Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
67 okuma
Eleyinbeni Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
Ben genellikle oturma odasında uyurum. İşte koltukta oturmuş telefondayken eski sevgilime mesaj atmayı düşünüyorum ama aynı anda o da aynı şeyi düşünüyor ve ben istemiyorum cesaret edemiyorum belki de.. Yeğenim normalde bizim evde uyumaz yeğen dediğime de bakmayın aramızda 1 yaş farkı var neyse o da diyor ki ben arayayım istemiyorum başta sonra izin veriyorum kendi telefonuyla ararken sonradan bana veriyor ve bu benim telefonuma dönüşüyor. Daha sonra o mesaj atıyor gerçekten mi neden sen değilde başkası konuşuyor senin numaranla diye dalga geçiyor sonra ilişkimizle ilgili detaylı konuşmaya başlıyor ama ben bir şey yazamıyorum yazdığım şeyler karmakarışık harfler şeklinde gidiyor ona oda seninle uğraşamıcam diyip engelliyor işte ben bir şey söyleyemediğim için sabaha karşı hazırlanıp onun evine gidiyorum kapıyı bir arkadaşı açıyor içeri geçip yatmaya geçti sonra ikizi geldi kimmiş bakmak için istemez ve tedirgin bir şekilde koşup eski sevgilimin yeni sevgilisini alıyor ve başka odaya yatırıyor bana yarı bayık şekilde bakıyor ama yatıyor sonra ben onun olabilrceğini düşündüğüm yere gidiyorum annesinin başında pinekler halde uyurken buldum kolundan tutarak dışarda konuşmalıyız diyorum birinci kapıdan beraber çıkıyoruz ikinci kapıya kadar bana eşlik ettiği için bir yandan içim huzur doluyor sonra iki adım önden giderken arkama baktığımda 2. kapıda durmuş kapıyı kapatmak istemiyor konuşmak ister bir bakışla yani hüzünlenerek kapıyı kapatıyor aynı anda bende sen bilirsin mutlu ol bakışıyla ona el sallıyorum ve rüyam bitiyor. Biz eski sevgilimle ayrılalı 2 yıl oldu ondan merak ettim şimdiden teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Likya Rüya Bilgesi (428k puan)  
Merhaba,

Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltınızda hala onu unutamadığınız anlamına gelir. Aranızda bir telepati olabilir. Tesadüf bir yerde karşılaşabilirsiniz. Fakat eski sevgili genelde hayatınıza yeni girecek birinin habercisi olabilir. Güzel uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+8 oy
2 yorum 52 okuma
POYRAZ50 7 Eylül 2020 Rüya kategorisinde POYRAZ50 Rüya Bilgesi (165k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 60 okuma
bbusraa 23 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde bbusraa Karabasan (211 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
Senem 21 Ocak 2020 İstihare kategorisinde Senem Karabasan (815 puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 82 okuma
POYRAZ50 7 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde POYRAZ50 Rüya Bilgesi (165k puan)   yazdı
+9 oy
7 yorum 131 okuma
+2 oy
1 yorum 51 okuma
31 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Recep türedi   yazdı
+6 oy
1 yorum 49 okuma
21 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Şule   1 13 32 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...