Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (8.6k puan)
Şimdi okullar kapanmış karnemi aldığım gün bir rüya gördm siyah saçları omzuna düşen kolarını ve bacaklarını kapatan beyaz bi elbise giyen bi kadn var
Saçları yüzünü kapıyo ama gülümsediğini görebiliyorum sanki böle kahkaha atarkan azı açık kalmış gibi sonra sus tusem diye bağırıyo daha sonra yüzüme bi cisim sıçrıyo ama ne olduğunu bilmiyorum yada anlamadm sonra uyanıyorum ztn aannemin odasına direkt 1 hafta fln hep bu rüya sonra bi gece tabletten yayın izliuodm kulaklığı çıkardm bi ses duydum sandm bi şey göremeyince kulaklığı tkrr takıyodm tam tusem koş diye biri bağırdı çığlık gibiydi tabi ben korktum delirecek gibi dmnj yatağın altına saklandım heryerimi kpdm slsj bundan sonraki günlerde hep annemle yattım tbi o günden sonraki gece yattm yatağa annem uyudu tabi ben uyumadm sonra yttm tam uykuya dalcam ayak sesleri geldi kulağıma jshd balkondan içeri biri girdi sandm uyuyomuş gibi yptm tbi sonra sesler gidince açtm gözlerimi bktm etrafa bi bok yoktu skjs tabi ben donuma kdr ıslandm skjs ter -_- sldj sonra yine odamda yatmaya bşldm hergün tam rüya görmeye başldm yüzüme bi cisim çarpıyo ve ben korkudan annemin yanına gidiyorm skdj iğrenç bi duygu *-+

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 45 okuma
3 Ocak 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 27 okuma
26 Ekim 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde gokbaray Rüyazede (140 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Aslan Rüyazede (250 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 45 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Aslan Rüyazede (250 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde srcn Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 26 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...