Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
247 okuma
Analiz kategorisinde Rüyazede (684 puan)  
Bazi ruyalar cok gercekci ve bir olay orgusu icinde bazilari da parca parca sabaha hatirlanmasi zor. Bir ruyanin haberci ruya olup olmadigini nasil anlarim?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+8 oy
Rüya Ustası (47.4k puan)  
Ben kendimden örnek vereyim eğer sabah ezanı vakti görmüşsem bu gerçektir.
Yok eğer diğer vakitler ise bu Bilinç altı rüyasıdır.
Rüyazede (684 puan)  
ancak bazen sabah ezani disinda gordugum ruyalar da basima geliyor ama gariptir ki dediginiz gibi sabah ezanina yakin gorduklerim cok gercekci oluyor
Rüya Ustası (47.4k puan)  
Benim o tür rüyalarım nadiren çıkıyor. Ama sabah ezanı gördüğüm rüyalar %100cikiyor
+11 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
günlük hayatınla ve düşüncelerinle yaşadığın olaylarla alakalı rüyalar bilinçaltıdır. sevgili eski sevgili yaşadığının korku ve sevinç olaylarınında etksi rüyaya yansır bunlar bilinçaltıdır. alışık olmadığın tahmin edemediğin görme ihtimalin zayıf rüyalarda haberci olması daha yüksektir, ayrıca rahmani dediğimiz rüyalar haberci olabilir, yani allahtan gelen rüyalar, benim ayırt etmem çok zor değildir kendi rüyalarımda, tasavvufçu olmam sebebiyle rüyalarımda bazı özel rüyalar vardır bunlar habercidir mesela hocamı görmem onunla konuşmam gibi bu direk  hocamın rüyama girmesidir tasavvufa has bi durumdur sınırlı sayıda insan görür. onun haricinde rahmani rüyaları hissedersin. bilinçaltınıdaa hissedersin. ikindi ve akşam namazları arasındaki rüyalar şeytanidir hatta o saatlerde uyunmaması gerektiği hadisle sabittir. sabah namazı saatleri ve sonrası da daha çok rahmani dediğimiz rüyalar etkili olur, gündüzde öyle özellikle öğlen rüyaları. ama kafanızda düşündüğünüz konular var ise bilinçaltı devreye girer ve rüyaları karıştırır. oda rüyanın sağlıksız olmasını hatta yorumunda sağlıksız olmasını sağlar.
0 oy
Karabasan (391 puan)  
Haklısınız gibi ama son zamanlarda ikindi ile akşam ezanı arası çok yorgunluktan uyuyakaldığım zamanlarda gördüğüm birkaç rüya haberci rüyaydı yani birebir Rüyada gördüğüm şeyleri hemen akabinde yaşadım reelde..diğer konularda size katılıyorum çünkü ben de çok sıklıkla haberci rüyalar görürüm ve birebir de yaşadığım olaylar vardır.hatta 3 hafta önce gördüğüm rüya o kadar bariz bir şekilde yaşadık ki hatta o rüya sayesinde allah yardım etti de tedbir bile aldık....
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
gene de ikindi akşam arası uyumamaya dikkat et.
Karabasan (391 puan)  
Evet haklısınız ama bazen oluyor istemesem de ama uyumamak lazım.teşekkürler
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
rica ederim.
+6 oy
Rüya Bilgesi (480k puan)  
Güzel soru.

Çoğu zaman anlayamazsın. Ancak hayatında olaylar geliştikçe geri dönüp baktığında bazı rüyalarının buna işaret ettiğine şahit olursun veya işaret rüyası sandığın rüyaların hiç bir şeye işaret etmediğini görürsün. Yine de ama sezgisel olarak hissedebilirsin işaret rüyasını ve neye işaret ettiğini.
Rüyazede (684 puan)  
tam olarak durum boyle gerceklesiyor.. olay basima gelince anliyorum ve diyorum aa ben ruyayi gormustum.. ama isterdim acik bir sekilde ayirt edebilmeyi su habercidir su bilincaltidir diye
+5 oy
Rüyazede (2.1k puan)  
Rüyalarla ilgili önere bileceğiniz bir kitap var mı? 16-19 yaşlarındayken üzerine çok düşünüp, çok endişe ettiğim olayların nasıl sonlanacağını rüyalarımda olduğu gibi görürdüm. En son 2017 senesinde oldu böyle. Yurtdışında iş bulmuştum, 1 ay öncesinden rüyamda otobüsle gittiğimi, vize alamadığımı görüyordum, sonra o ülkede yaşarken kaldığım evde biriyle konuştuktan sonra ağlayarak bavulumu topladığımı görüyordum. Pek önemsemiyordum rüyalarımı, çünkü işim garantiydi. Gittim 1 ay kaldım, aksilikler üst-üste geldi, geri döneceğim günün akşamında birisi aradı, uçuş tarihinin o gece olduğunu, sadece 1 saat vaktim olduğunu söyleyince tam da rüyamdaki gibi o evde ağlayarak ben 1 saate nasıl hazırlanayım diye ağlayarak bavulumu topladım. Fakat son zamanlarda olmuyor hiç öyle. Çok çaresiz olduğum durumlarda rüyalardan medet ummaya başlıyorum, bu da psikolojimi bozuyor.

İlgili rüyalar

+9 oy
2 yorum 446 okuma
+11 oy
1 yorum 152 okuma
+10 oy
2 yorum 45 okuma
8 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Freestyle Karabasan (477 puan)   yazdı
+10 oy
7 yorum 100 okuma
+3 oy
5 yorum 39 okuma
9 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+5 oy
7 yorum 48 okuma
11 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 30 okuma
11 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 124 okuma
24 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Serap bozkurt Rüyazede (996 puan)   yazdı
+3 oy
7 yorum 53 okuma
27 Şubat Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 79 okuma
28 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Merve3434 Rüyazede (943 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...