Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+6 oy
67 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-2 puan)
Merhaba.
Rüyamda camide namaz kılıyorum. Vakitten emin değilim ama cami içi çok aydınlıktı. Buna göre baktığımda öğle yada ikindi namazı olabilir. Namazı cemaat ile kılıyoruz ve imamın sesini duyuyorum ve farz namazı olduğunu hatırlıyorum. Fakat farz namazı olmasına rağmen bütün cemaat sanki sünneti kılıyormuşuz gibi herkes dağınık yerlerdeydi. Yani saf tutmamışız. Ama farzda olduğu gibi hepimiz aynı anda kılıyorduk namazı. Fakat bir ara rükudan secdeye eğilmem gerekirken o an ne oluyor hatırlamıyorum ama ben eğilemiyorum. Birşey bana engel oluyor sanki. İçimden “secdeye varmam lazım yoksa namazım bozulacak” diyip korkmaya başlıyorum. Herkes secden tekrar kalkmışken ben hala secdeye varamadım. Sonra bir hışımla o üzerimdeki şeyden kurtulup hemen secdeye varıp tekrar kalkıyorum ve cemaate yetiştiğim için çok seviniyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (837k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada farz namazı kılmak, büyük memuriyete, reisliğe, emaneti yerine getirmeye, Allah'ın farz kıldığı şeyleri yerine getirmeye, korku ve endişelerden emin olmaya işârettir.Vaktinde ve tam olarak kılınan farz namaz, kötü ve yaramaz işlerden el etek çekmeye, her türlü aşırılık ve çirkinlikten uzak durmaya, sözünde durmaya, küs olduğu biriyle barışmaya, diğer farz ibadetlerden birini daha ifa etmeye işâret eder.İmama uyarak vaktin farzını edâ ettiğini görmek, sünnete uymaya, rahmet ve berekete, hayır ve iyilikte başarya yahut başkasına yük olmaya işârettir. cemaatin dağınık olması işlerinizde dağınıklık olduğuna toparlamakta zorlandığına yorumlanır. secde namazın en önemli kısmı olup yaptığın işte en önemli olan konuda bir sıkıntın veya tereddütün var  buna bir nevi karamsarlık diyelim o halden kurtulmanı ise gayret etmen ve cesaretli olman gerektiğine  hatta bilen birine uyman gerektiğine yorumluyorum işleri toparlaman gerektiğine yorumlanır.
Karabasan (-2 puan)
Yorumunuzdaki son bölüm, tam olarakta benim hissettiğim gibi yorumladınız. Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Rüyamda sanki o anda üzerimde benim secdeye gitmemi engelleyen birşey vardı. Ve onu çırpınarak üzerimden atıp birden hızlı bir şekilde secdeye vardığımı hatırlıyorum. Ve sonradan hatırladığım bir detayda benim üzerimdeki kıyafetlerim beyazdı. Beyaz tişört beyaz pantolon
Rüya Bilgesi (837k puan)
güzelliğe delalet eder hayırlıdır.
Karabasan (-2 puan)
İnşallah. Çok teşekkür ederim
Rüya Bilgesi (837k puan)
rica ederim
Rüya Bilgesi (837k puan)
seçtiğin için teşekkürler.
+3 oy
Rüya Bilgesi (127k puan)
Merhaba,

Özetle yorum yazmak istedim. Bütün gayretlerinizin meyvesini toplayacağınız bir döneme gireceksiniz. Borçlarınız varsa yakın zamanda bitecek. Size birisi maddi ve manevi destek olacak. Zorlukla da olsa istekleriniz gerçekleşecek.

Hayırlara vesile olsun.
Karabasan (-2 puan)
Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Allahın izniyle İnşallah bu güzel yorumlarınızın gerçekleşeceği günleri iple çekiyorum :)
Rüya Bilgesi (127k puan)
Inşallah:) Âmin

İlgili rüyalar

+6 oy
2 yorum 41 okuma
10 Haziran Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (321 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 37 okuma
+3 oy
1 yorum 22 okuma
6 Haziran Rüya kategorisinde Orhan Gazi Han Kırçıl yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Ela Karabasan (-254 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
14 Ekim Rüya kategorisinde Turna Rüyakar (1.6k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
2 Ağustos Rüya kategorisinde Şevval Su Rüyazede (21 puan) yazdı
+3 oy
100 yorum 46 okuma
14 Ekim Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (837k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 20 okuma
9 Ağustos Rüya kategorisinde Eess Rüyazede (14 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 35 okuma
+4 oy
2 yorum 30 okuma
12 Mayıs Tabir kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
1 yorum 39 okuma
1 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Semanur yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.1k yorum

11.9k düş-ünce

2.4k üye

192 Aktif
0 Üye ve 192 misafir
Bugün : 14949
Dün : 16746
Toplam : 11068474
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 934 e
  2. Yaren1989 - 31 e
  3. Karga - 27 e
  4. yok - 24 e
  5. Zeynep_gl - 17 e
  6. Arşiv - 16 e
  7. kuzgun - 16 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...