Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
46 okuma
Analiz kategorisinde Rüyazede (20 puan)
Bazi ruyalar cok gercekci ve bir olay orgusu icinde bazilari da parca parca sabaha hatirlanmasi zor. Bir ruyanin haberci ruya olup olmadigini nasil anlarim?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
Rüya Yorumcusu (19.7k puan)
Ben kendimden örnek vereyim eğer sabah ezanı vakti görmüşsem bu gerçektir.
Yok eğer diğer vakitler ise bu Bilinç altı rüyasıdır.
Rüyazede (20 puan)
ancak bazen sabah ezani disinda gordugum ruyalar da basima geliyor ama gariptir ki dediginiz gibi sabah ezanina yakin gorduklerim cok gercekci oluyor
Rüya Yorumcusu (19.7k puan)
Benim o tür rüyalarım nadiren çıkıyor. Ama sabah ezanı gördüğüm rüyalar %100cikiyor
+7 oy
Rüya Bilgesi (279k puan)
günlük hayatınla ve düşüncelerinle yaşadığın olaylarla alakalı rüyalar bilinçaltıdır. sevgili eski sevgili yaşadığının korku ve sevinç olaylarınında etksi rüyaya yansır bunlar bilinçaltıdır. alışık olmadığın tahmin edemediğin görme ihtimalin zayıf rüyalarda haberci olması daha yüksektir, ayrıca rahmani dediğimiz rüyalar haberci olabilir, yani allahtan gelen rüyalar, benim ayırt etmem çok zor değildir kendi rüyalarımda, tasavvufçu olmam sebebiyle rüyalarımda bazı özel rüyalar vardır bunlar habercidir mesela hocamı görmem onunla konuşmam gibi bu direk  hocamın rüyama girmesidir tasavvufa has bi durumdur sınırlı sayıda insan görür. onun haricinde rahmani rüyaları hissedersin. bilinçaltınıdaa hissedersin. ikindi ve akşam namazları arasındaki rüyalar şeytanidir hatta o saatlerde uyunmaması gerektiği hadisle sabittir. sabah namazı saatleri ve sonrası da daha çok rahmani dediğimiz rüyalar etkili olur, gündüzde öyle özellikle öğlen rüyaları. ama kafanızda düşündüğünüz konular var ise bilinçaltı devreye girer ve rüyaları karıştırır. oda rüyanın sağlıksız olmasını hatta yorumunda sağlıksız olmasını sağlar.
Rüyazede (15 puan)
Haklısınız gibi ama son zamanlarda ikindi ile akşam ezanı arası çok yorgunluktan uyuyakaldığım zamanlarda gördüğüm birkaç rüya haberci rüyaydı yani birebir Rüyada gördüğüm şeyleri hemen akabinde yaşadım reelde..diğer konularda size katılıyorum çünkü ben de çok sıklıkla haberci rüyalar görürüm ve birebir de yaşadığım olaylar vardır.hatta 3 hafta önce gördüğüm rüya o kadar bariz bir şekilde yaşadık ki hatta o rüya sayesinde allah yardım etti de tedbir bile aldık....
Rüya Bilgesi (279k puan)
gene de ikindi akşam arası uyumamaya dikkat et.
Rüyazede (15 puan)
Evet haklısınız ama bazen oluyor istemesem de ama uyumamak lazım.teşekkürler
Rüya Bilgesi (279k puan)
rica ederim.
+1 oy
Rüya Bilgesi (121k puan)
Güzel soru.

Çoğu zaman anlayamazsın. Ancak hayatında olaylar geliştikçe geri dönüp baktığında bazı rüyalarının buna işaret ettiğine şahit olursun veya işaret rüyası sandığın rüyaların hiç bir şeye işaret etmediğini görürsün. Yine de ama sezgisel olarak hissedebilirsin işaret rüyasını ve neye işaret ettiğini.
Rüyazede (20 puan)
tam olarak durum boyle gerceklesiyor.. olay basima gelince anliyorum ve diyorum aa ben ruyayi gormustum.. ama isterdim acik bir sekilde ayirt edebilmeyi su habercidir su bilincaltidir diye

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 13 okuma
8 Eylül Rüya kategorisinde Freestyle Rüyazede (63 puan) yazdı
+3 oy
6 yorum 16 okuma
+1 oy
3 yorum 7 okuma
30 Ağustos Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (279k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.4k puan) yazdı
+4 oy
12 yorum 18 okuma
+6 oy
1 yorum 34 okuma
16 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (75 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.3k rüya

10.7k yorum

7.9k düş-ünce

2k üye

86 Aktif
6 Üye ve 80 misafir
Bugün : 18132
Dün : 18521
Toplam : 10033260
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 619 e
  2. Mirac - 156 e
  3. seli - 58 e
  4. Karga - 44 e
  5. Prenses789 - 29 e
  6. Eyja - 26 e
  7. Likya - 22 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...