Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+7 oy
82 okuma
Durugörü kategorisinde Rüyakar (3.1k puan)
Dediğim gibi psikiyatriye gittim.Bu sefer doktora hiç varlık görmediğimi ve konuşnadığımı söyledim. Fakat anneme üçüncü gözümden bahsetmemiş fakat oranın sızladığını söylemiştim.Annemde ona bu ilacın yan etkisi mi diye sordu.Doktor döndü bana beren sızlıyor.Enerjinin düşük mü?Varlık görmediğine emin misin diye sorular sordu?Ben iyiyim dedim.Bana bakışı çok garipti.Sonra bana bir ilaç yazdı nedeni ise o yazdığı diğer ilacın uykusuzluk yaparsa içmem için dedi.Lakin eğer cuma gününe kadar o sızlama geçmesse bu ilacı iç dedi.İlacı araştırdım uykusuzlukla alakası yok insanları hissizleştiren bir ilaç.Aileme durumu ayrıntısıyla anlattım fakat böyle bir şey varsa bile psikiyatrinin doğru karar vericeğini söylediler.Normalde ilgilenirler ama şuan psikolojik zannediyorlar. Ne yapabilirim fikir verin lütfen.
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
ilacın ismi ne ayrıca sana konulan teşhis ne halüsinasyon görüyorsunmu dediler psikiyatriden.
Rüyakar (3.1k puan)
Test yaptılar ama bir şey bulamadılar.Ben bir varlıkla konuştum ama ailem psikolojik zannedip götürdüler.Testte bir şey çıkmadı.doktorda o zaman depresyon vardır hayali sesler duyuyordur dedi.İlaç annemde şuan adını hatırlamıyorum ama 5 ml bir şey.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+5 oy
Rüyazede (142 puan)
Bak şimdi psikiyatri doktarlarının bilgilerinin pek olduğunu sanmıyorum yaptıkları iş bir yerleri düzeltirken bir yerleri bozmak bu sebeble ilaç kullanımını azaltmaslısın.
Rüyakar (3.1k puan)
Haklısınız:(
Rüyazede (142 puan)
Tercih senin aslında ya ilacı kullanmayıp hayatına bakarsın.Ya da kullanıp sıkıntılarından kurtulursun.Hangi yol seni mutlu ediyorsa onu seçmelisin.
Rüyakar (3.1k puan)
Haklısınız:)sağolun
+5 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
psikiytriyi her şeye rağmen ihmal etme derim ama doktorunda iyi olup olmaması şanstır. bazen iyi bazen kötü olabilir ama depresyon tedavisi ise eğer tedaviyi al derim bi süre, başında ağırlık hissi yorgunluk halsizlik aşırı iştahsızlık veya aşırı yeme isteği gibi anormal durumların varmı.
Rüyakar (3.1k puan)
Başımda ağrı falan yok.Çok yeme isteği hep vardı.Kilolu bir insanım zaten:iOnun dışında arkadaşlarım falan da bilir eğlenceli gülen mutlu bir insanım.Doktorum çok iyi bir doktormuş denilene göre.
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
depresyon derken mani yada manik diye bir şeyden bahsettimi
Rüyakar (3.1k puan)
Hayır bahsetmedi
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
ayrıca başında ağrı değil ağırlık hissi  demiştim.
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
verdiği ilaç epdantoin yada depakin miydi
Rüyakar (3.1k puan)
O da yok.Nasıl bir his onu bile bilemiyorum:)
Rüyakar (3.1k puan)
Hayır bir dakika öğreniyim
Rüyakar (3.1k puan)
Genelde alkol bağımlılarının alıp hissizleştiği bir ilaçmış.İsteği yok ediyormuş sanırım
+5 oy
Rüyakar (2.2k puan)
Ben senin yerinde olsam doktorla tek başıma konuşurum. Psikiyatristler illa ki senin durumda olan insanlarla karşılaşıp onlara tedavi uygulamıştır ya da başka bir şeye yönlendirmiştir. Bu senin psikiyatristin için de geçerli. Ayrıca ilaçlarını ihmal etme demek ki doktorun bir şey gördü ki o ilacı sana verdi.
Psikiyatrik ilaçlar genel olarak uyku yapıyorlar zaten. Uykusuzluk için vermediği gerçekten çok bariz.
Rüyakar (3.1k puan)
Haklısınız ama neden alkol bağımlılarının içip hissizleşip alkolü bıraltığı bir ilacı bana verdi anlamadım. İç derse içicem zaten.
Rüyakar (2.2k puan)
Bir ilacı birden fazla hastalık için verebilirler. Mesela Lithuril Bipolar hastalarına verilen bir ilaç. Benim geçmişte öfke kontrol problemim vardı bu yüzden doktorum bana o ilacı vermek istedi ama yaşımdan ötürü vermemişti.
Depakin de Epilepsi hastalarına verilen bi ilaç ama öfke kontrolüm için bir süreliğine vermişti.
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
onu öyle düşünme doktorun dayandığ bir bilgi vardır bu seni alkolik olarak değerlendirmez. sadece ilaç onlarada verildiği için sen olumsuz etkilenmişsin sigara bırakmak içinde depresan ilaçlar kullanılır horlama için bile depresan ilaçlar kullanılır
Rüyakar (3.1k puan)
Anladım sağolun:))
+4 oy
Rüya Bilgesi (175k puan)
Doktorun tavsiyelerine uy ve lütfen sabırlı ol. Hem hikayedeki kelebek gibi uçamaz şekilde çıkmaz istemezsin değil mi kozadan? Bu tür yetenekler zamanla gelişir, yavaş yavaş. Bilgi, deneyim, tecrübe biriktir.

