Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
62 okuma
murat bzh Rüya kategorisinde Rüyazede (529 puan)  
Bi uçağa binecem geç kalıyorum. Kalabalıklar içinden geçiyorum. Bi odaya gidiyorum kapısı yeni boyanmış. Üstünde anahtar eski tarz ahşap sokak kapısı. Kapı sanki iç içe iki bölmeli gibi açıyorum. İçeri boş. İçeride kasa var küçük kapağı kırılmış. Eşyalarım yok bakıyorum kapının önünde. Bir tomar para var çantaya atıyorum terlikler felan var küçük küçük topluyorum çantaya koyuyorum sonra kapıyı kilitliyorum. Kilitlenmiyor geç kalıyorum. Uyandım sonra telaşla

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (7.5m puan)  
kaçmaya uzaklaşmaya çalıştığınız bir kaç konu var ama bir türlü kaçamıyorsunuz sürekli geri dönmeniz gerekiyor.tahta kapı görmek rüya sahibinin yapmış olduğu bir işten tam anlamıyla emin olmadığına delalettir.kapıyı kapatamamak iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi kapıyı kendisi kapatamıyorsa çevreden gelecek olan bir dedikoduya maruz kalabilir. Bundan sonra gelecek olan dedikoduların da arkasının kesilmeyeceği anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi kapıyı kapatmakta zorlanıyor ve en sonunda da kapatmayı başarıyorsa bu, rüya sahibinin zorlu bir işin üstesinden geldiği anlamına gelir. Bir diğer anlamda kapıyı kapatamamak rüyayı gören kişi eğer evli bir erkekse eşinden gelecek olan zorluğu temsil eder. Ancak dediğimiz gibi kapatmayı başarıyorsa bu zorluğun üstesinden gelineceği de bilmelidir.
+3 oy
Likya Rüya Bilgesi (336k puan)  
Merhaba,

Bu rüyanın aksine dakik davranıp, planlı bir hayat süreceksiniz. Yeterli çabayı gösterirseniz hayatınızda güzel gelişmeler olacak. Size bir yerden güzel bir kapı açılacak. Bir şans yakalayacaksınız.

Sevgiler,
+2 oy
önce  
Merhaba
Öncelikle rüyanızın büyük bir kısmı bilinçaltı, diğer kısmı ise haberci rüya. Rüyanız eski bir rüya olmasına rağmen  şimdi yorumlama sebebim ise ''kapılar''.
Kapılar maddi ve manevi alem de önemlidir. maddi alem de mekanları değiştirirken; manevi alem de boyutları değiştiririz. bu yüzden önemlidir.
Rüyanız da gördüğünüz yeni boyanmış kapı verdiğiniz ''yeni'' bir kararla ilgili. kapının iki bölmeli olması önceden vermiş olduğunuz bir kararla aynı olması, eski tarz olması ise kadersel olması.
Kapının açıldığı ''odanın boş olması'' değiştirdiğiniz boyutta manevi anlamı temsil eder.kapağı kırık küçük kasa ise gerçek boyutta maddi anlam da para ve şöhrete verdiğiniz önemi vurgularken, birleştirildiğin de anlamı siz de görebilirsiniz. ''amaçsız hiçliğe açılmış bir kapı.'' kime ait olduğunu bilmediğiniz parayı çantanıza koymanız ise sizin manevi anlam da kişiliğiniz.
Kilitlenmeyen kapı ise üstünü örtmeye çalıştığınız, kaçtığınız, adil olmadığınız her ne var ise onunla ilgili. mutlaka sizi çok etkileyen bir konu. bu sırada uyanmış olmanız ise rüya bile olsa kaçıp boyut değiştirmek rahatlama isteği. Ancak mutlaka önünüze çıkacak bu konu.
çalınan eşya, Kaçırılan Uçak, Terlikler. Bunlar gerçekte olan, gerçek mekanları, gerçek olayları tanımlıyor.
Bir yıl önceye ait bir rüya. galiba şimdi rüyanın anlamını işaretlerini de görmüşsünüzdür.

İlgili rüyalar

+12 oy
2 yorum 20 okuma
Kâhin_SumiyAlaca_ 28 Ağustos İstihare kategorisinde Kâhin_SumiyAlaca_ Rüya Yorumcusu (15.2k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 46 okuma
Rossess 7 Ocak Rüya kategorisinde Rossess Rüya Yorumcusu (12.3k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
~Boşluk 19 Aralık 2019 Rüya kategorisinde ~Boşluk Rüyazede (620 puan)   yazdı
+9 oy
101 yorum 3.3k okuma
mustafaharputi 16 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (7.5m puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 31 okuma
Çeçen 29 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Çeçen Karabasan (433 puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 78 okuma
oyir 18 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde oyir Rüyazede (576 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 61 okuma
Ela 17 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Ela Rüyakar (2.8k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 29 okuma
Emoss 21 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Emoss Karabasan (452 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
26 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 38 217 yazdı
+3 oy
1 yorum 57 okuma
8 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 38 217 yazdı
+5 oy
0 yorum 23 okuma
22 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Birsen   yazdı
+5 oy
2 yorum 73 okuma
14 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Leyla   4 14 yazdı
+5 oy
2 yorum 47 okuma
13 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Aysu   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...