Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
174 okuma
Durugörü kategorisinde Rüyakar (3.4k puan)  
Ya başta her şeyi hissedebiliyordum ama şuan kafamın içinde bir ses ben a hissediyorsam b diyor ve ben hissedemiyorum bana engel oluyor.eğer 3. gözümü kullanmak istiyorsam onunla anlaşmalıymışım.Siz de anlaşmayın dediniz kafam karışık.Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

10 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (401k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Biraz sakin ol prenses, bu şekilde hızlıca çözülmez sorunlar. Kendini dinle, gözlemle, rahatla, tadını çıkar, hayatını ihmal etme, dengeli beslen, düzgün uyu, spor yap, yürüyüş yap, fırsatın varsa denize gir, meditasyon yap, bak dua öneriyorlar onları da oku.

Acele etme hiç bir şey için.
Rüyazede (900 puan)  
Senin aklında bulunsun. Bir yere not al, ileride lazım olabilir. Bir de Cem'e danışmanı şiddetle tavsiye edeceğim. Yanlış müdahalelere maruz kalmayasın. Beni tanımak istersen bir facebook aç ve beni bul. Sevgilerimle
Rüyakar (3.4k puan)  
Sağolun ihtiyacım olursa mutlaka ulaşırım size
Rüyazede (900 puan)  
Bu siteye epeydir girmiyordum. Sitenin admini sırf sana yardımcı olmam için özel mesaj attı bana dün. Yani senin için geldim. Umarım işe yararım. Görüşmek üzere.
Rüyakar (3.4k puan)  
Sağolun görüşmek üzere:))
+5 oy
Rüya Tabircisi (6.9k puan)  
Sakın anlaşma yapma ,belli ki kafanı baya karıştırıp seni ikna etmeye çalışıyor ,o olmadan da üçüncü gözünü kullanmak tabi ki mümkün seni sadece kendisine muhtaçmış gibi gösterip seni zayıflatmaya ve kendisiyle anlaşman gerektiğine inandırmaya çalışıyor ,dediğim gibi anlaşma yapmamalisin asla ona bağlı olarak bilgiler almanın seni yavaş yavaş kotulestirecegini  ve bunun seni tehlikeye surekleyebileceğini lütfen unutma,yani işin içinden çıkamazsın ve ona ihtiyacın yok sen başlı başına zaten bir kullanıcısın ve bunu gayet güzel de yapabilirsin ,aldanma, kendine iyi bak ve kabul etme ,ne inatciymiş bu da :-D
Rüyakar (3.4k puan)  
Ben de kendinin ne olduğunu anlamadım ki.Bu seferde benim yaşlarımda bir erkek gördüm buda başka biri olduğunu iddia etti.Kafam allak bullak
0 oy
Rüya Tabircisi (6.9k puan)  
Evet dedim ya başka bir boyutu da görüyorsun ve oradaki gözle görülmeyen varlıklar senin onları gördüğünün farkında oldukları için senin ile tanışıyorlar ,ama anlaşma yapmak isteyen olursa asla kabul etmiyorsun ne olursa olsun ,isterse melek gibi iyi olsun ,fakat onlarla konuşmaktan ve selamlasmaktan bir şey yapmamalisin ,ve onlara hiç kötü davranma hep nezaketle reddet tekliflerini ve nezaket ile konuş ,tabi anlaşılan bunlar iyi varlıklar pek zararı dokunmayan fakat daha kötüleri de denk gelebilir kendini hazırla ama eğer korkuyorsan da umarım kapanır da normale dönersin diye umuyorum, ve dediğim gibi normal aslında farklı olacaktır hep aynı varlıklar görünecek değildir:-)
Rüyakar (3.4k puan)  
Çok korkuyorum ve biraz kaba  konuştum çok ağır olmayan küfür de ettim sinirden çünkü beni uyutmadı.Yaşım cidden küçük liseye gidiyorum.Böyle yeteneğimin olması çok kötü
0 oy
Rüya Tabircisi (6.9k puan)  
