Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+10 oy
54 okuma
Rüya kategorisinde
Sınıfımda hoşlandığım bir çocuk var.Ve biz onunla sürekli bakıiıyorduk.Rüyamda okullar bitmesine rağmen okuldaydım.O çocuğun annesini biliyorum. Fakat başka bir kadın daha genç ve güzel bir kadın onun annesiydi.Biz çocukla tüm gün bakışıyorduk hatta bana gülümsüyordu fln.Ondan sonra çocuğun annesi olan kadın beni dışarı çağırdı.İşte bana biz çok zenginiz villalarımız evlerimiz var.Çok güzel bir hayatın olur, çocuğum seni gerçekten seviyor falan dedi.Bende ne dedim hatırlamıyorum.Oradan hemen eve gittim.Anneme ve ablama anlattım.Ablam ise öyle demesi çok yanlış kadına sinir oldum.O çocuğa bakma falan demişti.Yorumlarsanız çok sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+7 oy
Uzman Yorumcu (24.7k puan)
Hayatta doğru değerlendirmeler ile yukarılara taşınacak hayatınız, sizde olan bir öngörü gibi geldi bana. Annesinin aynı kişi olmaması sizin bir çok ayrıntıyı normal hayatta da yakaladığınıza bunu da ailenizle paylaşıp değerlendirdiğinize işaret, yaş aldıkça kendi değerlendirmelerinizle bunu kendiniz yapacak ve sizden yardım isteyen insanlara da elinizin değeceğini de hissettirdi. Hayata sıkı sıkı bağlanın gelecek sizin için biraz zorlu olsa da güzel planlar hazırlıyor :) hayır olsun
Merhabalar öngörü derken neyi kastettiniz?Bu rüyada gördüklerim mi olucak yoksa genel olarak mı öngörülü bir insanım. Bir de bu çocuktan bana umut var mı sizce?Sizce 3.gözümün açık olması gibi bir durum var mı?Çok teşekkür ederim cevapladığınız için.
Uzman Yorumcu (24.7k puan)
Merhaba, fikirleriniz ve bakış açınız hayatınızın yönünü belirler. O yüzden var olan dikkat ve algınızla asıl siz o çocuğu istiyormusunuz :) ona karar vereceksiniz. 3.Gözü açmak çok zor değildir belki ama bir bütündür o konuda belki biraz daha zamana ve içinize dönmenize ihtiyaç duyacaksınız :) başarılar dilerim seçtiğiniz yollarda
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin mesleğinde başarılı olması sayesinde mutlu olacağı, elinin darlıktan kurtulacağı ve kendisini işine adayarak, kariyerinde en yüksek noktaya geleceği ile yorumlanır.
psikolojikolarakta
kafanı kurcalayan ve bir türlü içine sinmeyen bir takım konuların olduğuna,  ne yapacağını bilemediğine ve bu işin üzerinden tek başına kalkamayacağına bu nedenle kendisine yardım edecek birilerin ihtiyaç duyduğuna işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
yorumu beğendiyseniz puan verebilirsiniz

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 100 okuma
+6 oy
2 yorum 149 okuma
+7 oy
1 yorum 25 okuma
14 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Erdoğan yazdı
+10 oy
2 yorum 54 okuma
3 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Sirius Rüyazede (65 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 24 okuma
4 Şubat Tabir kategorisinde ebru102_ Rüyazede (31 puan) yazdı
+11 oy
3 yorum 263 okuma
17 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Yulaf Rüyazede (209 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 24 okuma
3 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde OT Rüya Tabircisi (4.6k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 43 okuma
+5 oy
1 yorum 463 okuma
6 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
1 yorum 101 okuma
12 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde saharaa Rüyazede (84 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
29 Şubat Rüya kategorisinde Jale_Sh22 Rüyazede (19 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.5k rüya

30.9k yorum

18.3k düş-ünce

3.4k üye

78 Aktif
0 Üye ve 78 misafir
Bugün : 16838
Dün : 21282
Toplam : 14342313
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 97 e
  2. Zeynel45 - 9 e
  3. Ehlibeyt - 8 e
  4. Rüyazede - 5 e
  5. Yunus şahin - 4 e
  6. B - 4 e
  7. Hayalvari - 4 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...