Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (179 puan)
Yine gece vakti yeni taşındığımız evdeyim. Yavru kedim yine uyumak için çıkıyor ama aşağıya düşüyor, sonrada ben aşağıya koşuyorum endişeli bir şekilde kedimi arıyorum. Abiler var onlara soruyorum. Abi kedim düştü gördünüz mü diye, üzüldük kardeşim filan diyorlar. Karanlık bir yere flash tutuyorum kedim ortadan ikiyi bölünmüş arka bacaklarını alıyorum önce hareket halinde ve iç organları gözüküyor, kanda vardı galiba. Sonra ön tarafınıda bulup kedimi birleştiriyorum. Onu bulduğumda diğer kedimde aşağıya düşmüş onuda alıyorum ve ikisini eve çıkartıyorum. Ortadan ikiye bölünmüş kedimi birleştirdiğimde hiçbir şey olmamış gibi evin içinde yürümeye devam ediyordu sonra.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
Astral Gezgini (103k puan)
Merhaba,

Bilinçaltınıza attığınız kendinizle ilgili ve sevdiklerinizle ilgili kaygılarınız olabilir. Bu durum rüyanıza yansımış. Kan gördüğünüz için rüya bozulmuş. Kan görüldüğünde genelde rüyalar kötü anlamlar içermez.Anlamını kaybeder.

Sevgiler,
+2 oy
Rüya Tabircisi (8.7k puan)
Kendi kararlarınız rüyada kedi şeklinde karşınıza çıkmış sanki. Ama bir olay var sizi aşağıya çeken, ve kendinizle bu rüyada özdeşleştirdiğiniz kediniz gibi ikiye bölmüş sizi, epey yaralamış ama bir şekilde olaya ettiğiniz müdahele ile bu durumdan sıyrılmışsınız . Her iki rüyada da uyku hali önce sizde sonra kedinizde sizin bir rehavet içinde olduğunuzu işaret etti bana , silkelenmelisiniz bence ... Hayır olsun :)
Rüya Tabircisi (8.7k puan)
Rüya size sorunun nerede olduğuna da işaret ediyor , esnek olmanız gereken bir durum var . Ve bu ailenizle ilgili olabilir diğer rüyayla paralel olarak
0 oy
Rüya Bilgesi (152k puan)
kardeşim sevgi ile alakalı korkuların devam ediyor onarmaya çalışıyorsun ve halen kafan karışık gibi algılıyorum halen endişe içidesin gibi geldi bana karamsar olma .

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 10 okuma
+4 oy
3 yorum 32 okuma
17 Temmuz Rüya kategorisinde Serasera Rüyazede (110 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 14 okuma
10 Temmuz Rüya kategorisinde Güllü2 Rüyazede (98 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 16 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
10 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+8 oy
5 yorum 157 okuma
+4 oy
0 yorum 25 okuma
20 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (120k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
27 Haziran Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-82 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
17 Mart Rüya kategorisinde Samet yazdı
+4 oy
2 yorum 17 okuma
1 gün önce Tabir kategorisinde Gizgiz Rüyazede (483 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 14 okuma
11 Ağustos Rüya kategorisinde Alimşah yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

99 Aktif
2 Üye ve 97 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 520
Dün : 17747
Toplam : 9497028
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...