Korkma ,korkasin diye söylemedim nazik davranmaya çalış demiştim yani ,bı dahakine sen de normal davranmaya çalış olur biter ,hem sana zarar veremez Allah izin vermedikçe korkma ,hem kötü niyetli değilsin ki ,o anlamıştır rahatsız olduğun için ondan böyle kabalastigini :-) korkma:-)
Rüyakar (3.4k puan)  
Sağol korkmam demek isterim gündüz korkmuyorum ama gece korkuyorum.Çünkü gece uyumak için gözümü kapattığımda mavimsi grimsi yeşilimsi değişik bir varlık saniyelik gözümün önüne geldi.Okadar korkunçtu ki anlatamam.
Rüyakar (3.4k puan)  
Bir de bu gözü nasıl kapatırım?
0 oy
Rüya Tabircisi (6.9k puan)  
Bu elbette ki senin için çok zor olmalı , birden belirmesi gibi sana görünmesi , umarım rahat uyuyabilirsin ama sana görünmeleri normal çünkü artık onlarında enerji boyutunda ve onların farkındasın ama sana görünseler bile zarar veremezler , bol bol dua et ,Seni koruyan Rabb'in var unutma :-)
Rüyakar (3.4k puan)  
Haklısınız sağolun.yakın bir arkadaşım var onun da hep rüyaları çıkıyor.ve o da benim gördüğümün aynısını görmüş.Yani ben ona öyle bir şey gördüm dedim o da daha ayrıntılı tarif etti ben de gördüm dedi.Ama o 3.gözünü açamıyor sizce onda ne var?
Rüyakar (3.4k puan)  
Açamıyordan kastım benim gibi hissedemiyor.Ama rüyalarının çoğu yakın tarihte çıkıyor hem de gördüğü gibi birebir kıyafetler bile aynı oluyormuş.
0 oy
Rüya Tabircisi (6.9k puan)  
Onu durumu biraz daha farklıymis  sen normal olarak o ise rüyalarında yani bilinç dışı yapıyor bunu , rüyalar haber verebilir bazen .... Aslında bu konu baya karışık bende pek bilemiyorum , aklını karıştırmak istemem Karis ve Karga gibi üyeler bu konularda daha bilgililer ,sana daha iyi yardımcı olurlar benden :-) üye bilgilerinin yanındaki özel mesaj kısmından da konuşabilirsin istersen ellerinden geldiğince dinleyiverir ve seni bilgilendirip yardımcı olurlar veya başka üyeler ile de bilgi iletişiminde olursun ,bende daha yeniyim aslında daha yeni yeni birkaç bilgi ediniyorum , daha fazlası beni aşıyor,hem seni yanlış yönlendirmek istemem ,ama bildiğim kadar sana yardımcı olurum :-)
Rüyakar (3.4k puan)  
Anladım sağolun:)Bende gözüm açık ama imgeleme sıkıntım var sanırım göremiyorum sadece hissediyorum
Rüya Tabircisi (6.9k puan)  
Daha yenisin ondan gün geçtikçe tecrübe edineceksin:-)
Rüyakar (3.4k puan)  
Anladım peki kapatmak istersem nasıl kapatırım nasıl açtığımı da bilmiyorum ama:(
+4 oy
Rüyakar (3.9k puan)  
Ben de pek bilgili değilim ama anlaşmamanı kesin bir şekilde söyleyebilirim. Sakın anlaşma. Aldanma onlara. Kabul edesin diye her şey güzel ve iyiymiş gibi gösterebilirler sana.
Sen bol bol Ayetel Kürsi oku.
Rüyakar (3.4k puan)  
Nasıl kapatıldığı bu gözün hakkında bir bilginiz var mı acaba?Kapatmak istiyorum.
Rüyakar (3.9k puan)  
Hiçbir bilgim yok, bilsem inan ki sana yardımcı olurum :(
Dur araştırayım ben. Ama Lacivert'in de dediği gibi Karga ve Karis bu konuda bilgi sahibidirler. Sana yardımcı olacaklarını düşünüyorum.
0 oy
Rüyakar (3.9k puan)  
Bazı insanlarda 3.göz kendiliğinden açılıyormuş. Bazıları ise 3.gözü açmak için çalışmalar yapıyormuş. İki farklı durum olmasına rağmen ortak olan bir şey varmış. O da 3.göz kapanmıyormış.

Ya ben de kaynakların yabancısıyım. Gerçekten de kapanmıyor mu bilmiyorum.
Kapanıp kapanmadığı ile ilgili bilgi veren olursa memnun oluruz.

