Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (135 puan)
Rüyamda evdeyiz. Ben giyiniyorum ancak tesettür kıyafetleri giyiyorum. Başımı kapatıyorum. Daha sonra annemler biryere gideceğimizi söylüyor. Ben o anda kapandığıma pişman olup hatırladığım kadarıyla üzerimdekileri çıkarıp normal açık kıyafetlerimi giyiyorum. Galiba rüyamda ilk defa kapanıyorum ve insanların beni böyle görmesini istemiyorum.( Normal hayatımda açığım) Daha sonra ailem ile birlikte evimizin sokağında yürüyoruz. Bizimle birlikte 2 genç kız daha var. Onlarında üzerinde tesettür kıyafetleri var ancak başları açık. Rüyamda bu garip geliyor. Daha sonra o kızlar köpek sevelim diyorlar. Sevmeye başlıyorlar ve ortalığa bir anda Husky’ler doluşuyor. Korkmuyorum bende sevmek istiyorum ama sevmiyorum. Biraz daha yürüyoruz. Daha sonra yolun kenarında minik ama tertemiz bir havuz görüyorum. Bu ne alaka burda diyorum sonra kafamı kaldırdığımda çok güzel kocaman havuzlu bir site görüyorum. Yeni yapılmış. Aa alışveriş merkezi var falan diyorum. Babamlar siteyi yapan tokiymiş diyorlar. Daha sonra yine yürümeye devam ediyoruz. Yeşil bir bahçeye masalar kurulmuş. Japon yemeği yiyecekmişiz. Babam bir adamla sohbet ediyor. Daha sonra yemek almaya gitmek için tabaklarını alıp kalkıyorlar. Ancak yemek vakti olmadığını biliyoruz. Ben içimden daha hazır değildir falan diyorum. Ancak bende tabağımı alıp gidiyorum. Sonra babamlar geri dönüyor. Tabaklar boş. Hazır değilmiş. Bende bakıyorum ve ızgaraların falan boş olduğunu görüyorum.  Nasıl yetiştirecekler hiçbir şeye başlamamışlar diye düşünüyorum.

Yemek yedik mi yemedik mi hatırlamıyorum. Sadece orası baya güzeldi. Sonrasında ailecek arabaya biniyoruz. Uzun bir yolculuk yapacakmışız. Yol boyunca sohbet ediyoruz. Ben bir ara biz tek başımızada gideriz diyorum (tatile). Daha sonra anneannemden konu açılıyor. Galiba arabada o da vardı. Anneannem eniştem ile gidebileceğini söylüyor. Bende içimden ne alaka eniştemle( halamın kocası) sen falan diye düşünüyorum. Eniştem anneannemle neden yolculuk etmek istesin ki falan diye. Annem başka sebepler uydurup vazgeçirmeye çalışıyor. Başta bende öyle yapıyorum ama sonra  söylüyorum eniştem seni istemez diye. Daha sonra tatil yapacağımız yere varıyoruz. Ancak biraz eski bir ev görüyorum. Babamla ikimiz bir koltukta oturuyoruz. Babam bana; arabada demiştin ya bizde gideriz diye, istediğiniz zaman gidin diyor. Ben de mutlu oluyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (164k puan)
Merhaba,

Bu rüya sizin bu aralar zevklerinize ve ilgi alanlarınıza daha çok yer vereceğinize işaret eder. Evden uzaklaşma istiyor olabilirsiniz. Bazı şeylerden sıkılıyor olabilirsiniz. Hayatınızda değişiklik yapmak istiyorsunuz.

Hayırlara vesile olsun.

Sevgiler,
Rüyazede (135 puan)
İnşAllah, teşekkür ederim:))
Rüya Bilgesi (164k puan)
Rica ederim :)

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 29 okuma
7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Ceyda3877 Rüyazede (120 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (9.4k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 18 okuma
10 Ocak Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (486 puan) yazdı
+7 oy
3 yorum 54 okuma
24 Ekim 2019 Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 34 okuma
25 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Nurmer Rüyazede (1 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 14 okuma
13 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Bibliophiles Rüyazede (70 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 31 okuma
20 Eylül 2017 Rüya kategorisinde s. yazdı
+1 oy
0 yorum 66 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (52.2k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
4 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyakar (693 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
+3 oy
1 yorum 13 okuma
25 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.4k rüya

25.5k yorum

16.2k düş-ünce

2.9k üye

109 Aktif
2 Üye ve 107 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 4809
Dün : 21443
Toplam : 12661684
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 437 e
  2. Likya - 95 e
  3. Zumrud - 19 e
  4. Rüyazede - 19 e
  5. berkayoz - 18 e
  6. Karga - 16 e
  7. Pelin1905 - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...