Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+6 oy
32 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.9k puan)
Rüya bitiminde sokak kedisinin miyavlaması ile uyandım ve saate bakınca sabah ezanına dakikalar kala uyandığımı fark ettim. Rüyanın etkisinden çıkamıyorum bu yüzden de uyuyamıyorum. Unutmadan yazayım dedim.

Rüyamda hastanedeyim. Bir hastayı ziyarete gelmişim. Öğreniyorum ki hasta için artık yapılabilecek hiçbir şey kalmamış yani her tedavi türü uygulanmış ama cevap alınamamış bu yüzden onun yaşamına son verilecekmiş. Bunu duyan ailesi (babasını hatırlıyorum) perişan oldu ama başka çaresi yokmuş. Ben de üzülüyorum. Bir bayan o çocuğu kucaklayıp radyasyon dolu bir odaya getirip yere yatırmış ve onun ölümü için hazırlıklarını yapıyordu. Ben de o odadaydım ve her şeyi uzaktan izliyordum. Galiba ağlıyordum emin değilim çünkü çocuğun ölmesini istemiyordum. Çocuğun 1 gün içinde ölmesi bekleniyordu.
Çocuğu daha yakından gördüm ve yanında onunla aynı durumda olan birini daha gördüm. İkisinin de cinsiyeti erkek idi ve öleceği için üzüldüğüm çocuğun yanındaki çocuğun durumu biraz daha iyi olduğunu anladım çünkü fiziksel açıdan az da olsa iyiydi. Ailesinin perişan olduğu çocuğun fiziksel durumu çok kötüydü. Küçülmüş ve zayıflamıştı. Göğüs kafesindeki iskeletler sayılabilecek kadar belirgindi. Kafasında hiç saç yoktu ve kafası büyüktü biraz, o da zayıflıktan kaynaklanan bir büyüklüktü. Çocuk sanırım kanserdi.

Enteresan olan şu:  Reelde radyasyonu tedavi için kullanırlar ama rüyamda o çocuğu radyasyon dolu odaya kapatarak ölüme terk ettiler.

Siz nasıl yorumlarsınız bilmiyorum ama ya biri benim yüzümden çok acı çekiyor (ölecek duruma gelmiş ya da ölmek istiyor) ya da çevremde bir başkası tarafından acı çeken biri var. Ama çevremde acı çeken biri olsaydı bilirdim illa ki...
Rüya Bilgesi (183k puan)
Yorumlayacağım yarın.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (183k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Aslında rüyan çok önemli ama çözmek de bir o kadar zor. Ben okurken hissettiğim şey çevrenden birisi değil kendi içsel bir durumun gibi geldi. Sanki içindeki çocuğun ölümünü izliyorsun gibi. Veya bebek yeni proje, yeni iş oluşum vs anlamına da gelir. Böyle yeni başladığın hevesle ama sonra da bir türlü olmayan ve ölüme mahkum ettiğin bir durum var mı? Mesela bir hobi bile olabilir.

Ya da nasıl desem hani insanlar hevesle spora yazılır, sonra ertelemeye başlar, sonra gitmemeye başlar öyle hevesle başlanan bir iş sönüp gider.

Rüyanda bunun gibi bir şeyi işaret ediyor da olabilir.
Rüyakar (2.9k puan)
Evet, hevesle başlayıp sonra işlerin sarpa sardığı bir durumun içine girdim ve kendi içimde öldürmeye çalışıyorum. Öldürürsem huzura kavuşucam ve hedefime çok daha iyi bir şekilde odaklanabileceğim. Şu an hedefime ulaşmak için çalışıyorum. Rüyamda çocuk sayısı bir iken iki oldu ben bunu anlayamadım ama o çocuklardan biri benim, bundan eminim ama benden daha kötü olan çocuk reelde bir başkası olabilir diye düşündüm. Çünkü reelde kemiklerim sayılacak kadar kendimi kötü hissetmiyorum.
Rüya Bilgesi (183k puan)
Başkası olabilir, başkasının başladığı bir iş de olabilir. O daha kötü durumdadır.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 52 okuma
3 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde kemtamin Rüyazede (72 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 31 okuma
2 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (2.9k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 39 okuma
+3 oy
1 yorum 22 okuma
8 Mart Rüya kategorisinde B Rüyazede (187 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 13 okuma
7 Mart Rüya kategorisinde Mehmet1141 Rüyazede (10 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 29 okuma
+9 oy
1 yorum 44 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.5k rüya

30.7k yorum

18.2k düş-ünce

3.4k üye

92 Aktif
3 Üye ve 89 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19095
Dün : 24433
Toplam : 14323291
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1268 e
  2. Karga - 50 e
  3. Ruya.ci - 34 e
  4. Likya - 25 e
  5. desmodus - 20 e
  6. Ruyadede - 19 e
  7. Yaren1989 - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...