Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+5 oy
472 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Ustası (63.6k puan)
Rüya Taşı rüya enerjisini odaklamaya yardımcı olur...

İlk önce, Rüya Taşını günlük çalışma olarak herkesin kullanmaması gerektiğini söylemek lazım, rüya enerjisi azalmış ve rüyada berraklığı yakalamada ve hatırlamada zorluğu olanların, veya rüyayı bilinçli olarak yönlendirmek için kullanıldığında taş yardımcı olabilir. Rüya Taşı, Rüya Enerjisine odaklanmayı, Rüyayı yönlendirmeyi ve Rüyaların bu taşa kaydedilerek hatırlanmasına yardımcı olur.

Çeşitli taşlar yüzyıllardır Şamanlar tarafından değişik amaçlar için kullanılır. Bazı Şamanlar enerjilerini ve varlıklarını korumak için muhakkak çeşitli taşlara sahip olmaları gerektiğine inanırlar. Taşlar, şifa, kehanet, rüya, çeşitli enerjileri depolamak için kullanılır. Rüya Taşları Şamanların Rüya çalışmalarını anlayıp üstünde çalışmaya başladıklarından beri, Rüya dünyasına sağlam bir şekilde ayak basmak için kullanılmaktadır. Rüya Taşları, bugün bizim uyku düzensizlikleri olarak adlandırdığımız, gece korkuları, uykusuzluk ve diğer rahatsızlıklara karşı kullanılmak üzere Şamanlar tarafından enerji yüklenir.

Sıklıkla Şamanlar öğrencilerine “özel” bir taş hediye eder ve onu iyi saklanmalarını ve özellikle onunla birlikte uyumalarını söyler. Bazıları bunun nedenini açıklar, bazıları ise sessiz kalıp herhangi bir açıklama yapmayı reddeder. Taşın yapısına ve Şamanın ona yüklediği niyete göre öğrenciler sıklıkla rüyalarının anlamlı bir şekilde değiştiğini görürler. Bu yöntem öğrenciler için, sıradan gerçeklikten ayrılmanın ve dünyanın esas doğasını nasıl göreceklerinin ilk adımıdır. Bundan sonra Enerji ile ilişkilendirildiği aşikar olan bu taşı öğrencinin rüya için nasıl kullanacağı öğretilir. Bazen Şaman, öğrencinin rüya deneyimine bağlı olarak bir iç karışıklık yaratmak için uygun olmayan tavsiyelerde bulunur, buradaki amaç doğrusal farkındalık yeteneklerinin beklenmedik bir parçalanmasına sebep olmaktır. Bugün insanlar taşları farklı görüşler ve nedenler için kullanırlar, fakat akılda tutulmasında yarar var ki, uygulamadaki esas amaç olan enerji değişmemiştir.

Rüya Taşını bulmak, temizlemek, yüklemek ve kullanmak için adımlar atmaya başladığımızda, nihai kullanım için her bir adımın neden önemli olduğunun kısa açıklamalarını aşağıda bulacaksınız. Ancak, açıklamaların yalnızca kelimelerden ibaret olduğunu, kendi deneyim ve enerji ihtiyaçlarınız için doğru ve faydalı olanı uygulamanız belirleyecektir.

İlk adım tabi ki taşı bulmaktır. Bunun için iki yol var, rüyaya gidip ve oradan bir taş getirmek, veya buradan bir taş bulmak. Önerilen burada bir taş bulunmasıdır. Şimdi, taş satan bir dükkana gitmeden önce durun ve düşünün; eski zaman Şamanları böyle bir taş aradıkları zaman nelerle karşılaşıyordu. Tabi ki taş satan dükkandaki güvenilir bir satıcı onları istekleri için yönlendirmiyordu, basitçe, doğru taşı bulmak için yalnız kendi sezgilerini, eğitimlerini ve enerjilerini kullanmaları gerekiyordu. Sizin ve taş arasındaki kişisel ilişki göz önüne alındığında bu yöntem halen en iyisidir. Şaman taşın enerjisine bakarak onun amaca uygun olup olmadığını görecektir. Eğer halen bu konuda kendinizden emin değilseniz, taşa baktığınızda veya onu tuttuğunuzda basitçe sezginizi ve hislerinizi kullanın. Bazı taşlar ilk anda garip bir şekilde soğuk ve itici gelecek, bazıları ise sıcak, ama halen onu cebinize koyacak kadar büyük bir istek duymayacaksınız.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Ustası (63.6k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Devamı -

