Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+16 oy
342 okuma
Durugörü kategorisinde Rüyakar (3.3k puan)
İnternette birinin rüyasına girme diye bir şey gördüm.Ben de annemde deniyim doğru mu dedim.Akşam yaparken 3.gözümün olduğu yer sızladı.Aslında sızlama değil farklı bir şey orada göx olduğunu hissettim ve gözümü kapatıp bakınca gözü görüyorum.Bir de yaşlı bir adam gördüm uykuda değildim ama gözümün önüne geldi.Adamı hiç görmedim önceden.Bana elini uzattı ben de korktum lambaları açtım ailemin yanına gittim.1 gün boyunca 3.gözüm sızladı gibi.Ne oldu bilmiyorum ama gözümü kapatınca orada bir göz görüyorum.Bir de bir kişiyi düşününce onun ne yaptığını öğrenebiliyorum veya ne giydiğini ama göremiyorum.sadece içimr atıyorum mavi giydiği doğuyor.Bilen biri anlatabilir mi?Orada göz hissettiğim için rahatsız oluyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

11 Yorum

+12 oy
Rüya Tabircisi (4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Üçüncü gözünü açmak için çalışmalarda bulunmuş muydun daha önce ben de kahine katılıyorum Bu konu da çok yeteneklisin. Eğer çalışma yapıyorsan çalışmalarını bırakma tabi kendine güveniyorsan çünkü üçüncü gözü açılan bazı insanlar korkuyormuş
Rüyakar (3.3k puan)
Anladım sağolun tekrardan dediğiniz gibi okudum:))
Rüya Tabircisi (4k puan)
Puan biriktirmezsen puanın eksilere düşer ve karabasan ünvanını alırsın
Rüya Tabircisi (4k puan)
Rica ederim aklına takılan olursa sorarsın
Rüyakar (3.3k puan)
Tabi ki de:))
+3 oy
Uzman Yorumcu (30.7k puan)
Cinlenminmissin ne 3. Gözü naptın sen kendine yahu. Korktum ben şimdi bu olaydan. Geçmiş olsun sana ne diyeyim ki
Rüyakar (3.3k puan)
Ne demek istediniz anlamadım:(
Rüyakar (3.3k puan)
Acaba açıklar mısınız?Bir bilginiz mi var?
Uzman Yorumcu (30.7k puan)
Ifritlerle ugrasmayin
+14 oy
Rüya Yorumcusu (17.3k puan)
Bence yeteneklisin ve geliştirmelisin bunu. Gerçekten üçüncü göz sezgilerle ilgilidir ve geliştirilebilir.

Açılıyor sezgilerin.
Rüyakar (3.3k puan)
Ya ben daha liseye gidiyorum.Sizce yeni yeni mi çıkıyor bu özellik.Bir de ben gerçekten bir ruhla konuştum
Rüyakar (3.3k puan)
İnanmazsınız büyük ihtimal aileme söylediğimde psikiyatriye götürdüler.Doktor da bir şey bulamadı.Gayet normal hatta yaşıtlarımdan zeki olduğumu söyledi.
Rüyakar (3.3k puan)
Anlıyacağınız psikiyatri bir şey bulamadı ben de aileme cidden konuştuğumu söylüyorum ama şimdi başka bir doktora götürecekler.3.göz olayını söylediğimde yine psikolojimin bozuk olduğunu dediler.Ben de artık onlara anlatmak istemiyorum.
Karabasan (-231 puan)
Bu tarz şeylere zaten psikiyatri psikolog falan çözüm bulamaz onlara gitmeniz başta hata zaten çünkü onlar bilinçaltında yatan şeylerle uğraşır yani kendi irademizle olmayan, korku edindiğimiz şeyler vs. Yani içine cin giren (varsa böyle bir şey) birini hastaneye götürdüğünüzde cinle konuşup hadi çık girdiğin ruhtan falan diye mi ikna edebilir napabilir kendiniz dışındaki başka ruhsal, ruhi olan şeylere fayda ettiğini görmedim ben olmaz da zaten :) bunun psikolojiyle alakası yok.
