Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+9 oy
76 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (137 puan)
Rüyamda okuldayım, merdivenlerden sınıfa doğru gidiyorum ama kolidor nasıl kalabalık. arkadaşımın hoşlandığı çocuğu görüyorum göz göze geliyoruz sınıfa arkadaşımı çağırmaya gidiyorum. Arkadaşım böyle gergin ve stresli. Sınıfın arkasında 1 erkek grubu var duvara dönük. Onlardan biri hoşlandığım ve konuştuğum çocuk, diğerleri arkadaşı. Beni görüyor, bana dönüyor. Ben o sırada sınıftan çıkıyorum. Adımı sesleniyor. Arkamı dönüyorum konuşmamız lazım diyor aşırı ciddi bir şekilde. Ve bu rüyayı sabah namazı kıldıktan hemen sonra gördüm..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+5 oy
Rüyazede (295 puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Bak ben de bir erkek olarak aynı şeylerin benzerini yaşadım gecenin bir vakti bir kız niye senin arayıp sorar değil mi ? Ama ben onun bana vermek istediği mesajı anlayamadım çünkü birini sevdiğin zaman aklın çalışamıyor.Aradan çok zaman geçti en son o kızı buldum ve o sanıyordu ki beni sevdiğini biliyordum.Ama bilmiyordum çünkü bu gibi şeyleri ilk defa yaşayanlar ne yapacağını bilemezler.Neyin ne olduğunu da bilemezler.Ben bu sorunu çözebildim ama inan ki herkes çözemez her erkek çözemez.Aramızda 21 saatlik yol vardı.Ama ben yine onu buldum.Bu arada o cocuk seni seviyor ben kendimden biliyorum.Gidip konuş onla.Onun şuan kafası karışık ya başkasını seviyorsa gibi triplere girmiştir.Ben de yaşadım.Öyle bir duruma giriyorsun ki  aynaya bakınca bu kişi ben miyim diye tavırlara giriyorsun.Bak birde emeklerinin boşa çıkmaması için onunla konuşmak istiyorsan hi kurcalama ona da zarar verirsin kendine de .Onu sevebildiğini hissediyorsan gidip onla konuş.Ve son olarak şunu ekliyorum sanırım yaşın daha genç kendi hayatını sakın arkda plana koyma .
+1 oy
Rüya Bilgesi (161k puan)
Merhaba,

Bilinçaltınızda hoşlandığınız kişiyi çok fazla düşünüyorsunuz. Rüyalarınıza yansımış. Fakat yakın bir zaman diliminde kendisiyle bir araya gelebilir ve bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Sevgiler,
+3 oy
Rüyazede (295 puan)
Geçtiğin yollardan geçtim.Hergün ama hergün rüyamda onu görürdüm.Onu okadar aramışsınız ki bilinçaltınız yorgun düşmüş ve sizin rüyalarınıza geliyor gelemeye devam edecek.Aradan zaman geçtikçe bu rüyalar azalacak.Tavsiyem ona ulaşabilirseniz ona açılmanız.Dünyanın sonu değil bu.Hayat çok uzun değil.Çok korkuyorsan açılmaktan onu buraya çek rüyalarına bakalım belki o da seni rüyasında görüyordur.Unutma olucaksa olsun olmuyacaksa beklemesin çünkü beklerse senin hayatından bir parçalar alıp götürür.
Rüyazede (295 puan)
altaki yoruma bakın ve uygulayın. :)
Rüyazede (137 puan)
Çok sağol, nedensizce bir duygulamdım.Tavsiyelerini kesinlikle dikkate alıcam.
Rüyazede (295 puan)
Mutlu olmanı diliyorum. :)
Rüyazede (137 puan)
Ya abi ben Gaza geldim gittim yazdım şuan aramız mal gibi agkzjkahxmshcöskc rüyalara inanmam bu saatten sonra
+5 oy
Rüyazede (180 puan)
Şu aşağıdaki hikayeyi okuyunca kafamda biraz daha net oturdu senin bu rüyan.sen ne kadar yorulduysan karşındaki kişide bir o kadar yorulmuş. Netlik isterken net olmaman bile ilişkinizi zorlaştırır.Hoşlanılan kişilerin rüyalarda görülmesi normaldir. Sürekli düşünüp,hayaller kurduğun birisinin bilinçaltına girmemesi olağanüstü olunurdu.Bence rüyanda onun senden netlik istemesi onun gerçekten hissettiği şeyler olabilir. Bana karşı kimi zaman ilgili kimi zamansa tam zıttı diyorsun ve aynı zamanda ben de vurdumduymaz takılıyorum diyorsun.Sen öyle yaptığın için yapmış olabilme ihtimali var. Bunlar karşındaki kişiye oyuncakmış hissi verebilir. Ve bütün bunlar senden ciddi bir şekilde konuşmak istemesini açıklar. rüya da hoşlanılan kişinin görülmesi aşka delalet eder huzura,mutluluğa, evliliğe..
1 yıl olucak neredeyse diyorsun,hala bitmediyse aranızda kesinlikle bir çekim var.
Ve bir ilişkiye başlayacakmışsınız gibi hissettim..Hafif özet geçicek olursam, karşındaki kişi senden netlik bekliyor, ah sen bir net olsan o çocukta kim ne deryalar var..
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
sana ulaşmaya çalışıyor veya haber ulaştırmaya çalışıyor ama sendende çok çekiniyor açıkçası sana karşı içine kapanıyor ama aynı zamanda da ciddi olduğunu hissediyorum. acaba çevrenle diyaloğun onun içindeki kıskançlığı artırıyor diye düşünüyorum. erkeklerde hele de tutucu insanlarda kıskançlık bazen bu tür kötü düşüncelere bir olumlu bir olumsuz düşüncelere sebeb olabiliyor.

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 35 okuma
28 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+8 oy
1 yorum 32 okuma
+5 oy
1 yorum 31 okuma
31 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Mehmet33 Karabasan (-146 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 36 okuma
11 Aralık 2019 Rüya kategorisinde asiya Rüyakar (3k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 137 okuma
+9 oy
4 yorum 511 okuma
4 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (4.1k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 1.2k okuma
1 Eylül 2019 Rüya kategorisinde OT Rüyakar (2.9k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 33 okuma
5 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (73 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 35 okuma
6 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.3k rüya

25.2k yorum

16.1k düş-ünce

2.9k üye

87 Aktif
1 Üye ve 86 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19121
Dün : 28002
Toplam : 12589223
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1399 e
  2. Likya - 511 e
  3. asiya - 176 e
  4. Karga - 173 e
  5. danla - 154 e
  6. Ezg - 116 e
  7. geekone3388 - 113 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...