Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
29 okuma
Durugörü kategorisinde Rüyakar (672 puan)
Rüyamda, önce bir sahaftaydım ansiklopedilere bakıyordum kocaman kalın kitaplara bakıyordum ,onca ansiklopedinin arasında tam elimi bir tane uzattım dışında ise güçler ile ilgili bir başlık vardı elimi uzatır uzatmaz kendimi evde buldum ama bizim evimiz değildi, annem ve babam kavga ediyordu babam alkol almak için annemin elindeki parayı almaya çalışıyordu, kız kardeşim birden fenalaştı, annem de o an düşmanlarımız ile ilgili bir cümle kurdu kardeşim bayıldı evin içinde, annem feryat etmeye başladı babam o an korkuyordu tepkisizdi ,koştum kardeşimin yanına acı cekiyordu kardeşime şimdi içimdeki güzel enerjiyi sana gondericem dedim ve iyilesiceksin dedim elime kardesime dokundugum an bisey oldu ic dunyama dondum siyah korkunc bir enerji yada bulut gibi karanlik bisey icimden cikarak kardesimin icine girdi kardesim birden uyandı odaların icinde sanki bir kopek gibi yurumeye basladi durmuyordu, aklini kaçırmış gibiydi ona durmasi gerektigini bagirarak soyluyordum kardesimin ismini soledim dur dedim kardesim ise benim adimi soledi ismim zeynep ve kardeşim ben o degilim ki dedi ben zeynepim dedi ..ve tam burda çığlık atarak uyandım garip ve korkunç bir rüyaydı...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
Bu değişik bir rüya olmuş. Sıradan bir rüya değil. Şamanik bir rüya gibi duruyor. Dikkatli inceleyip üzerinde konuşulması gereken bir rüya. Şimdilik erteliyorum ama. Favorilerime ekledim.
+1 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
Bilgi yoluna giriyorsun ama bu yolda önemli şeyler olacak. En başta kişiliğin parçalanacak gibi duruyor. Ki hepimizin başına gelmiştir. Geçmişe dair özlemler yaşayacaksın. Üst bilincin, alt bilincin hepsi birbirine girecek. Bana sorarsan bu aşamadan geçmen gerekiyor korkutucu olsa da .

Var var sende bişeyler. Güzel, takipteyim.
Rüyakar (672 puan)
Geçemiyorum, ben dostum adım atamıyorum geçmiş bırakmıyor birde kabuslar bırakmıyor zor bir süreç ama bu süreç 4 sene sürdü besinci seneye giriyorum ,şaka gibi demi  bir bilgi yoluna girmek için kendinden parçalar vermelisin ,hayatından da hatta hatta mutlulugundanda ,cunku bilginin sonu yok derler ve kaybettigin hic bir seyin onemi yok derler ,bilgi kaybediklerinden daha önemli derler bu benim umrumda değil ama ...
Rüya Bilgesi (155k puan)
Hem bilgi yolunda hem de mutlu da olabilirsin ama. Yöntemleri yok değil.
Rüyakar (672 puan)
Ben mutlukdan tiksiniyorum ,bu biraz hakaret oldu tanrının bana karşı, karanlık bir ruha aydınlığı vaat etmesi ve o aydınlığın her defasinda ruhuma saplanması acıtıyor toz olmuş  kara bir bibere şeker eklemek kadar anlamsız ,yolum düşüncelerim farklı iken çok saçma bir savaşın ferdi oluyorum sıradan olmayi talep etmistim ama !!!
Rüya Bilgesi (155k puan)
Ben de mutluluğu çok umursamıyorum. Düşünmüyorum bile yani. (böyle uzun düşünceleri yorum olarak yazsana)
Rüyakar (672 puan)
Bildiklerimi kendime saklamalıyım bencilim :)
Rüya Bilgesi (155k puan)
Hayır yani düşünce olarak yazınca da görmüş oluyor herkes. :)
Rüyakar (672 puan)
Ben ondan bahsetmedim ki :)
Rüya Bilgesi (155k puan)
İyi bakalım. Artı oy vermeyi de unutma ayrıca. :)

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 22 okuma
25 Nisan Durugörü kategorisinde Sibel Atasoy Rüyakar (2k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 103 okuma
+7 oy
1 yorum 28 okuma
9 Kasım Durugörü kategorisinde Eyja Rüyakar (1k puan) yazdı
+11 oy
2 yorum 46 okuma
+10 oy
7 yorum 60 okuma
+4 oy
2 yorum 61 okuma
+6 oy
1 yorum 29 okuma
11 Ağustos Bilgi kategorisinde roselinee2 Rüyazede (64 puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 38 okuma
5 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (47.9k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 39 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (5.8k puan) yazdı
+8 oy
3 yorum 48 okuma
+9 oy
0 yorum 32 okuma
15 Mayıs Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (75.7k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

74 Aktif
3 Üye ve 71 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22805
Dün : 27491
Toplam : 11668457
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 411 e
  2. Likya - 197 e
  3. Karga - 105 e
  4. yok - 60 e
  5. Ruyaninmeali - 53 e
  6. Tolgahan - 46 e
  7. sonsuz - 42 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...