Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
37 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (113 puan)
eşim ( karım )43 gün önce evi terk etti gerçi terk etmeden bir yıl önce boşanmıştı ama aynı evde yine aynı şekilde kalıyorduk ben düzelir umuduyla bakıyordum neyse rüyamı anlatayım bunu söylememde ki amaç rüyayı daha iyi yorumlamanız. rüyamda ben karım ve çocuklar arabanın içindeyiz arabada gaza basıyorum gitmiyor oglum ( 5 yaşında ) arkadan  ayagını uzatıp basıyor araba gidiyor o çekince gitmiyor ugraşıyorum olmuyor sonunda araba gidiyor 1 kilometre filan fakat bu sefer direksiyon dönmüyor arabadan iniyoruz. sadece ben ve karım var durakta otobüs bekliyoruz ben otobüse biniyorum o binmiyor ( farklı yerlere gidecez farklı otobüsler gidiyor) otobüs hareket ediyor ben elimi cebime atıyorum cüzdanım ve telefonum yok, otobüsün arka kapısından eğilip eşime cüzdanım ve telefonum yok diyorum, gel evden alalım diyor. otobüsün şoförüne aynadan işaret ediyorum otobüs duruyor iniyorum karımla birlikte yürüyoruz unuttugum için öyle takılıyor bana. çantasından anahtarı çıkarmak için elini atıyor tesbihim çıkıyor bak diyorum çocuga vermen için vermiştim bunu ( giderken öyle yapmıştım tesbihimi ileride ogluma vermesi için verdim ) al zaten yanında sen verirsin diyor ( çocukları bırakıp gitti çocuklar yanımda kalıyor ) sonra neyse ben ileride veririm ona zaten sen tesbih olmamasına alışmışsın diyor bende yok aslında alışmadım elim arıyor diyorum. neyse sonra çantasından anahtarlar çıkıyor bunlar ne diyorum evin anahtarları kendisinde olan annesi onların evinin anahtarı ve benim yanımda olan evin anahtarı oldugunu söylüyor. anahtarlar elinde ilerliyoruz o şekilde uyandım. biraz uzun oldu kusura bakmayın lütfen yorumlarmısınız. ve okuyan herkesden Allah rızası için dua istiyorum eşimin tekrar eve dönmesi için

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Rüya Tabircisi (8.2k puan)
Merhaba,

Tüm aile arabada sizin gaza basmanıza rağmen gitmemesi,burada araç evliliğinizi temsil ediyor.Herşeye rağmen siz yürütmek için çaba gösteyorsunuz.Arkadan küçük oğlunuzun gaza basarak 1 km kadar daha gitmesi,yürümeyen(gaza basmak yürütmek manasında)evliliğinizin oğlunuzun hatırı için 1 yıl daha zoraki olarak uzattığınızı (1 yıl=1 km) gösteriyor.Bu bir yıllık süreç sonrası da araçtan iniyor yani evliliğinizi bitiriyorsunuz.

Buraya kadar olanlar sizinde anlattıklarınız zaten.

Bundan sonrasında ayrılık sürecini görüyorsunuz.İki ayrı otobüse binmek için(araçtan 1 yıl önce indiniz otobüs sembolü halka karışmak anlamında)ama ilginç olan evi eşiniz terk etmiş ama ilk otobüse siz biniyorsunuz.Bu durum sizin çok hazırlık yapmadan eşinizden önce fevri bir şey yaptığınızı gösteriyor.

Sizin tüm rüya boyunca beklediğiniz işaret ise tam burada geliyor.İlk olarak eşiniz otobüse binmiyor,yani sanki sizi test etmiş,tavrınızı denemiş de siz bu testten geçememişsiniz gibi sizi bekliyor.

Sonra siz bu test etme olayında o kadar hazırlıksıznız ki yine hemen eşinize dönerek param ve telefonum yok diyorsunuz ve işte beklediğiniz cevap geliyor”eve dönüp alalım”.Yani hala sizin ile birlikte devam etme isteğini hem burada hem de tesbihini kendin ver diyerek iki kere belirtiyor.Hatta otobüse ilk sizin binmenizden de duyduğu üzüntüyü tesbih ile gösteriyor “senin elin alışmış” diyerek sizin fikrinizi alıyor.

Sizde “elim arıyor” hala diyerek olumlama yapıyorsunuz eve birlikte gitme isteğine.

Son noktada iki anahtar var.Eşiniz kendi evini hala iki alternatiften biri görüyor fakat sizden çok güçlü bir talep bekliyor.

İlk otobüse binme olayını çözerseniz eşinizde eve dönecektir.

Doğrusunu Allah bilir,

Selamlar.
+2 oy
Astral Gezgini (100k puan)
Merhaba,

Rüyanız sizin eşinize adım atmanız konusunda uyarıyor sizi. Eğer ılımlı olursanız eşinizin size geri dönüşü olumlu olacak gibi görünüyor.

Hayırlara vesile olsun.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 7 okuma
16 Mart Rüya kategorisinde Aysel yazdı
0 oy
1 yorum 17 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Cemilekkk yazdı
0 oy
1 yorum 9 okuma
14 Mart Rüya kategorisinde Cemilekkk yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
26 Temmuz Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (2.5k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 52 okuma
+3 oy
1 yorum 11 okuma
5 Ağustos Rüya kategorisinde İNCI Rüyazede (81 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
5 Temmuz Rüya kategorisinde Yulaf Rüyazede (56 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 15 okuma
1 Haziran Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
0 yorum 18 okuma
6 Mayıs Tabir kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.2k düş-ünce

1.8k üye

85 Aktif
0 Üye ve 85 misafir
Bugün : 634
Dün : 16178
Toplam : 9434422
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 458 e
  2. Rüya Tabircisi - 338 e
  3. Karga - 279 e
  4. Likya - 217 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 115 e
  7. sonsuz - 87 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...