Karabasan (-231 puan)
Dediğiniz gibi sezgi işleri, sezgi gücü
+13 oy
Rüya Bilgesi (177k puan)
Güzel bir yetenek daha. Bu konuya döneceğim uygun bir zamanda. Ama kahin ve rossesse katılıyorum. Neler yapabiliriz konuşalım.
Rüyakar (3.3k puan)
Anladım sağolun:)
Rüyakar (3.3k puan)
Peki rüyada falan anlaşma yapmak istiyorlarmış.Rüyalarımda pek mantıklı şeyler yapmam.Anlaşmayı kabul ettirebilirler mi ozaman?
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Güzel soru ama maalesef benimde bu aşamada fazla bilgim yok. @Karga'yı bekle :)
Rüya Bilgesi (177k puan)
+11 oy
Rüyazede (369 puan)
Bu çok güzel bir yetenek.Korkmamaya çalışmalısın.Bir önerim daha var çevrendekilere bu konudan bahsetmen iyi olmaz sanırım çünkü günümüz çevresi böyle konulara alışkın değil ve kabullenmek istemiyorlar.Korkmayıp üstüne gidersen güzel şeyler ortaya çıkacaktır eminim.
Rüyakar (3.3k puan)
Öncelikle teşekkür ederim eğer bilginiz varsa durduk yere gözümün önüne uyumuyordum ama gözlerim kapalı idi.Yaşlı bir adam geldi ve bana elini uzattı sizce bunun nedeni ne?
Rüyazede (369 puan)
Öncelikle şunu kesinleştirelim cin kelimesinin anlamı bilinmeyendir.Size elini uzatan varlık size yardım etmek istiyor mu istemiyor mu onu konuşursak.Size neden yardım etsin diye sorular var şuanda kafamda.O gördüğün varlık tekrar gelirse korkmayıp bu soruları ona sorman lazım eğer ki  kullanıldığını hissedersen zaten bir anlaşma yapma.Benim burda gördüğüm şu sende bir yetenek var ve başka varlıklar bundan haberdar bu yüzden senle iletişime geçip  senin dünyadaki maddi bedeninden faydalanmak istiyorlar.Neden ben dersen senin bahsettiğin üçüncü göz yeteneği çok az kişide bulunmakta ve buna sahip olanlar da kendilerini açığa vurmazlar.Dediğim gibi çevredekiler bunun gibi şeyleri kabul etmezler.Bu gece bir daha denemeye çalış.
Rüyakar (3.3k puan)
Yaşlı adamın bir varlık olduğunu mu düşünüyorsunuz siz?Evet önceden uzun bir süre varlıkla konuştum başta güzel geldi her şeyi bilmek ama sonra korktum ve istemedim ben de gitmesini istedim ama gitmedi belli bir süre sonra da gitti.Ben de yetenek olduğunu düşünmüyorum çok korkağım çünkü onunla konuşunca tek başıma odamda kalamadık hep korktum.Bu gelen yaşlı adam ise bana elini uzattı ve ben yine çok korktum.Hayatım bıyunca hep korkaktım kedilerden de çok korkar ve tırsarım mesela
Rüyazede (369 puan)
Bahsettiğim yetenek şu o varlığın senle konuşabilmesi için veya senin onu görebilmen için üçüncü gözünü iyi kullanan biri olman lazım.Bana daha önce hiç böyle bir şey olmadı ama ben de bu gibi şeylerden korkardım bi aralar. Yaşlı adam size bir teklifte bulunmuş ve bunun karşılığında şartları vardır elbet.Kormak normal.Kendimden bir örnek vereyim astral seyahata merak saldım bi aralar şimdi de uğraşıyorum aslında.Çok denemelerim oldu ama başarısızlıkla sonuçlandı.Bir gün denediğimde evde kimse yoktu.İyi gidiyordu  bir titreme geldi bana ama nasıl kendimden geçtim hissedmiyordum kendimi ve etrafımda değişik varlıklar olduğunu hissedmeye başladım korkmuştum çok.Sonra birden sıçradım yataktan.Ve o yorgunlukla uyudum hayatımda yaptığım en yanlış durudu çünkü ne kadar sürdü bilmiyorum ama görebildiğim kadarıyla siyah bir şey üzerimde çok uzun süre kaldı ve ben kendimi oynatamıyordum normalde böyle olduğu zamanlar 2-3 dk sonra düzelirdim ve bir varlık falan da görmezdim.O korkuyu unutamıyorum ama ertesi gün yine evde tektim ve yine denedim.Üstüne gitmen lazım cidden güzel bir yetenek sahibisin
Rüyakar (3.3k puan)
Anladım teşekkürler onların teklifini uykuda gibi kafam yerinde olmadığı zamanlarda kabul etmem mümkün mü?Tek korkum bu şuan?
