Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
35 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (8.9k puan)
Sevgili  Hocam,  öncelikle iyi günler
 Rüyam , şu şekildedir.  Ben ve tanıdığım bir abi ile Bursa şehrindeyiz. ( Normal hayatlarımızda ikimizde Bursa şehrinde yaşamıyoruz. Bu şehirle bir ilgimiz yok . Yine yanımda bulunan bu kişi ile ilgili bilgi vermek istiyorum . Bu kişi , Ben ve eski iş/proje ortağım , yaklaşık 3 yıl önce yurt dışına gidip inşaat projeleri almak için uğraşırken, yurt dışına bizimle gelip bizi devlet yetkililerine tanıştıran ve iş almamız durumunda bizden hisse alacak olan yaşlı,emekli bir diplomattır.) Rüyada ; Bursa şehrinden ayrılmak için otogar/ terminalde otobüs bekliyoruz. Otobüs bir türlü gelmiyor. Bayağı bekliyoruz.
Sonra otobüs beklerken bakıyorum yerin altından kalınlığı neredeyse insan beli kalınlığında olan çok uzun bir yılan toprak altından yerin üstüne doğru çıkmış . Yılan bir delikten çıkmadı. Tüm vücudu ile toprak üstüne çıkıp, görünür hale geldi. Üzerinde hala bir miktar toprak da var. Yılanın rengi siyah- koyu yeşilimsi karışık bir renk . Kendi kendime ‘’ bu yılan bayağı büyükmüş ve kendini toprak çok iyi gizlemiş . Herhalde o yüzden kimse bunca zaman fark edememiş.‘’ diye düşünüyorum. . Herkes korkuyor. Sonra birisi bu yılana göre çok küçük bir sarı-beyaz karışık renkli bir yılan getirip, herkes bu ufak yılanın bu büyük yılanı öldürmesini bekliyor. Ben içimden ‘’ bu küçük yılan bu büyük yılanla başa çıkabilir mi ? ‘’ diye düşünüyorum. Sonra orada bulunanlardan biri elinde bir çubuk ile ( tahta mı demir mi ? tam hatırlamıyorum ) bu büyük yılanı öldürmek istiyor ama başaramıyor. Sonra ben o adamın elinden çubuğu alıp ben yaparım diyorum ve ilk vuruşta yılanın kafasını gövdesinden ayırıyorum. Yılanı öldürüyorum.
Sonra uzun çok zamandır beklediğimiz otobüs nihayet geliyor. Ben ve emekli diplomat, kendimizi yolcu otobüsüne atıyoruz. Bindiğimiz otobüs yeni değil. Kendi kendime ‘’otobüs çok yeni değil ama  içi dolu. Yolculuğumuz da çok uzun ve zahmetli olacak ama olsun nihayet otobüse bindik ‘’ diye düşünüyorum. Burayı tam hatırlamıyorum ama otobüs , ya Ankara ‘ya gidiyor ya da güzergahlarından biri Ankara. İçimden diyorum Ankara ‘ya vardık mı oradan yaşadığım şehre daha rahat geçerim diye düşünüyorum.
42 yaşındayım. Bekarım. Bu arada bu rüyayı yaklaşık 2-2,5 ay kadar önce gördüm.
selamlar,saygılar

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 20 okuma
28 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
22 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Ali yazdı
+2 oy
0 yorum 19 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 25 okuma
3 Nisan Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
+1 oy
0 yorum 18 okuma
21 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
29 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Damla yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
24 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Can yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...