Gerçekten de sakinliğini koru. Dualar seni korur. Kapanmıyor dediğim için hemen panik yapma belki seninki kapanır. Merak ettiğin için araştırdım ve bunlarla karşılaştım.
0 oy
Rüyakar (3.4k puan)  
Bu göz açılma olayı olmadan ben bir cinle konuştum baya bir süre gitmesini istedim gitmedi.En sonunda kurtuldum.Şimdide yaşlı adam genç çocuk çıktı.Bir de bir ruh geldi kendisinin cin değil ruh olduğunu söylüyor.Ve benim hissetmeme engel oluyor.Sürekli konuşuyor Anlaşırsak bana izin vericeğini diyordu.Ama onu da reddettim o da gitti.O da yaşlı adam olarak gelen kişiymiş dedi.
0 oy
Rüyakar (3.9k puan)  
Yaşlı adam olduğunu kim söyledi anlamadım?

Bir şey anlatayım. Küçükken anneme de enerjisel bir varlık gelmiş ama annem cin olup olmadığından şu anda bile emin değil. Anneme "gelecekten sana haber vericem" demiş. Annem korktuğu için istememiş ama korkusunu ona yansıtmamış. Annem "eğer kabul etseydim benimle anlaşma yapacaktı muhtemelen" dedi. Annem onu geri yollamış daha da karşısına çıkmamış. Annem enerjisel varlıklarla ilgilenmez, araştırma falan yapmaz. Annemin hisleri çok kuvvetli olduğu için anneme geldiğini düşünüyorum.

Sende de böyle bir durum söz konusu ise seni kapmaya çalışıyordur ben böyle düşünüyorum.
Rüyazede (900 puan)  
Hissetmene engel mi oluyor? Durugörü yapmana mı, herhangi birşey hissetmene mi
Rüyakar (3.4k puan)  
Yaşlı adam gözümün önüne geldi gördüm bana el uzattı.Oradan biliyorum.Benimde hislerin çok kuvvetlidir bilirim çoğu şeyi.
Rüyakar (3.4k puan)  
Ben zaten gözümü kapatıp göremiyorum.İstediğim şeyi düşünüyorum cevabını hissediyorum.
Rüyakar (3.9k puan)  
Anladım.
Üzerindeki korku, endişe, ağırlık nedense bana da geçti biraz başım sızlıyor. Gerçekten de sakin ol.
Ailen seni neden psikiyatriste götürüyor? Ciddi ciddi ruhsal problemin olduğunu mu düşünüyorlar?
Rüyakar (3.4k puan)  
Evet bana inanmıyorlar problemimin olduğunu düşünüyorlar.Ben de pskiyastriye gidiyorum
Rüyakar (3.4k puan)  
Benim başım ağrımıyor size nasıl yaptım ki bunu?
Rüyakar (3.9k puan)  
Senlik bir şey yok ben hep böyleyim ister istemez mıknatıs gibi çekerim.
Rüyakar (3.4k puan)  
Anladım yine de kusura bakmayın:(
Rüyakar (3.9k puan)  
Yok ya önemli değil ben hani laf olsun diye anlık olan bir şeyi söylemek istedim :D
Rüyakar (3.4k puan)  
O zaman iyi:)

İlgili rüyalar

+8 oy
6 yorum 109 okuma
+5 oy
1 yorum 38 okuma
21 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Lacivert   24 93 181 yazdı
+5 oy
1 yorum 52 okuma
11 Aralık 2019 Durugörü kategorisinde Aysun1991 Karabasan (400 puan)   yazdı
+10 oy
11 yorum 418 okuma
22 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Prenses789 Rüyakar (3.4k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 38 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+2 oy
12 yorum 15 okuma
3 gün önce Durugörü kategorisinde Sonbahar Uzman Yorumcu (27.5k puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 43 okuma
3 Şubat Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 31 okuma
12 Kasım 2019 Durugörü kategorisinde Zeynep_gl Karabasan (400 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 57 okuma
9 Kasım 2019 Durugörü kategorisinde Eyja Rüyakar (3.9k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63.6k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

75 Aktif
3 Üye ve 72 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7856
Dün : 22652
Toplam : 16011914
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3335 e
  2. Sonbahar - 677 e
  3. Karga - 459 e
  4. kuzgun - 158 e
  5. Likya - 101 e
  6. yirmiyedi - 71 e
  7. Arşiv - 66 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...