Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
31 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (219 puan)
yeniden etikenlendirildi
Rüyamda mezar açılıyor ve kemik aranıyor  ikı tane yer bir tane adama orda değil burda kemik var buraya bak denildiği halde diğer tarafta duruyor o adamın durduğu yer açılıyor  yanında yatan bir tane kadın elbiseleri herşeyi yeni gibi mabi şık bir bluz var ustünde  elinde silah var adama sıkıyor adam ölüyor başka bir kadın var ona sıkıyor o ölüyor benim ikizim var ona sıkıyor ve bana sıkcak ben kaçıyorum ama mesaj atıyorum elimde telefon bana sıkma diye son sen kaldın diyor bende ikiziz biz tek kişi sayılırız diyorum ve sonra kadın yaşıyor bebek var yanında yan yana odalar gibi biz biryerdeyiz yan odadan bebek sesi geliyor ağlıyor diyorum sonra ben birinin saçını boyuyorum çok sıvı bir boya ve kahverengi kafasına sürdüğüm damlıyor her tarafa sıçrıyor ikizim o sıçrayan yerleri siliyor arkadan birilerinin konuşma sesi geliyor renkli boyarken kuaförler de kopartiyorlar diye bende renkli boyamışım evde kendim fotoğraflara bakıyorum onceden tam rengi tutuyordu şimdi niye tutmuyor diyorum rüyamın anlamını merak ediyorum. Herkesin farklı yorumu olduğu için hepimizin yorumu merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüyazede (219 puan)
Birde o kadının yanında 2 tane yılan görüyorum biri ince küçük biride biraz kalın ondan daha büyük bir yılan sonra kadın ölü ama hareket edip sıkıyor ve saç boyuyorum dediğim de yere damlamasin diye kafami altına koyup boyuyorum
+2 oy
Rüya Bilgesi (139k puan)
Merhaba,

Uzun ve sağlıklı bir ömrünüz olacağı anlamına gelir. Bir düşmanınıza galip geleceksiniz. Çevrenizde size dost gibi görünen birini hayatınızdan çıkaracaksınız. Ayrıca geçmişte yada şimdi şansız günler yaşamış olabilirsiniz.
Bu rüya hayatınızda bir değişiklik olacağına ve eskiye oranla daha şanslı günler yaşayacağınıza işaret eder.

Sevgiler,
Rüyazede (219 puan)
Çok teşekkür ederim
Rüya Bilgesi (139k puan)
Rica ederim.

İlgili rüyalar

+13 oy
3 yorum 92 okuma
+4 oy
5 yorum 20 okuma
+6 oy
2 yorum 47 okuma
+4 oy
1 yorum 17 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde Tansu oz yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
14 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+10 oy
13 yorum 391 okuma
16 Ağustos Bilgi kategorisinde Eyja Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Bss yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
24 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Sevda yazdı
+5 oy
1 yorum 51 okuma
+2 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde sltn Rüyazede (0 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

85 Aktif
6 Üye ve 79 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16532
Dün : 27369
Toplam : 11689546
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 469 e
  2. Likya - 274 e
  3. Karga - 128 e
  4. yok - 73 e
  5. Ruyaninmeali - 66 e
  6. Tolgahan - 61 e
  7. sonsuz - 44 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...