Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+6 oy
27 okuma
Durugörü kategorisinde Rüyazede (417 puan)
15 Ağustos’ta Güneş Aslan Dolunay Kova’da parlıyor. Venüs de Güneş in kalbinden gülümsüyor. Arketip Master Satürn kurallar, değerler, öğrenilmesi gereken dersler ve Arketip Uranüs devrimci, değiştiren, kazan kaldıran, yeni  düzen getiren … Sahnede olmak parlamak doğasında olan Güneş Aslan…Yaratıcılık, Sosyallik, Büyük Orjinal Fikirler, teknoloji, tüm iletişimlerle ilgili deneyimler ön planda…Heveslerimiz “henüz olmamış” duvarlarına çarpabilir, gözümüzde büyüttüklerimiz gönlümüzden hızlıca yere çakılabilir.

Mitolojide Gökyüzü Tanrısı / Tanrıçası  Gökyüzünün Kendisidir, Mısır’da Gökkubbe Nut, Babil’de Anu’dur.Uranüs aklın metafizikle sezgilerle karşılaştığı  yerdedir.Gölgesi dengelenmezse yıkacak çarpacak temasıdır ruhun..

Kova Dolunay, sezgisel olarak sabırla,özşefkatle, inançla hem kendimizi hem emek verdiklerimizi gözden geçimeye ve  kendimizden başka toplumsal, evrensel düzlemde etkimizi değerlendirmeye çağırıyor güçlü rüyalarla…

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüyazede (417 puan)
Rüyada Yıldız Görmek
Kova Dolunay Rüyalarında olağandışı rüyalar var, günlük yaşama ilham verecek çözüm getirecek rüyalar da var. Rüyada Gökyüzü görmek, hava ile ilgili, hava olayları ile ilgili tüm rüyalar ilginç değişimlere haberci olabilir. Danışanlarımla Rüya Okumaları çalışmalarında rüyada yıldız görmenin haberci rüya sembollerinden olduğunu deneyimledik. Teknolojik Araçlar, her çeşit makina da Kova Dolunay a özgü rüya sembollerinden… Kova Dolunay bilgeliğin, ilahi ilhamın Dolunay’ı… Kendimiz ve başkaları hakkında yargılarımız, kendimizden başka topluma, gezegene, canlı hayata faydamız için içsel çalışmalar,Boğaz Çakra, Üçüncü Göz Çakra, Tepe Çakra dengelemeleri, Mavi Akik, Kyanit destekleyici olacaktır. Daha az önyargıyla, Daha çok önseziyle parlıyor Dolunay…

Ama Venüs ‘ü unutmadan, şarkısı Eş Ruhlara :)

kardeşlikle.

aydakikedi.

İlgili rüyalar

+7 oy
86 yorum 156 okuma
+3 oy
1 yorum 47 okuma
1 Mayıs Rüya kategorisinde Nuriş Rüyazede (28 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 İstihare kategorisinde Arşiv Rüya Yorumcusu (14.1k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 37 okuma
13 Ekim Rüya kategorisinde B Karabasan (-34 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 46 okuma
17 Haziran Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (1.5k puan) yazdı
+7 oy
0 yorum 34 okuma
18 Mayıs Bilgi kategorisinde Aydaki Kedi Rüyazede (417 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 20 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde Lacivert Rüyakar (1.6k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 27 okuma
24 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Merve Gelen yazdı
+5 oy
2 yorum 34 okuma
16 Temmuz Bilgi kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+8 oy
9 yorum 249 okuma
9 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (75k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.4k düş-ünce

2.5k üye

87 Aktif
4 Üye ve 83 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 8817
Dün : 16897
Toplam : 11565966
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2397 e
  2. Ruyaninmeali - 1735 e
  3. Likya - 225 e
  4. Karga - 77 e
  5. Rüya Tabircisi - 68 e
  6. sonsuz - 43 e
  7. Yaren1989 - 41 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...