Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (8.9k puan)
Rüyamda üç yıl kadar önce ölen baba tarafından dedem ile hâlâ hayatta olan annneannemi gördüm.dedem şuursuz davranıyordu yerde yatıp üstü başı çamur oluyordu. Sonra üçümüz bilmediğim bir evdeydik.dedemin görünüşü kendisi değil ama onun olduğunu biliyorum. Öğrendiğime göre rüyamda dedem annneannemi bir kalem ile öldürecek. O kalem vitrinde duruyor. Ben gidip o kalemi alıyorum ve anneannemin sol kaşının üstüne kafasına vuruyorum kalemle.kan akıyor ama öyle çok değil. Ardından anneannem kollarimda yığıldı. Ben ağlamaya başlıyorum. En son ona beni hiç unutma diyorum ve uyanıyorum.uyandığımda da sarsilarak agliyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 2 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 30 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
1 yorum 11 okuma
21 Mart Rüya kategorisinde Chieftain yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Ela yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
+1 oy
0 yorum 21 okuma
19 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ceren yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+3 oy
0 yorum 34 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...