Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+6 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (100 puan)
Bir binanın içindeydim ve hoşlandığım çocuk rüyamda erkek arkadaşımdı. Erkek arkadaşım ve en yakın arkadaşım ortalarda yoktu onlar için çok endişeleniyordum Bir yangın veya başka bir felaket olmuş gibiydi ilk önce arkadaşımı buldum ardından diğer en yakın arkadaşlarım beni teselli etmeye çalıştı o sırada sevgilim geldi üstü başı berbat haldeydi bana bakıyodu birbirimize koştuk ve sarıldık ona bişi olmasından korktuğumu söyledim ve alnımı öptü.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
Rüyakar (656 puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
Benim burda gördüklerim şunlar:
Bu hoşlandığın kişinin bazı acıları bulunmakta bunlar senden de kaynaklı olabilir ya da başkalarından da kaynaklanabilir.Burdan sonrası öneri olucaktır.Öncelikle üstündeki o korkuyu at gidip karşına al konuş eğer buna şansın yoksa ona bir şeyler yaz.Bir şekilde ona ulaş.Eğer ulaşamıyorsan ona rüyadaki gördüğün kişi seni seven birisidir.Yarın ne olacağı belli değil bugün  için yapacakların yarını belirler.O yüzden gidip konuş onla kaybedebileceğin bir şey var ise kaybedersin.Denemezsen de bir şeyler kaybedersin bunu unutma hatta burdaki çoğul ekini hayatın boyunca unutma.
+3 oy
Rüya Kurucu (99k puan)
Merhaba,

Bilinçaltınızda sevdiğiniz insanı çok fazla düşünüyorsunuz. Bu durum rüyalarınıza yansımış. Fakat yakın zamanda bir araya gelebilirsiniz. Bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Ben bir ilişkiye başlayacağınız hissettim.

Sevgiler
+2 oy
Rüya Bilgesi (146k puan)
öncelikle bu şahsın sana ihtiyacı olduğunu düşünüyorsun ve onun derdini de anlamaya çalışıyorsun yani halinden anlamaya ona estek olmaya çalışıyorsun bunun da sana olumlu dönüşü olacağını düşünüyorsun bence burada harekete geçmende fayda var. en azından duygularını belli et ve birisi yardımıyla ilgi duyduğunu ona hissettir.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 24 okuma
6 Haziran Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (146k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
26 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
+1 oy
0 yorum 28 okuma
31 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
+3 oy
1 yorum 77 okuma
+2 oy
0 yorum 13 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Karabasan (-1,711 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
27 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
26 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 15 okuma
21 Temmuz Rüya kategorisinde Emell Rüyazede (41 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 52 okuma
9 Temmuz Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (86 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 28 okuma
6 Temmuz Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.1k düş-ünce

1.8k üye

96 Aktif
1 Üye ve 95 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2550
Dün : 19264
Toplam : 9420160
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 329 e
  2. Rüya Tabircisi - 244 e
  3. Karga - 240 e
  4. Likya - 164 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 107 e
  7. Eyja - 81 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...