Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (105 puan)
Sabah saatlerinde bir rüya gördüm. Rüyamda rahmetli babam öteki taraftan bana telefon açıp nasılsın iyimisin diyor. Bende iyiyim babam diyorum sen nasılsın bişeye ihtiyacın varmı diyorum. Babamda iyiyim diyor ama elbisem yok oğlum diyor. Rahmetli babam Allah(cc) ın kendisine elbiselerin nerde göndersinler elbiseleri ni dediğini ve bol bol kendisine dua geldiğini söylemiş. Babam bunu hem teşekkür edercesine hemde biraz endişe içerisinde oldugunu hissettirerek anlatıyor. Daha sonra rüyamda rüyadan uyandıgımı görüyorum ve eşime bu yaşadıklarımı anlatıyorum eşimde aranan numarayı ver arıyacağım diyor ve arıyor. Ölüm evveliyat hattı oldugunu ve rahmetli Ali ÖLÇÜ öldükten sonra istifa ettiklerini söylüyorlar. Ve eşime eğer rüyam gerçek olmasa bu numarayı nasıl bilebilirim ve nasıl böyle şeyler söyleyebilirler diyorum. Ve gerçekten uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (136k puan)
Gerçekten çok ilginç bir rüyaymış. Bence babanın enerjisi, ruhu hala iletişim halinde sizinle. Rüya içinde rüya olması da bu tezi güçlendiriyor. Vicdanı temiz gitmiş, arkasında enerji bırakmamış ama elbise rüyalarda duyguları simgeler. Duygularım nerede arayışı içinde. O da bilmiyorum nasıl anlatsam, bir şeylerin eksikliğini hissediyor. Belki bedeninin, belki duygularının. Ama şunu temin ederim ki bence rüyanızda iletişim kurduğunuz kişi gerçekten babanız.

Devam rüyalarını bekliyorum. İlgi çekici gerçekten.
Rüyazede (105 puan)
Teşekkür ederim yorumunuz için. Rüya sabahtan beri bir saniye bile aklımdan çıkmadı. Babamın ne kadar giysisi varsa hepsini de ihtiyacı olanlara verecegim birazdan.
Rüya Bilgesi (136k puan)
Güzel olur. Ama nasıl desem böyle en çok giydiği, onu anımsatan şeyi saklayın. Hatta iletişim kurmanıza bile yardımcı olabilir tekrar. Bir kaç anısı kalsın yani önemli şeyler olmasa da onun değer verdiği birşeyler olsun.

İlgili rüyalar

+6 oy
0 yorum 56 okuma
+2 oy
2 yorum 23 okuma
+7 oy
2 yorum 43 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde ___ceren___ Rüyazede (300 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 13 okuma
11 Eylül Rüya kategorisinde Elifesma2394 Rüyazede (177 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
7 Eylül Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (112 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
17 Haziran Rüya kategorisinde İsimsiz Rüyazede (67 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 32 okuma
24 Mayıs Rüya kategorisinde ABİDİN kalender yazdı
+1 oy
0 yorum 135 okuma
+2 oy
0 yorum 26 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.8k rüya

15.9k yorum

9.7k düş-ünce

2.2k üye

44 Aktif
1 Üye ve 43 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12274
Dün : 18935
Toplam : 10565242
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 977 e
  2. Karga - 100 e
  3. kuzgun - 62 e
  4. Yıldız Tozu - 51 e
  5. blmdmr - 36 e
  6. Merve3434 - 35 e
  7. Turna - 31 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...