Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
40 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (8.6k puan)
merhaba,

rüyamda eski sevgilim bizim eve gelmişti masada oturuyorduk annesi ile birlikte eski sevgilimin üzerinde beyaz gömlek ve boynunda gümüş kolye vardı babam vardı karşısında babam ona kızıyordu oda sadece gülerek haklısın diyordu babam a ve evin içi aydınlıktı daha sonra başka bir eve geçiyordum ve çıplaktım kimi görsem çığlık atıp kaçıyordum evde yine eski sevgilim vardı oda da ve arkası dönük giyiniyordu oradan da kaçıyordum sonra başka bir odaya geçiyordum ve bir anda tekerlekli sandalyede bilgisayar başında oturuyorken buluyordum kendimi annem dışarı gezmeye çıkarıyordu hol gibi yerde dolaştırıyordu beni daha sonra bir kadın gelip ayaklarımı gıdıklıyordu ben de ağlayarak kalkıyordum ayağa

anlamı öğrenmek istiyorum

1 yorum

+1 oy
Rüyakar (2.5k puan)
Eskide kalan kisi ve olaylar size ayak bagi olmus..gecmisi  sevgiyle halledip  feraha geciceksiniz..biraz gayret edin ..

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 50 okuma
21 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
23 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Ömer yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
22 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Elif yazdı
+4 oy
2 yorum 62 okuma
8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde topraksuneşem yazdı
+5 oy
1 yorum 9 okuma
+3 oy
0 yorum 13 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (200 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 24 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
+2 oy
1 yorum 16 okuma
24 Nisan Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-70 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...