Sonunda, epeyi bir dolaşıp ve birçok dükkan ve taş denedikten sonra “hah, işte bu” dediğiniz kendinize ve ihtiyacınıza uygun bir taş bulacaksınız. Bunu bulduğunuzda bir onaylama, taşlaşacak duruma gelmenize rağmen bir sıcaklık ve bağlantı hissedeceksiniz. Taşınızı dinleyin, o sizinle konuşacaktır, eğer dinlersen onu duyacaksın. Şimdi, yeni arkadaşına bir soru sorman gerekiyor, bunu sormayı asla unutma; “Benimle birlikte çalışacakmısın ? Benim Rüya Taşım olacakmısın?” Eğer cevap “evet!” ise daha ne olduğunu anlamadan bir anda kendini o taşı alıp cebine koyarken bulacaksın. Bu durumdaki taşlar genellikle senin için biçilmiş kaftandır, avucuna uygundur ve oraya iyi otururlar. Ararken gözlerini açık tut; doğru taş herhangi bir yerde bulunabilir, evinin arka bahçesinde, yol kenarında veya bir saksıda dahi. Taşın türü önemli değildir, önemli olan taşın seninle ve senin taşla rahatlamış olmandır.

Şimdi, yeni arkadaşını buldun ve neşe ile onunla birlikte eve giderken onu Rüyada kullanmak için nasıl hazırlayacağını düşünmen lazım. İlk önce, herhangi bir çamur veya pislik gidene kadar, temiz ve ılık bir su ile onu yıka. Mümkünse bir veya birkaç gün güneşli bir yerde kuruması için bırak. Bu diğer işlemlere geçmeden taşın eve ait enerjiye alışması içindir. Taşın bulunduğu yere alıştığını hissettiğinde taşın enerjisini temizlemek ve uyumlamak gerekir. Merak etme; bu taş için sıkıntı verici bir işlem değil. Biraz tuz al, deniz veya kaya tuzu iyi olur ama sofra tuzu da iş görecektir. Küçük bir kaba biraz tuz koyup taşı yerleştir ve üstü tuzla kaplanana kadar tuz ekle. İşlemin çalışması için yirmi dört saat bekle. Tuz taşın dıştan aldığı enerjilerin temizleyecektir; insanlar gibi, taşlar da dış kaynaklardan enerji toplarlar ama onların varoluşları çok uzun süreli olduğundan boşaltılması da daha zordur.
Tuzla işin bittiğinde taşı oradan çıkar ve nazikçe onu durula. Şimdi, taşın enerjisini, onu ısıtarak, kendine uyumlamaya hazırsın. Sakın mikro dalga fırınla bunu yapma. Fırını veya ocağı mümkün olan en düşük ısıya getirerek, bir tava veya kapta taşı her tarafı aynı sıcaklığa ulaşana kadar ısıt, sonra soğuyana kadar orada bırak. Buradaki en önemli şey senden başkasının bu taşa kesinlikle dokunmamasıdır. Bu işlemden sonra taş artık yeni bir enerjiyi almaya açıktır ve yüklenmeden önce dokunan herhangi birinin enerjisini çeker. Taş tamamen soğuduğunda artık ona Rüya için enerji yükleyebilirsin.
Şamanizmin esrarengiz yöntemlerini kullanmayan insanlar için sonraki adım biraz tuhaf gelebilir. Taşınıza enerji yüklemek için biraz özel zaman ayırın. Bu işlem karşılıklı iradelerin ve niyetlerin birbirine bağlanmasıdır. Taşını eline al ve göz hizasında tutarak onunla konuşmaya başla, o an için ne hissediyorsan onu söyle o en uygunudur. Taşının cevabını hisset, bu işlem onu ilk bulduğun andaki gibi olacaktır, fakat çok daha güçlü ve net. Taşına, sana Rüyalarında yardım etmesini rica et ve kabul edip etmediğini gözle; eğer kabul etmiyorsa yanlış giden bir şey vardır, yıkandıktan sonra biri ona dokunmuş olabilir, veya alırken hata yapmış olabilirsin. Eğer kabul etmemişse, onu yolun dışında güzel bir yere bırak ve teşekkür et. Kabul ettiğini varsayarak enerji yüklemeye devam edelim.

