraz dozajı düşürmenin ilk belirtileri ve çocuklar arttıkça dozaj daha da düşüyor ve akabinde de zaten ilişkinizde ki arada ki buzlar da erimeye başlıyor ve siz düşürdüğünüz beklenti seviyenizden dolayı gemiyi(ilişkiyi) hatırlıyorsunuz.

Belki de bu ayrılık süreci size iyi gelmiş olacak ki hem siz kendi beklenti seviyenizi biraz normale çektiniz hem de erkek tarafı sizin tarzınıza(hem adaya gelip hem de hiç tarzı olmamasına rağmen bir binek hayvanına binerek ve sizin hakkınızda teleşlanmış olarak )yaklaşarak sağlam bir ilişkinin temelini atmaya başlayacaksınız.

DAB,

Selamlar.
Karabasan (-250 puan)
Teşekkür ederim, ayrıntılı bir yorum. :)
+4 oy
Rüya Bilgesi (167k puan)
Epey fantastik öğeler içeren bir rüya olmuş. Kadını sen gibi hissediyorsan sensindir. Bu durumda bir olay ya da bir kişi seni biraz sersemletecek ve epey düşürecek belki moral olarak belki duygu olarak. Bu bir erkek de olabilir. Bir düşüş yaşayacaksın ama sonuçları kötü de olmayacak. Baştan öyle gelecek sadece.

Bakalım gelişmeleri takip edelim neler olacak hayatında. Ayrılma buralardan haberdar et. :) Diğer rüyalarından da çözeriz neler olacağını.
Çok teşekkür ederim :) çok rüyalarımı hatırlamıyorum aslında şu sıralar diğer rüyalarımın devamı ne zaman gelir bilmiyorum. olursa yazmaya çalışırım ama merak ettim çünkü:)
Rüya Bilgesi (167k puan)
Rica ederim ama böyle düşünceleri yorumları, üye girişi yaparak yazarsan senin için iyi olur çünkü puana ihtiyacın olacak yakında.
Karabasan (-250 puan)
Anladım:) Bir soru daha sorsam. Burada bahsettiğiniz düşüş yaşayacağım olay la mı bağlantılı olacak
Rüya Bilgesi (167k puan)
Evet, ben öyle hissettim.
Karabasan (-250 puan)
Tamam tekrar teşekkürler.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 24 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (52.2k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 56 okuma
17 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Heval Rüyazede (104 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 27 okuma
29 Haziran 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+11 oy
1 yorum 28 okuma
+5 oy
1 yorum 32 okuma
11 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüyakar (3.3k puan) yazdı
+8 oy
2 yorum 21 okuma
10 Ocak Rüya kategorisinde Aynur Altay Rüyazede (370 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 27 okuma
26 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Zeyzey Rüyazede (205 puan) yazdı
+5 oy
4 yorum 35 okuma
17 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Burchina Rüyazede (397 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.4k rüya

25.5k yorum

16.2k düş-ünce

2.9k üye

115 Aktif
6 Üye ve 109 misafir
Bugün : 5134
Dün : 21443
Toplam : 12662009
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 445 e
  2. Likya - 95 e
  3. Zumrud - 19 e
  4. Rüyazede - 19 e
  5. berkayoz - 18 e
  6. Karga - 16 e
  7. Pelin1905 - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...