Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+7 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (94 puan)
Yine gece vakti yeni taşındığımız evdeyim. Yavru kedim yine uyumak için çıkıyor ama aşağıya düşüyor, sonrada ben aşağıya koşuyorum endişeli bir şekilde kedimi arıyorum. Abiler var onlara soruyorum. Abi kedim düştü gördünüz mü diye, üzüldük kardeşim filan diyorlar. Karanlık bir yere flash tutuyorum kedim ortadan ikiyi bölünmüş arka bacaklarını alıyorum önce hareket halinde ve iç organları gözüküyor, kanda vardı galiba. Sonra ön tarafınıda bulup kedimi birleştiriyorum. Onu bulduğumda diğer kedimde aşağıya düşmüş onuda alıyorum ve ikisini eve çıkartıyorum. Ortadan ikiye bölünmüş kedimi birleştirdiğimde hiçbir şey olmamış gibi evin içinde yürümeye devam ediyordu sonra.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
Rüya Yorumcusu (20.8k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Kendi kararlarınız rüyada kedi şeklinde karşınıza çıkmış sanki. Ama bir olay var sizi aşağıya çeken, ve kendinizle bu rüyada özdeşleştirdiğiniz kediniz gibi ikiye bölmüş sizi, epey yaralamış ama bir şekilde olaya ettiğiniz müdahele ile bu durumdan sıyrılmışsınız . Her iki rüyada da uyku hali önce sizde sonra kedinizde sizin bir rehavet içinde olduğunuzu işaret etti bana , silkelenmelisiniz bence ... Hayır olsun :)
Rüya Yorumcusu (20.8k puan)
Rüya size sorunun nerede olduğuna da işaret ediyor , esnek olmanız gereken bir durum var . Ve bu ailenizle ilgili olabilir diğer rüyayla paralel olarak
+3 oy
Rüya Bilgesi (135k puan)
Merhaba,

Bilinçaltınıza attığınız kendinizle ilgili ve sevdiklerinizle ilgili kaygılarınız olabilir. Bu durum rüyanıza yansımış. Kan gördüğünüz için rüya bozulmuş. Kan görüldüğünde genelde rüyalar kötü anlamlar içermez.Anlamını kaybeder.

Sevgiler,
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
kardeşim sevgi ile alakalı korkuların devam ediyor onarmaya çalışıyorsun ve halen kafan karışık gibi algılıyorum halen endişe içidesin gibi geldi bana karamsar olma .

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 30 okuma
+4 oy
3 yorum 35 okuma
17 Temmuz Rüya kategorisinde Serasera Rüyazede (76 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 19 okuma
10 Temmuz Rüya kategorisinde Güllü2 Rüyazede (87 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 27 okuma
+1 oy
0 yorum 21 okuma
10 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
0 yorum 33 okuma
20 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (153k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
+6 oy
2 yorum 61 okuma
16 Eylül Rüya kategorisinde Selinnnn Karabasan (-42 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
27 Haziran Rüya kategorisinde mystique Karabasan (-197 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
17 Mart Rüya kategorisinde Samet yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.4k düş-ünce

2.5k üye

78 Aktif
3 Üye ve 75 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 8637
Dün : 16897
Toplam : 11565787
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2397 e
  2. Ruyaninmeali - 1735 e
  3. Likya - 225 e
  4. Karga - 77 e
  5. Rüya Tabircisi - 68 e
  6. sonsuz - 43 e
  7. Yaren1989 - 41 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...