Taşı elinde ve göz hizasında tutarak, parmağınla küçük bir kuş'u okşarmış gibi onu okşa. Bu yaptığının ne kadar saçma ve aptalca olduğu gibi düşüncelerden zihnini arındır, ve tek bir niyete yoğunlaş. Yalnızca “Rüyalarını hatırlamaya” çabalıyorsun, veya Rüya enerjini berrak olarak “görüyorsun”, ya da “kabuslardan kurtuluyorsun”, bu amaçla tek bir niyet tut. Derin bir nefes al ve niyetini yaratarak taşa bağlanarak amacını ona yükle. Nefesini kullanarak, taşın yüzeyine doğru hafifçe üfleyerek niyetini fiziksel olarak taşa aktar. Taşın artık yüklenmiştir. Taşını devamlı üstünde taşıyabilir, veya başkalarının onu rahatsız etmeyeceği emin bir yere bırakabilirsin.
Enerji ile yüklendikten sonra artık taşın kullanılmaya hazırdır. Gece veya gündüz yatmaya gittiğinde, taşını enerji yüklerken kullandığın elinde tut. Niyetini içinden veya eğer istiyorsan taşınla doğrudan konuşarak niyetini tekrarla, ve taş elinde veya yastığının altında iken uykuya dal, taşın enerjisi sen rüyadayken etkinleşecek. Bazı kişiler taşı tutukları elde yanma hissedebilir, bu durumda taş yastığın altına koyulara rahatlama sağlanabilir. Rahatsızlığın devam etmesi durumunda bir süre ara vermek yaralı olacaktır.

Daha önce nefesinle yaptığın şekilde Taş yeniden başka niyetlerle de yüklenebilir. Mesela, uyku Rüyası için hazırladığın bir taşı uyanık Rüya için veya Rüyada istediğin yere seyahat ederken sana rehberlik etmesi için, ya da her ne sebeple olursa olsun uykusuzluk çekiyorsan derin uykuya dalabilmek için enerji ve niyet yükleyebilirsin.
Enerji yüklenmiş taşını başkalarının görmesi veya tutması sorun olmaz, ancak uzun süreli olarak başkalarıyla ilişkili olmaması gerekir. Ve eğer bir gün taşın çalışması zorlaşır veya Rüya enerjisi istemediğin yönlere gitmeye başlarsa, ona teşekkür ederek yeryüzüne geri iade et. Çoğu kişi bu sorunla karşılaşmıyor; ömür boyu süren birliktelikle yükselen güç ve iyileşen neticeler ile kendi Rüya dünyalarının bir parçası oluyor.

Aynı anda kullanılmamak şartı ile iki farklı niyetle yüklenmiş taşlarla da uygulamalar yapılabilir.
+2 oy
Rüyakar (1.4k puan)
Evet bu yöntem etkili oluyor. Ben genelde ruya görmeyle ilgili olan beğendiğim dogal taşları temizleyip programlayarak yastığımın altına koyuyorum uyurken. Yalnız etkisini devam ettirebilmesi icin belli aralıklarla yeniden temizlemek gerekiyor.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 45 okuma
30 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (184k puan) yazdı
+9 oy
2 yorum 77 okuma
27 Temmuz 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (184k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 12 okuma
20 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+9 oy
3 yorum 519 okuma
26 Nisan 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (63.6k puan) yazdı
+9 oy
1 yorum 46 okuma
8 Aralık 2016 Bilgi kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (18.2k puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 50 okuma
8 Aralık 2016 Bilgi kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (18.2k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 188 okuma
15 Ağustos 2019 Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (184k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 61 okuma
11 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (63.6k puan) yazdı
+5 oy
5 yorum 51 okuma
2 Aralık 2019 Bilgi kategorisinde Ruyaninmeali Rüya Görüşmecisi (41.2k puan) yazdı
+7 oy
3 yorum 70 okuma
7 Ekim 2019 Bilgi kategorisinde Turna Rüyakar (1.8k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 45 okuma
5 Ağustos 2019 Bilgi kategorisinde jeandark34 Rüyakar (572 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.2k yorum

18.9k düş-ünce

3.5k üye

106 Aktif
2 Üye ve 104 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 24838
Dün : 18856
Toplam : 14546418
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 958 e
  2. geekone3388 - 15 e
  3. Aysegul27 - 12 e
  4. Farbe - 8 e
  5. Rüyazede - 8 e
  6. desmodus - 7 e
  7. eylemkaplan - 5 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...