Rüyazede (369 puan)
Tekliflerini kabul etmen şöyle bir şey onların şartlarına uygun davranırsan karşılığında bir şeyler alırsın davranmazsan alamazsın.Yani öyle ben teklifi kabul ettim diye onların istediği gibi olmak zorundayım gibi şeyler yanlış burda önemli olan senin iraden.Yeteneğin için de denemeler yapmalısın mesela şuan benim ne düşündüğümü bile istersen bilebilirsin.
+10 oy
Rüyazede (47 puan)
Geçen yıl bende bir YouTube videosu üzerine, merak edip kendimce bir şeyler yapmak istemiştim. Daha ilk denememde önümden siyah birşeyler bana bakarak geçmeye başladılar. Tuhaf tuhaf sesler duymaya başladım. Sonra korktum ve devam etmedim :) ama eğitimli bir şekilde bunu kullanırsan eğer iyi bir yetenek olduğunu duymuştum. Ama çok hassas bir konu olmasından dolayı dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum
+13 oy
Rüya Tabircisi (10.4k puan)
Merhaba, 3. gözünü güle güle kullan ;) İlk gördüğünde bunu hissetmen tabi ki normal ama o dünyaya açıldığımızda ilk hatırlamamız gereken; korku korkudan ve endişeden beslenir. Bilmediğimiz, ön göremediğimiz tanımadığımız şeyler bizi endişelendiriyor. Kendini sakinleştirebilirsin, kontrol sende ve kontrol sende olduğu sürece korkacak birşey yok aslında. Duyuların, görülerin çok güzel. Tek göz görmek de ayrıca zararsız ve hatta korumacı bir sembol. Bir bedensiz varlık gördüğünde onlarla kibarca sohbet edebilirsin, mesela kibarca nereden geldiğini, hatırını sorarak başlayabilirsin. Böylece iletişim de kurabilirsin, kendine güvenli güçlü bir canlı varlık olduğunu da ifade etmiş olursun. Elini tutmak istemediğin sürece hiçbir şey seni zorlayamaz. Direksiyonda kal ;) Güzel uyanışlar
+5 oy
Rüyakar (3.3k puan)
Tek göz şuanda yok.Odaklanınca görüyorum o da beynimi yoruyor.Tek sıkıntım her şeyi hissedebiliyorum ama imgeliyemiyorum.yanı göremiyorum. Ama hissettiklerim genel şeyler doğru çıkıyor ayrıntıya girince yanlış olabiliyor.