Ve nefes almayı unutma.
Rüyakar (3.1k puan)
Haklısınız:)Uyucam zaten.Bir şey danışıcam.Bir ruh beni korumak için geldiğini söylüyor sürekli benle.Ben ve arkadaşım falcıya gitmeyi düşündük bana güçlü olduğunu fakat o falcıya gidince beni gören ruhlardan beni koruyamıyacağını söyledi.Sizce bana kendini iyi mi göstermeye çalışıyor yoksa gerçekten koruyucu bir ruhumuz var mıdır?
Rüya Bilgesi (175k puan)
Çeşitleri çok bu tür varlıkların. Dost olanı da var. Takılsın kafasına göre çok umursama onu. Bana rüya elçisi denilen bir model takılmıştı konuşur dururdu sallamazdım fazla. :)

İlgili rüyalar

+9 oy
3 yorum 130 okuma
+3 oy
3 yorum 17 okuma
3 Şubat Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.2m puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 21 okuma
12 Kasım 2019 Durugörü kategorisinde Zeynep_gl Rüyakar (864 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 45 okuma
9 Kasım 2019 Durugörü kategorisinde Eyja Rüyakar (2.2k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
2 Eylül 2019 Durugörü kategorisinde Zeynep_gl Rüyakar (864 puan) yazdı
+8 oy
3 yorum 74 okuma
31 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde jeandark34 Rüyazede (413 puan) yazdı
+8 oy
2 yorum 52 okuma
18 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Merakettim67 Rüyakar (580 puan) yazdı
+16 oy
9 yorum 240 okuma
2 Temmuz 2019 Durugörü kategorisinde Liz Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+15 oy
4 yorum 96 okuma
10 Haziran 2019 Durugörü kategorisinde RuyAra Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 40 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.9k rüya

26.5k yorum

16.8k düş-ünce

3.1k üye

74 Aktif
1 Üye ve 73 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 1492
Dün : 20543
Toplam : 13271915
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 175 e
  2. Rüya Tabircisi - 87 e
  3. Karga - 54 e
  4. Likya - 29 e
  5. Simge - 22 e
  6. 65murat - 18 e
  7. geekone3388 - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...