Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (147 puan)
Merhaba iyi bayramlar,rüyamda ailem ile Amerika ya gidiyorum. O kadar seviniyorum ki. Elimde fotoğraf makinesi ile yüksek farklı binalarının fotoğraflarını çekiyorum. Sonra bir uçak havalanıyor onuda cekiyorum. Sonra otel vb eve dönüyoruz ama ben gitmek istemiyorum.yeni yerleri keşfetmek istiyorum. Sonra birden kendimi bir grup kızla ingilizce konuşurken görüyorum. Önce zorlanır gibi oluyorum fakat sonradan daha iyi konuşuyorum. Konuştuğum kizin ayakkabısı gözün e çarpıyor.spor yardı bantları var simli gri bir ayakkabı. Teşekkür ederim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Astral Gezgini (100k puan)
Merhaba,

Hayatınızda sizi iyi yönde şaşırtacak gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Bir konuda büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda bir yerden maddi destek alacağınız anlamına gelir.

Sevgiler,
Rüyazede (147 puan)
Çok teşekkür ederim
Astral Gezgini (100k puan)
Rica ederim.
+2 oy
Rüya Bilgesi (149k puan)
Rüyada Amerika’ya gitmek, sizin başarılı ve mutlu olmanızı istemeyen ve kıskanan kişiler olabilir. Özellikle daha iyi hayat şartlarına sahip olmanızı istemeyen kişiler tarafından duyacağınız sözler sizi kırabilir. Bu sebeple bazı plan ve projelerinizi bir süre saklamanızda fayda var. Yurt dışına çıkmak, yeni bir işe girmek, evlenmek ve yeni iş kurmak gibi sürpriz planlarınızı bir süre kimseye söylemeyerek nazardan ve eleştiriden sakınabilirsiniz. Yoksa sizin hevesinizi kaçırmak isteyen kişiler olabilir. Gelecek planlarınızı garantiye almadan kimseye paylaşmamak hayırlı olacak. Yoksa çok garanti dediğiniz bir işiniz bile olmayabilir.

Rüyada Amerika’ya gittiğini görmek, aynı zamanda yakında geçim sıkıntısında kurtulmak ve hedeflenen kazanca ulaşmak olarak yorumlanır. Bir süredir hedeflediğiniz kazancı artık elde etmeye başlayabilirsiniz. Borçlarınız da sona erebilir. Bu sayede maddi yönden mutluluk yaşayabilir,
Rüyazede (147 puan)
Teşekkür ederim. Allah korusun şu an iş ve evlilik üzerine çok ama çok önemli bir dönemden geçiyorum. Tavsiyelerinize uyacagim
Rüya Bilgesi (149k puan)
rica ederim.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 20 okuma
+5 oy
3 yorum 34 okuma
28 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+8 oy
1 yorum 20 okuma
+4 oy
2 yorum 15 okuma
3 Temmuz Rüya kategorisinde HerşeySen Rüyazede (85 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
17 Haziran Rüya kategorisinde Söngüllll Rüyazede (36 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 34 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
6 Temmuz Rüya kategorisinde Mehmet yazdı
+6 oy
0 yorum 14 okuma
30 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 27 okuma
23 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (160 puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 24 okuma
17 saat önce Rüya kategorisinde deniz123 Karabasan (-78 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.2k düş-ünce

1.8k üye

52 Aktif
2 Üye ve 50 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 1139
Dün : 16178
Toplam : 9434927
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 458 e
  2. Rüya Tabircisi - 338 e
  3. Karga - 279 e
  4. Likya - 217 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 115 e
  7. sonsuz - 87 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...