Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+6 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (88 puan)
Ben genellikle oturma odasında uyurum. İşte koltukta oturmuş telefondayken eski sevgilime mesaj atmayı düşünüyorum ama aynı anda o da aynı şeyi düşünüyor ve ben istemiyorum cesaret edemiyorum belki de.. Yeğenim normalde bizim evde uyumaz yeğen dediğime de bakmayın aramızda 1 yaş farkı var neyse o da diyor ki ben arayayım istemiyorum başta sonra izin veriyorum kendi telefonuyla ararken sonradan bana veriyor ve bu benim telefonuma dönüşüyor. Daha sonra o mesaj atıyor gerçekten mi neden sen değilde başkası konuşuyor senin numaranla diye dalga geçiyor sonra ilişkimizle ilgili detaylı konuşmaya başlıyor ama ben bir şey yazamıyorum yazdığım şeyler karmakarışık harfler şeklinde gidiyor ona oda seninle uğraşamıcam diyip engelliyor işte ben bir şey söyleyemediğim için sabaha karşı hazırlanıp onun evine gidiyorum kapıyı bir arkadaşı açıyor içeri geçip yatmaya geçti sonra ikizi geldi kimmiş bakmak için istemez ve tedirgin bir şekilde koşup eski sevgilimin yeni sevgilisini alıyor ve başka odaya yatırıyor bana yarı bayık şekilde bakıyor ama yatıyor sonra ben onun olabilrceğini düşündüğüm yere gidiyorum annesinin başında pinekler halde uyurken buldum kolundan tutarak dışarda konuşmalıyız diyorum birinci kapıdan beraber çıkıyoruz ikinci kapıya kadar bana eşlik ettiği için bir yandan içim huzur doluyor sonra iki adım önden giderken arkama baktığımda 2. kapıda durmuş kapıyı kapatmak istemiyor konuşmak ister bir bakışla yani hüzünlenerek kapıyı kapatıyor aynı anda bende sen bilirsin mutlu ol bakışıyla ona el sallıyorum ve rüyam bitiyor. Biz eski sevgilimle ayrılalı 2 yıl oldu ondan merak ettim şimdiden teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Kurucu (99k puan)
Merhaba,

Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltınızda hala onu unutamadığınız anlamına gelir. Aranızda bir telepati olabilir. Tesadüf bir yerde karşılaşabilirsiniz. Fakat eski sevgili genelde hayatınıza yeni girecek birinin habercisi olabilir. Güzel uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 8 okuma
21 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
3 yorum 19 okuma
12 Ağustos Rüya kategorisinde ezgiii Rüyazede (89 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 17 okuma
10 Temmuz Tabir kategorisinde Canangungoren Rüyazede (89 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 40 okuma
9 Temmuz Rüya kategorisinde Belinur Rüyazede (110 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 27 okuma
+2 oy
1 yorum 15 okuma
+2 oy
0 yorum 24 okuma
31 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Enes zabun yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
30 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aslı yazdı
+3 oy
0 yorum 14 okuma
1 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Masal13 Rüyazede (83 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.1k düş-ünce

1.8k üye

70 Aktif
0 Üye ve 70 misafir
Bugün : 2284
Dün : 19264
Toplam : 9419894
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 329 e
  2. Rüya Tabircisi - 244 e
  3. Karga - 240 e
  4. Likya - 164 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 107 e
  7. Eyja - 81 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...