+7 oy
Rüya Tabircisi (10.4k puan)
Simdilik 'oyuncu/yonetmen' degil de 'seyirci' koltugunda oturup derin bilincine izin verirsen zaten dogru veya yanlis mekanizmana gerek kalmaz. Hersey bilinc ve bilgi olur kendiliginden akar. Hiclik moduna gecmek genelde kolay olmuyor, kendimize zaman sabir vermemiz gerekiyor, bilmiyorum kelimelerim ifade edebiliyormu, ama o hiclik moduna gectiginde karsindakinin giysi renginden fazlasini bilebilirsin, hem de 'dusunmene' gerek kalmadan
Rüyakar (3.3k puan)
Anladım demek isterdim ama biraz karışık:)
+8 oy
Rüyazede (400 puan)
Cin min hikayelerine fazla kulak asma. Herşey zihinde başlar ve zihinde biter. Kendine güvenirsen ister farklı boyutlardan gelen varlıklar olsun isterse hayalgücünün ürünü olsun rahatlıkla kontrol altına alabilirsin. Cesur ol. Korkuyu bırak. Hepsi 3. Göz de dahil hepsi senin zihninde. Sana psikiyatrik tanı koymalarına izin verme. Çünkü zihnin yapabilecekleri hakkında hiçbir şey bilmiyorlar. Bilen biri var. Çok üzerine gelinirese onunla iletişime geç. İsmi Cem Şen. Internette videolarını bulabilirsin. Telefonu 05323935875. Sevgiler
Rüyakar (3.3k puan)
Sağolun psikiyatri bir şey bulamadı bulamayınca da depresyondasındır hayali üretiyorsundur dedi:(İlaç verdi ama işe yaramıyor
Rüyazede (400 puan)
Cem Şen'i araştır. İstanbul'da. Memnuniyetle sana yardım edecektir. Derdinin çözümü büyük ihtimalle onda... şüpheye kapılırsan sorularına cevap veririm. Endişelenme.
Rüyazede (400 puan)
Rüyazede (400 puan)
Bana ulaşabileceğin isim facebookta
 Duygu Bolgül
Parmağında kelebek tutan resmim var.
Cem Şen'den bahseden mesajları atanla aynı kişiyim. Sevgiler...
Uzman Yorumcu (24k puan)
Teşekkürler Duygu
Rüyazede (400 puan)
Birşey değil
+9 oy
Rüya Tabircisi (10.4k puan)
Cevap istiyorsun, merakını anlıyorum. Kafan çok karışık ve somut cevap bekliyorsun. Evrenin bir matematik problemi gibi tek formulu yok. Cin dediğin şey bedensiz güçsüz bir varlık. İyisi var kötüsü var. Bana çok masalsı geliyor bu kelime, ruh, bedensiz ya da inorganik diyebiliriz onlara. Herkese farklı sorular sorup farklı cevaplar almak, kafanı iyice karıştırmak yerine bence önce meditasyonu deneyimlemelisin.  Eğer hiçliğe geçersen algın ve bakışın kendiliğinden değişecek. Enerji gönderme, telepati, telekinezi vs. herşeyin herşeyin kökeninde yatan ana nokta meditasyon. O hiçliğe geçtiğin an, zihin annenin, babanın, ilk okul öğretmenin, arkadaşın ayşenin alinin sesiyle/zihniyle/öğretisiyle düşünmeyi bırakıp özüne bağlanıyor. O noktada sorduğun sorular bile değişecek. ANAHTAR: başta korkabilirsin, ama sadece korkunu seyret, deneyimle. Korkuyu besleyip büyütürsen korkuya gidersin ve zihnin endişe ettiği şeylere toslarsın. Meditasyon yapmanının da 1001 yolu var. Bir ara ortak sayfalarımızda yazarım.
Rüya Tabircisi (5.3k puan)
Ne güzel anlatmışsın..
Rüyakar (3.3k puan)
Sağolun:)))

İlgili rüyalar

+7 oy
4 yorum 91 okuma
+9 oy
3 yorum 141 okuma
+4 oy
0 yorum 15 okuma
13 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (522 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 30 okuma
8 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Mirac Uzman Yorumcu (30.7k puan) yazdı
+4 oy
3 yorum 38 okuma
25 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Murtaza yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (68.7k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 13 okuma
17 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Oya Rüyazede (51 puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 25 okuma
21 Eylül 2019 Rüya kategorisinde algu0 Rüyazede (89 puan) yazdı
+9 oy
2 yorum 54 okuma
18 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Merakettim67 Rüyakar (601 puan) yazdı
+8 oy
3 yorum 86 okuma
+7 oy
5 yorum 1.9k okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.7k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

89 Aktif
0 Üye ve 89 misafir
Bugün : 2030
Dün : 24263
Toplam : 13425809
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 208 e
  2. Likya - 43 e
  3. Karga - 42 e
  4. Rüya Tabircisi - 40 e
  5. Ruya.ci - 17 e
  6. sonsuz - 16 e
  7. Simge - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...