Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
39 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (8.9k puan)
Rüyamda benim sevdiğim ama onun beni sevip sevmediğinden emin olamadığım çocuğu gördüm.Benimle sevgili olmak istediğini söylüyordu ve bende kabul ediyordum.Sonra telefonundan fotoğraf çekiniyorduk ve bana 'Dilan'dan bile güzelsin' diyordu.Dilan onun eski sevgilisi.Çok mutlu oluyordu.Benim saçlarım açık kahverengiydi ve uzundu rüyamda.Sonra insanlar cadde boyunca bize doğru koşmaya başladı.Caddenin başında teröristler vardı ve tanklar vardı.İnsanlarda ezilmemek için bize doğru koşuyorlardı.Bizde koşmaya başladık.O benim elimi tuttu ve biz el ele koşmaya başladık.Sonra herkes düz giderken biz sağa döndük ve mağaraya girdik.Mağara karanlıktı ama yinede loş bir ışık vardı.Ben mağaranın tavanına doğru baktım.Sonra uyandım.

1 yorum

+1 oy
Rüyakar (2.5k puan)
Rüyada mağara görmek, rüya sahibinin korkularından kaçmaya çalışmasına işaret eder. Rüya sahibinin hayatı sürekli olarak endişe, kuruntu ve kuşku ile geçiyor ve rüya sahibi de kendini savunmak ve korumak için emin olacağı yerlere kaçıyor demektir. Rüyada mağara görmek, rüya sahibi için anne baba yanı yani evi olarak da tabir edilir. Rüyasında mağara gören kişi kaç yaşına gelirse gelsin, hayata ve kötü insanlara karşı kendini küçücük ve savunmasız bir çocuk olarak görüyor ancak anne ve babasının yanında güvende olduğunu hissediyor ve ancak onlarla tam olarak mutlu oluyor demektir.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 59 okuma
14 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 131 okuma
13 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 45 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 30 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 64 okuma
8 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Sibel yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
11 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Görüşmecisi (36.4k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 21 okuma
16 Kasım 2016 Rüya kategorisinde shaw Rüyazede (356 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 21 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...