Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (81 puan)
Annem,  kardeşlerim, babam bir yerde oturuyoruz tuvaletim olduğunu söyleyerek babama telefonumu verip bir kaç adım attıktan sonra babam telefonumun kilidini açabiliyor  arkadaşımla konuşmalarımı görüp anneme gösterirken geri dönüp telefonumu alıyorum.  Bir tuvaletin önünde duruyorum ama bir evin tuvaleti dışardan bakılabiliyor  orada da yakin bir arkadaşım olan kişi tuvaleti temizliyor onu görünce geri dönüyorum arkamdan koşuyor tutuyor evliliğim için çok uğraştım derken elimde üstümde ve elimde kan olduğunu görüyorum etraftan biri o kanı görüyor ne kanı bu diye arkadasina beni gösteriyor  üstümdeki  kanda regl kanı  bunların hepsini hatırlıyorum o eski arkadaşım bana dönüp hamile olduğunu söylüyor  ağlamaya başlıyorum oda ağlıyor  yere uzanıyor sonra içimden bir şey kopmuş gibi hissettim o an seninki de gitti bak  diyor hissettin mi diyor ağlıyorum öyle cevap vermiyorum sonra da uyandım . Yakin bir dönemde bebeğimi aldırdım üzerinden çok geçmedi ve böyle biten bir rüya gördüm.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Astral Gezgini (100k puan)
Merhaba,

Yaşadığınız bu üzücü olayın etkisinden hala kurtulamamışsınız. Fakat kan rüyayı bozar. O yüzden rüyanız özel bir anlam içermiyor. Yaşadığınız üzüntülü olayı yakın zamanda unutacaksınız. Pişmanlıklarınız sona erecek.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 26 okuma
11 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Huhu Rüyazede (96 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 34 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde Meraklı yazdı
+7 oy
0 yorum 26 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+2 oy
1 yorum 89 okuma
13 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
2 yorum 19 okuma
+8 oy
1 yorum 47 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.2k düş-ünce

1.8k üye

80 Aktif
0 Üye ve 80 misafir
Bugün : 653
Dün : 16178
Toplam : 9434441
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 458 e
  2. Rüya Tabircisi - 338 e
  3. Karga - 279 e
  4. Likya - 217 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 115 e
  7. sonsuz - 87 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...