Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (4k puan)
Merhaba.
Rüyamda camide namaz kılıyorum. Vakitten emin değilim ama cami içi çok aydınlıktı. Buna göre baktığımda öğle yada ikindi namazı olabilir. Namazı cemaat ile kılıyoruz ve imamın sesini duyuyorum ve farz namazı olduğunu hatırlıyorum. Fakat farz namazı olmasına rağmen bütün cemaat sanki sünneti kılıyormuşuz gibi herkes dağınık yerlerdeydi. Yani saf tutmamışız. Ama farzda olduğu gibi hepimiz aynı anda kılıyorduk namazı. Fakat bir ara rükudan secdeye eğilmem gerekirken o an ne oluyor hatırlamıyorum ama ben eğilemiyorum. Birşey bana engel oluyor sanki. İçimden “secdeye varmam lazım yoksa namazım bozulacak” diyip korkmaya başlıyorum. Herkes secden tekrar kalkmışken ben hala secdeye varamadım. Sonra bir hışımla o üzerimdeki şeyden kurtulup hemen secdeye varıp tekrar kalkıyorum ve cemaate yetiştiğim için çok seviniyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (154k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada farz namazı kılmak, büyük memuriyete, reisliğe, emaneti yerine getirmeye, Allah'ın farz kıldığı şeyleri yerine getirmeye, korku ve endişelerden emin olmaya işârettir.Vaktinde ve tam olarak kılınan farz namaz, kötü ve yaramaz işlerden el etek çekmeye, her türlü aşırılık ve çirkinlikten uzak durmaya, sözünde durmaya, küs olduğu biriyle barışmaya, diğer farz ibadetlerden birini daha ifa etmeye işâret eder.İmama uyarak vaktin farzını edâ ettiğini görmek, sünnete uymaya, rahmet ve berekete, hayır ve iyilikte başarya yahut başkasına yük olmaya işârettir. cemaatin dağınık olması işlerinizde dağınıklık olduğuna toparlamakta zorlandığına yorumlanır. secde namazın en önemli kısmı olup yaptığın işte en önemli olan konuda bir sıkıntın veya tereddütün var  buna bir nevi karamsarlık diyelim o halden kurtulmanı ise gayret etmen ve cesaretli olman gerektiğine  hatta bilen birine uyman gerektiğine yorumluyorum işleri toparlaman gerektiğine yorumlanır.
Rüya Tabircisi (4k puan)
Yorumunuzdaki son bölüm, tam olarakta benim hissettiğim gibi yorumladınız. Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Rüyamda sanki o anda üzerimde benim secdeye gitmemi engelleyen birşey vardı. Ve onu çırpınarak üzerimden atıp birden hızlı bir şekilde secdeye vardığımı hatırlıyorum. Ve sonradan hatırladığım bir detayda benim üzerimdeki kıyafetlerim beyazdı. Beyaz tişört beyaz pantolon
Rüya Bilgesi (154k puan)
güzelliğe delalet eder hayırlıdır.
Rüya Tabircisi (4k puan)
İnşallah. Çok teşekkür ederim
Rüya Bilgesi (154k puan)
rica ederim
Rüya Bilgesi (154k puan)
seçtiğin için teşekkürler.
+2 oy
Astral Gezgini (105k puan)
Merhaba,

Özetle yorum yazmak istedim. Bütün gayretlerinizin meyvesini toplayacağınız bir döneme gireceksiniz. Borçlarınız varsa yakın zamanda bitecek. Size birisi maddi ve manevi destek olacak. Zorlukla da olsa istekleriniz gerçekleşecek.

Hayırlara vesile olsun.
Rüya Tabircisi (4k puan)
Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Allahın izniyle İnşallah bu güzel yorumlarınızın gerçekleşeceği günleri iple çekiyorum :)
Astral Gezgini (105k puan)
Inşallah:) Âmin

İlgili rüyalar

+6 oy
2 yorum 27 okuma
10 Haziran Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (-222 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
6 Haziran Rüya kategorisinde Orhan Gazi Han Kırçıl yazdı
+4 oy
5 yorum 58 okuma
+3 oy
1 yorum 16 okuma
2 Ağustos Rüya kategorisinde Şevval Su Rüyazede (144 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
+2 oy
1 yorum 20 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüyakar (641 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 16 okuma
9 Ağustos Rüya kategorisinde Eess Rüyazede (52 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
+4 oy
2 yorum 27 okuma
12 Mayıs Tabir kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
1 yorum 36 okuma
1 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Semanur yazdı
+2 oy
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 İstihare kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,637 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.5k düş-ünce

1.9k üye

82 Aktif
2 Üye ve 80 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19252
Dün : 17747
Toplam : 9515754
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 81 e
  2. Likya - 78 e
  3. kuzgun - 24 e
  4. sonsuz - 17 e
  5. Ayşegül keskin - 14 e
  6. rumuzz3 - 14 e
  7. Sibel Atasoy - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...