Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (288 puan)
önce düzenledi
Rüyamda bi devlet adamından hediye aldım ödül gibi herkes sevinçli alkışlar falan. Sonra adam kız kardeşimi alıp büyük bi kale gibi bir yere götürüyor bana da " Sen oraya gel" diyor gidiyorlar kaleye girerlerken gördüm bi tepeden, koca bi avlusu var, taştan bildiğiniz kale duvarları, kapısında kılıçlı muhafızlar, içinde büyük bi havuz sonra kalenin içine giriyorlar. Ben nerden gireceğimi hangi kapıdan gireceğimi bilemiyorum. Sonra kendimi hareket halindeki bi trende görüyorum birden tren normal hızda ilerliyor nereye gittiğimi bilmiyorum ama. Makiniste kalenin yerini sormaya gidiyorum, uzaklaştık mı tren nereye gidiyor ben kaleye gidecektim diyorum, gülümseyerek korkma bırakcam oraya diyor. Sonra birden yine kalenin önünde oluyorum muhafızlar gülümsüyor içeri alıyor. Kalenin İçi saray gibiydi kocaman bi alanda oluyorum görkemli ama çok aydınlık değil bide tavanını göremiyorum yoktu sanki. Yukarda balkonlarda insanlar vardı ben aşağıdaydım büyük alanda. Sonra yukardan beyaz tül gibi incecik bez gibi bişeylerin ucuna bağlı ışıklar yağıyor çok cılız değil ama çok parlak da değil ışıklar, hafif karanlıkta çok güzel görünüyordu. O kadar yoğun yağıyodu ki lapa lapa kar yağıyor derler ya öyle yağıyordu herkes sevinç çığlıkları atıyordu balkonlardan bende yağanları kucaklayıp seviniyordum yukarı yağışına bakarak ve topluyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Astral Gezgini (105k puan)
Merhaba,

Hayatınızda size imkansız gibi gelen bir isteğiniz gerçekleşecek. Çalışıyorsanız iş hayatınızda çok başarılı olacaksınız. Bir konuda etrafınızdan takdir göreceksiniz. Bu başarınız konusunda kardeşiniz de size destek olacak. Eğer sizi üzen ve şüpheye düşüren dertleriniz varsa bunlardan kurtulacaksınız. İş ve dünyalığınızda her işiniz yolunda gidecek.

Sevgiler,
+1 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
ödül almak, kariyer hayatınızda elde ettiğiniz başarıya yorumlanır.  ödül almak, aynı zaman da mertebe ermeye, helal kazançlarınızı hayırlı işlerde kullanmaya, delalet eder.kaleyi muhafaza altına girmeye kendine güvenecek bir destek arayıp bulmaya bununda bir yolculuk gerektireceğine ama sonunda iyi olacağına yorumluyorum. ayrıca kale eve de yorumlanır siz yada aileniz ev alabilir yada yeni bir eve taşınabilirsiniz. ışıklarıda aydınlanma bilgi birikim sahibi olmaya, nurlanmaya veya duanın kabulüne yorumluyorum.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 26 okuma
3 Haziran Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
+3 oy
1 yorum 24 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyazede (423 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
31 Temmuz Rüya kategorisinde Şevval Su Rüyazede (144 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 22 okuma
6 Temmuz Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (3.1k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 17 okuma
19 Haziran Tabir kategorisinde Gizgiz Rüyazede (179 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 40 okuma
7 Haziran Rüya kategorisinde Lacivert Rüyakar (1.8k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.5k düş-ünce

1.9k üye

75 Aktif
2 Üye ve 73 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19797
Dün : 17747
Toplam : 9516299
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 86 e
  2. Likya - 78 e
  3. kuzgun - 24 e
  4. Rüya Tabircisi - 19 e
  5. sonsuz - 17 e
  6. Sibel Atasoy - 14 e
  7. Ayşegül keskin - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...