Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (633 puan)
Bu da aklıma düşen ikinci rüyamın başlığı. Bu rüyayı 3 yıl önce gördüm. Lisede duygusal anlamda bir kazık yemiştim. Onun acısıyla niyet edip uyumuştum ve bir rüya görmüştüm. Bu niyeti edip rüyayı görmesem de olurmuş aslında ama son zamanlarda aklıma çok düştüğü için bunu da yazmak istiyorum.

Niyetim okul bitmeden hayatıma birinin girip girmeyeceği ile ilgiliydi. Aklımda belirli bir kişi yoktu. Okuldan kastım lise içindi. Şu anda Üniversitedeyim. (Üniversitede olduğum için bunu yazmak bana saçma geliyor ama aklıma takılıyor)

Rüyamda elimde bir askı vardı. Askıda da kıyafet asılıydı. O askıyı boru gibi bir yapıya asmam gerekiyordu ama boyum kısa olduğu için boruya yetişip asamadım. O esnada 1 yıl boyunca sınıf arkadaşlığı yaptığım bir erkek yanıma geldi (lisede bu kişi) elimden askıyı aldı ve boruya astı.
Kardeşim ile kendi akbilimi gördüm. (yakın zamanda eski akbilimi oldu)  akbilimin kabı yeşil renkte idi rüyamda da aynı şekildeydi. Kardeşiminkinin ise reelde mavi renkte akbil kabı var (hãlâ aynı) ama rüyamda rengi pembe idi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (124k puan)
Merhaba,

Rüyanız sizi o dönem için önünüze bakmanız ve olanları unutmanız konusunda uyarmış. Çünkü yaşadığınız olay sonrası bir mutluluk yaşayacağınıza işaret etmiş. Belki de daha sonra hayatınızda çok daha iyi şeyler olacağına işaret etmiştir.Rüyalarınız geleceğinizin daha iyi olacağı anlamına gelir.

Sevgiler,
+3 oy
Rüya Bilgesi (574k puan)
askıyı boruya asmaya çalışmanı önceliği sorumluluklarına vermeni işaret etmiş evet mutlu olman için gerekli sorumluluğu yerine getirmene işarettir. buda bence okul hayatına öncelik vermendir ilişki konusunun senin için zaman istediğine çıkıyor boyun kısa olduğundan dolayı, erkeğin yardım etmesi ise kötü gün dostu olanbirinin farkına varacağına işaret etmiş. akbili ise kısıtlı imkanlar içinde olduğunuza hayatta tasarruf edeceğine yada ettiğine bu şekildede sonun hayırlı olacağına yorumluyorum. akbilde tasarruf etmen gerektiği ön plana çıkmış. yada imkanlarının kısıtlı olduğuna ama iyi olan akbilin renginin pembeye dönmesidir.
Rüyakar (633 puan)
Evet, lisedeyken zamana ihtiyacım vardı ama şimdi akışına bıraktım.
Peki bu neyden tasarruf?
Rüya Bilgesi (574k puan)
maddi görünüyor gibi geldi bana akbil neticede bir araç  ama birikim gibi yada ucuz kullanılan bir cihaz olacağını varsayarsak maddi duruyor tabi hayatın akışı içindeki kararlarında olabilir ama yolculuk içinde kullanılan bir cihaz olduğunda hayatın akışını da işaret ediyor aslında. ama daha çok maddi diye düşünüyorum.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 31 okuma
6 Haziran Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Rüyazede (48 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
27 Mayıs Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (633 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 15 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Yağmurum Rüyazede (30 puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 23 okuma
22 Eylül Rüya kategorisinde Asli111 Rüyazede (125 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 15 okuma
8 Eylül Tabir kategorisinde Üyeadımyok Rüyazede (34 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 14 okuma
28 Ağustos Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (633 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
+3 oy
1 yorum 13 okuma
13 Temmuz Rüya kategorisinde Erve Karabasan (-11 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 18 okuma
7 Temmuz Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.8k rüya

15.9k yorum

9.7k düş-ünce

2.2k üye

51 Aktif
2 Üye ve 49 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12196
Dün : 18935
Toplam : 10565164
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 977 e
  2. Karga - 100 e
  3. kuzgun - 62 e
  4. Yıldız Tozu - 51 e
  5. blmdmr - 36 e
  6. Merve3434 - 35 e
  7. Turna - 31 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...