Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
55 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (284 puan)  
yeniden etikenlendirildi
Rüyamda erkek  kardeşimle bir yoldaydık kamyon tır gibi bir şey vardı ben korkarım o yüzden yanlış yola saptım kardeşim başka yoldan gitti daha sonra onun yanina gitmeye çalışırken ben köprülerin ve akan şu birikintisinin olduğu bi yere geldim en aşağıdaydım yukarı çıkmam gerekiyordu kardeşim beni bekliyordu çıkmaya çalıştım çıkamadım sonra köprülerin dağın içinden böle bi şekilde yukarı yukarı çıktığını fark ettim ama orlardan da su akıyordu ordan çıkmaya karar verdim çıkmayı başardım en yukarı geldiğimde orda sıkışmış çıkamayan bi köpek gördüm çaresizdi ona yardım ettim benim gittigim yoldan oda geldi yolun sonunda ailemle karşılaştım biraz karışık bir rüya gibi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+6 oy
Rüya Tabircisi (5.3k puan)  
Hayatınızda canınızı sıkan düğüm gibi bir sorun var sanki. Bu konu her ne ise, ne yapacağınızı bilmiyor ve korkuyorsunuz. Abinizin bu sorun ile ilgi bir yol gösterme durumu olabilir, yalnız başlangıçta abinizin bu fikri sizin aklınıza yatmıyor gibi.

En aşağıdayken yukarıya çıkmanız, ne kadar umutsuz olsanızda eninde sonunda sorunun çözüleceğine ve ferahlayacağınıza işaret ediyor. Ama köprüler ve akarsulardan geçmeniz, problemin çözümünün biraz vakit alacağını gösteriyor.

Köpeği de yukarı çıkarmanız ise, bu sorun her ne ise mağdur olan biri var sanki. Siz bu mağdur olan kişiyi de yukarı çekip yardım ediyorsunuz. Merak etmeyin yukarı çıkmanız feraha ereceğinizi gösteriyor sadece biraz vakit alabilir, sabırlı olun.

Sevgiler
Rüyazede (284 puan)  
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için
Rüya Tabircisi (5.3k puan)  
Rica ederim :)
+3 oy
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
bir önceki rüyana kıyasla bu rüya anne baba sorunlarına daha fazla işaret vermiş  bi şeyler güzel olacak ama geçmen gereken köprüler var köprüler bir araç kolaylık aslında ama asıl konu burda muhtemelen zor gördüğün kısım bunun aile büyükleri olması o yüzden bu iş sana zor görünüyor.çünkü anna baba sorunları  büyükleriniz olduğundan çözümü daha zor iki büyüğün arasında kalmak diyelim buna. köpek size sadık olan biridir rüyada çıkması rüyala nasıl bağlanabilir bence kardeşiniz olma ihtimali var yada başka bir dostunuz, sizinle fikir birliği edebilir. ama sonuçta çözüm odaklı bir şeyler yapıyorsunuz.ailenizle karşılaşmanız çok iyi olmuş burada ise ailenizin mutlumu yoksa mutsuzmu olduğuna göre iyi yada kötü tabiri size bırakayım aileniz sevinçlimiydi değilmiydi bilmiyorum.tabi kardeşinizle başta bir fikir ayrılığı yaşadığınızıda tahmin ediyorum.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (33.9k puan)  
Merhaba,

Yıldırım rüyasının devamı niteliğinde bir devam rüyası.Çadırda birlikte vakit geçirmek fikrinin nasıl olacağını gösteriyor bu rüya.Aileniz ile bozulan hatta sizin anlatımız ile en aşağı seviyeye inen ilişkiler aslında kardeşiniz ile aynı seviye de iken yolda gördüğünüz o büyük araç yüzünden ilk defa ayrılık süreci başlamış.

Bu büyük araç korkusu her ne ise sizin başka bir yola yani tek başınıza kalma problemine yol açmış.Bu problemde size kimsenin yardım edemeyeceğine dair bir ön görü ile yol ayrımına girmişsiniz.Halbu ki kardeşiniz sizi bırakmıyor sizin bu aşağıdan(depresyonda diyebilirsiniz) çıkmanız için sizi bekliyor.Ancak bu durumdan sadece siz kendiniz çıkabilirsiniz.Aileniz ile attığınız o köprüleri yeniden yapılandırmanız gerekiyor.Bu köprüleri atalı sanırım biraz zaman geçmiş ki sular sy birikintileri görüyorsunuz(köprünün altından çok sular aktı atasözü gibi düşünün)Ancak hem köprüleri yeniden yapılandırıyor,hem de zamana karşı yarışıyorsunuz ve ilişkileri yeniden yapılandırıp konuyu çözüyorsunuz.

Kardeşiniz ile buluşma anı veya bir öncesinde sıkışmış bir köpeği kurtarmak ise bulunduğunuz bu durumdan çıkma serüveninizde elde ettiğiniz tecrübeleri ,sizin gibi ilk defa korkup ,"kimsen bana yardım edemez düşüncesi" yoldan ayrıldığınız anda ki aynı his ve durumda olanlara destek ve yardım amaçlı kullanacağınız gösterir.

DAB,

Selamlar.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 25 okuma
24 Mart 2019 Rüya kategorisinde Zeynep   yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
+9 oy
2 yorum 75 okuma
18 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Su Perisi Rüya Tabircisi (5.3k puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 29 okuma
28 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   11 33 151 yazdı
+5 oy
1 yorum 30 okuma
27 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   11 33 151 yazdı
+6 oy
0 yorum 45 okuma
+3 oy
0 yorum 15 okuma
16 Mayıs Tabir kategorisinde HamzaZERO Rüyazede (8 puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 73 okuma
+4 oy
1 yorum 84 okuma
13 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   11 33 151 yazdı
+7 oy
0 yorum 42 okuma
31 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (120k puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 93 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (200k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

61.9k yorum

24.2k düş-ünce

3.9k üye

103 Aktif
5 Üye ve 98 misafir
Bugün : 33623
Dün : 25779
Toplam : 15913349
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1115 e
  2. Sonbahar - 207 e
  3. Karga - 86 e
  4. Likya - 53 e
  5. kuzgun - 48 e
  6. Ruyadede - 19 e
  7. Rüya Tabircisi - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...