Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
154 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Sabah saatlerinde bir rüya gördüm. Rüyamda rahmetli babam öteki taraftan bana telefon açıp nasılsın iyimisin diyor. Bende iyiyim babam diyorum sen nasılsın bişeye ihtiyacın varmı diyorum. Babamda iyiyim diyor ama elbisem yok oğlum diyor. Rahmetli babam Allah(cc) ın kendisine elbiselerin nerde göndersinler elbiseleri ni dediğini ve bol bol kendisine dua geldiğini söylemiş. Babam bunu hem teşekkür edercesine hemde biraz endişe içerisinde oldugunu hissettirerek anlatıyor. Daha sonra rüyamda rüyadan uyandıgımı görüyorum ve eşime bu yaşadıklarımı anlatıyorum eşimde aranan numarayı ver arıyacağım diyor ve arıyor. Ölüm evveliyat hattı oldugunu ve rahmetli Ali ÖLÇÜ öldükten sonra istifa ettiklerini söylüyorlar. Ve eşime eğer rüyam gerçek olmasa bu numarayı nasıl bilebilirim ve nasıl böyle şeyler söyleyebilirler diyorum. Ve gerçekten uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (401k puan)  
Gerçekten çok ilginç bir rüyaymış. Bence babanın enerjisi, ruhu hala iletişim halinde sizinle. Rüya içinde rüya olması da bu tezi güçlendiriyor. Vicdanı temiz gitmiş, arkasında enerji bırakmamış ama elbise rüyalarda duyguları simgeler. Duygularım nerede arayışı içinde. O da bilmiyorum nasıl anlatsam, bir şeylerin eksikliğini hissediyor. Belki bedeninin, belki duygularının. Ama şunu temin ederim ki bence rüyanızda iletişim kurduğunuz kişi gerçekten babanız.

Devam rüyalarını bekliyorum. İlgi çekici gerçekten.
Karabasan (400 puan)  
Teşekkür ederim yorumunuz için. Rüya sabahtan beri bir saniye bile aklımdan çıkmadı. Babamın ne kadar giysisi varsa hepsini de ihtiyacı olanlara verecegim birazdan.
Rüya Bilgesi (401k puan)  
Güzel olur. Ama nasıl desem böyle en çok giydiği, onu anımsatan şeyi saklayın. Hatta iletişim kurmanıza bile yardımcı olabilir tekrar. Bir kaç anısı kalsın yani önemli şeyler olmasa da onun değer verdiği birşeyler olsun.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 51 okuma
20 Ekim 2019 Rüya kategorisinde q19 Karabasan (400 puan)   yazdı
+7 oy
0 yorum 65 okuma
8 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir   11 33 154 yazdı
+2 oy
2 yorum 33 okuma
+2 oy
0 yorum 21 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde Özkan dündar Karabasan (400 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
16 Mart Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyakar (3.8k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 37 okuma
+11 oy
2 yorum 78 okuma
10 Ekim 2019 Rüya kategorisinde ___ceren___ Rüyakar (5.4k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 31 okuma
7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hope Karabasan (400 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63.6k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

91 Aktif
6 Üye ve 85 misafir
Bugün : 7593
Dün : 22652
Toplam : 16011651
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3335 e
  2. Sonbahar - 677 e
  3. Karga - 459 e
  4. kuzgun - 158 e
  5. Likya - 101 e
  6. yirmiyedi - 71 e
  7. Arşiv - 66 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...