Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (8.6k puan)
Ben bizim boncukla oynuyorum yine yine aynı kısım sonra dışarda birşeyler oluyor böle ben kuş omzumda dışarı firliyorum biseymi oldu diye. Sonra bakıyorum bisey yok bizim boncuk dışarı çıkınca kocaman bir kuş oluyor ben tabi şok sana yazıyorum bunu mesajla fotoğrafını çekip atiyorum sen bana cevap vermiyordu. Sonra boncuk kanatlarıyla sirtima gel diyor ben atliyorum sırtına uçmaya basliyoruz gökyüzünde. Mesajima cevap vermemistin senin yanına geliyorum. Diyorum ki bu gün hafta içi okulda dır iskenderuna gidelim. Uçakla iskenderuna indidigim manzarayı gordum bembeyaz bulutların ustundeyim güneş yeni doguyor hafif usuyorum İskenderun körfezi altimizda guneste ısıtmaya başlıyor yavaştan pamuklarin ustunden bakıyorum sanki. Sonra seni goruyorum üniversitenin önünde ama etrafın kalabalık ve sürekli mesajlasiyosun sağına soluna bakiyosun bende inmeye çalışıyorum ama boncuk inmiyor. Sen hep etrafındakilere bakiyosun ben sana mesaj atiyorum bana yazmiyosun ama mesajlar yaziyosun konusuyosun milletle konusuyosun benim mesajima cevap vermiyosun. Kuşa bağırıyorum in diye sana bağırıyorum Nilay diye duymuyosun hep cevrenle konusuyosun kuş bir turlu inmiyor sonra yükselmeye başlıyor bulutlara doğru baya yükseliyor ben ağlıyorum tabi seni arıyorum sonra teli aciyosun çok önemli işlerim.vardı diyosun ben sana durumu anlatıyorum telde sen pek dinleniyosun . sonra bulutların orda bir yer var kuş beni oraya goturuyor bahçe ve bir saray gibi bir yer böyle goruyorum orayi beyaz bulutların üstünde yeşil.bahçeli mavimsi bir yer uctukca ucuyoruz ama baya uzakta sonra bir anda tekrar senin oraya iniyoruz ama nasıl hızlı ben antliyorum sonunda kuştan dusuyorum böyle yere bacagim kırılıyor sen geliyorsun hastaneye goturuyosun beni ben sana soruyorum neiye cevap vermedin telefonlarima diye niye hep cevrene baktin diye bana isim vardı öle gerekti diyosun tabi delleniyorum hastanede bacagimi tekrar kiriyorlar kuş geliyor yine bu sefer kuculmus hastane odasında ben yatiyorum benim ustume konuyor sende refakatçi bekliyosun sonra uyandım zaten rüyayı okadar neet hatırlıyorum sanki rüya değil yaşadım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 11 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 37 okuma
19 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Dilek Rüyazede (80 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 233 okuma
11 Eylül 2016 Rüya kategorisinde Dilek Rüyazede (80 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 45 okuma
3 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde semiha28 Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde ebrehe Rüyazede (160 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Jyotish Rüyazede (320 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...