Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+6 oy
43 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (176 puan)
Rüyamda otel gibi bir yerdeyiz. Ama bu otel normalde yaşadığım şehirde değil. Tatil için gelmişiz galiba. Daha sonra ailem normalde yaşadığım şehirde bir semte gezmek için geleceğimizi sonrada bu otele geri döneceğimizi söylüyor. Bana ise saçma geliyor. 16 saat yol varmış arada. Zaten İstanbul’a döndüğümüzde orayada gideriz. O kadar yolu boşuna çekmiş olacağız ne gerek var diyorum. Yada o zaman illa gideceksekte buraya geri dönmeyelim diyorum. Ama illa gideceğiz ve döneceğiz istersen sen gelme diyorlar. Bende gitmek istiyorum. Sonra tuvalete giriyorum. Tuvalet geniş ve güzeldi. Tam büyük tuvaletimi yaparken içeri dayımlar annemler falan giriyor. Pantolonumu ve külodumu giyemeden tuvaletten çıkıp sofraya oturuyorum. Üzerimde hafif bol bir tişört var. Onu çekiştire çekiştire altımı kapamaya çalışıyorum ama zar zor yetiyor. Biraz geçmeden kalkıyorum. Tam arkamda erkek kuzenim var. Ondanda çekiniyorum ve üzerimi çekiştirerek uzaklaşıyorum oradan. Daha sonra yine aynı otelde ünlü bir kadını görüyorum. Arkadaşlarıyla eğleniyor. Erkeklerde var galiba. İnsanlar ona düzgün davran, evlisin sen gibi şeyler söylüyorlar. Sonra bende bir anda ona böyle şeyler söylemeye başlıyorum. Daha sonra o tam gidecekken pişman olup; kusura bakma, ben böyle biri değilim. Herkes hayatını istediği gibi yaşar, saygı duyuyorum falan diyorum. Oda tamam sorun değil tarzında bir şeyler söylüyor ve gidiyor. Önemli mi bilmiyorum ama onda kırmızı ruj vardı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (183k puan)
İçsel bir çelişki yaşıyorsun. Aslında oldukça modern olmana rağmen içerde kodlanmış bazı şeyler var ve bunlar seni rahatsız ediyor. Daha doğrusu toplumun bakışı ile kendi değerlerin çelişiyor. Bu yüzden düşüncelerini fikirlerini saklıyorsun. Hatta bazen ailene çevrene farklı biri gibi onların seveceği türden ama aslında inanmadığın kendinle uyuşmayan bir role giriyorsun.

Güzel bir rüya bence kendini sorgulamak için.
+4 oy
Uzman Yorumcu (31.3k puan)
Biraz tuhaf gelecek ama ben bu rüyanın birebir aynısını 2 sene önce görmüştüm
Anlamını bir türlü bulamadım uyandırın içinde anlatamadım ama kıyafetsiz olmak iman eksikliği diye biliyorum

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 33 okuma
26 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Dkk Rüyakar (669 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 30 okuma
3 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (3k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 32 okuma
+6 oy
1 yorum 58 okuma
13 Eylül 2019 Rüya kategorisinde cokdegisik Rüyazede (86 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 18 okuma
18 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 20 okuma
3 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Buket981 Rüyazede (48 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 22 okuma
2 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Damlaaaa Karabasan (-237 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 31 okuma
8 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 427 okuma
+3 oy
0 yorum 15 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.1k yorum

18.4k düş-ünce

3.4k üye

62 Aktif
0 Üye ve 62 misafir
Bugün : 14774
Dün : 21821
Toplam : 14383909
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 421 e
  2. Karga - 23 e
  3. Yunus şahin - 20 e
  4. Koray0303 - 15 e
  5. Zeynel45 - 13 e
  6. Rüyazede - 13 e
  7. Ehlibeyt - 11 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...