Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
25 okuma
Durugörü kategorisinde Rüyazede (402 puan)
15 Ağustos’ta Güneş Aslan Dolunay Kova’da parlıyor. Venüs de Güneş in kalbinden gülümsüyor. Arketip Master Satürn kurallar, değerler, öğrenilmesi gereken dersler ve Arketip Uranüs devrimci, değiştiren, kazan kaldıran, yeni  düzen getiren … Sahnede olmak parlamak doğasında olan Güneş Aslan…Yaratıcılık, Sosyallik, Büyük Orjinal Fikirler, teknoloji, tüm iletişimlerle ilgili deneyimler ön planda…Heveslerimiz “henüz olmamış” duvarlarına çarpabilir, gözümüzde büyüttüklerimiz gönlümüzden hızlıca yere çakılabilir.

Mitolojide Gökyüzü Tanrısı / Tanrıçası  Gökyüzünün Kendisidir, Mısır’da Gökkubbe Nut, Babil’de Anu’dur.Uranüs aklın metafizikle sezgilerle karşılaştığı  yerdedir.Gölgesi dengelenmezse yıkacak çarpacak temasıdır ruhun..

Kova Dolunay, sezgisel olarak sabırla,özşefkatle, inançla hem kendimizi hem emek verdiklerimizi gözden geçimeye ve  kendimizden başka toplumsal, evrensel düzlemde etkimizi değerlendirmeye çağırıyor güçlü rüyalarla…

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüyazede (402 puan)
Rüyada Yıldız Görmek
Kova Dolunay Rüyalarında olağandışı rüyalar var, günlük yaşama ilham verecek çözüm getirecek rüyalar da var. Rüyada Gökyüzü görmek, hava ile ilgili, hava olayları ile ilgili tüm rüyalar ilginç değişimlere haberci olabilir. Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında rüyada yıldız görmenin haberci rüya sembollerinden olduğunu deneyimledik. Teknolojik Araçlar, her çeşit makina da Kova Dolunay a özgü rüya sembollerinden… Kova Dolunay bilgeliğin, ilahi ilhamın Dolunay’ı… Kendimiz ve başkaları hakkında yargılarımız, kendimizden başka topluma, gezegene, canlı hayata faydamız için içsel çalışmalar,Boğaz Çakra, Üçüncü Göz Çakra, Tepe Çakra dengelemeleri, Mavi Akik, Kyanit destekleyici olacaktır. Daha az önyargıyla, Daha çok önseziyle parlıyor Dolunay…

Ama Venüs ‘ü unutmadan, şarkısı Eş Ruhlara :)

kardeşlikle.

aydakikedi.

İlgili rüyalar

+4 oy
85 yorum 22 okuma
+3 oy
1 yorum 34 okuma
1 Mayıs Rüya kategorisinde Nuriş Rüyazede (8 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 İstihare kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (5.3k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 21 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde B Rüyazede (172 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 45 okuma
17 Haziran Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (1.7k puan) yazdı
+7 oy
0 yorum 30 okuma
18 Mayıs Bilgi kategorisinde Aydaki Kedi Rüyazede (402 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 18 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde Lacivert Rüyakar (656 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 27 okuma
24 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Merve Gelen yazdı
+5 oy
2 yorum 29 okuma
16 Temmuz Bilgi kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (574k puan) yazdı
+8 oy
9 yorum 239 okuma
9 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (68.9k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.8k rüya

15.9k yorum

9.7k düş-ünce

2.2k üye

76 Aktif
5 Üye ve 71 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12490
Dün : 18935
Toplam : 10565458
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 979 e
  2. Karga - 101 e
  3. kuzgun - 62 e
  4. Yıldız Tozu - 51 e
  5. blmdmr - 36 e
  6. Merve3434 - 35 e
  7. Turna - 31 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...